Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Fundacja to nie skarbonka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dojenie kasy poprzez fundacje to nie tylko polska specjalność. Właśnie okazało się, że niemieccy podatnicy finansowali (bez swojej wiedzy i zgody) fundację Hillary Clinton - w czasie walki wyborczej w USA. Po to są media, aby patrzeć władzy na ręce.

Cały salon III RP jest w szoku, że telewizja publiczna ośmieliła się zadawać pytania wicepremierowi Glińskiemu na temat publicznych dotacji dla Fundacji Stocznia, w radzie której zasiada jego żona. Skandal ! Faktycznie, po ośmiu latach medialnego robienia laski koalicji PO-PSL wielu ludziom ciężko jest wyobrazić sobie, że media są od patrzenia władzy na ręce.

 

Zaszokujemy więc jeszcze bardziej salon III RP ujawniając, że nawet ich zagraniczni medialni sojusznicy patrzą (czasami) swojej władzy na ręce.

 

Lewicowy New York Times ujawnił kilka dni temu, że postępowy premier Justin Trudeau (kochający muzułmańskich migrantów i Fidela Castro) wplątany jest jako premier w proceder wyciągania setek tysięcy dolarów od zagranicznych sponsorów na rzecz rodzinnej fundacji Trudeau:

 

www.nytimes.com/2016/11/24/world/americas/canada-justin-trudeau-donors.html

 

A niemiecki Die Welt doniósł właśnie dzisiaj, że rząd Angeli Merkel wpłacił kilka milionów dolarów na konto fundacji Hillary Clinton, w trzecim kwartale tego roku, czyli dokładnie w czasie końcowej fazy walki wyborczej w USA:

 

www.welt.de/wirtschaft/article159791364/Bundesregierung-zahlte-Millionen-an-Clinton-Stiftung.html

 

Skoro publiczna TVP zajmuje się sprawą 50 tys PLN publicznych pieniędzy na rzecz fundacji Stocznia, w której radzie zasiada żona wicepremiera, to pokazuje, że zagraniczne media mogą brać przykład z TVP. Czekamy więc na to, że salon III RP przyzna TVP jakąś statuetkę na tradycyjnych galach w styczniu i lutym. A Tomasz Lis i Adam Michnik wygłoszą laudację. 


Po ta są media aby patrzeć władzy na ręce

 

Image result for glinski tvp

KOMENTARZE

 • Nieeeeeeeeeeeeeeeeee!
  To niemozliwe....z taka twarza polskiego sarmaty ..arystokraty???? Niemozliwe....zeby to jakis zyd....ale Polak??? fundacja Stocznia????Nieeeeee.....a swoja droga skoro Fundacja Stocznia przynosi wiecej niz sama stocZNia co sie stoczyla ...to o co chodzi???
  Taki wstyd przed Europa:-))) przepytywac wice premiera na okolicznosc szwindlow????? Gdzie honor , gdzie godnosc i polska duma????
  CO na to powie pan Prezes wszstkich Polakow i Naczelnik Panstfa????
 • Oburzenie Glińskiego typowe dla rozwydrzonej kasty polityków .
  Święte krowy z trudnością
  przyjmują do wiadomości
  że rolą mediów w normalnej rzeczywistości
  jest ich kontrola.
  Nigdy nie lubiłam Glińskiego bo to taka śliska glizda
  po jego ostatnich kompromitujących
  występach mam nadzieję że PIS
  go wreszcie wyrzuci z sań :)
 • ciekawe
  To niemccy podatnicy muszą czuć się nabici w butelkę, tyle prób i starań i napompowany balon pękł..
 • Fundacja dla pedofilów
  Clinton Foundation to nie tylko prywatna skarbonka Towarzyszki Hillary Rodham Rosenberg, ale jej całej rodziny, czyli Billa, ich wstrętnej córki Chelsea, oraz jej żydowskiego męża Marka Mezvinsky'ego.
  Co gorsze, pieniądze z tej fundacji nie były używane na rozwój „zielonych” technologii, ale na fundowanie wyborów towarzyszy Obama i Hillary. Reszta była wydawana na kupowanie DZIECI (głównie z Haiti, ale również z Niemiec) celem zaspakajania satanistycznych rytuarów pedofilów rządzących Ameryką. Bill Clinton to stały bywalec tzw. Wyspy Orgii (Orgy Island), natomiast środowisko Hillary (Podesta, Huma, Weiner, Soros, Obama, itd.) uprawiali nierząd i satanistyczne morderstwa w Waszyngtonie DC, pizzernia Comet. „Pizza” to dziewczynka, a „hot dog” to chłopiec. Kosztowny interes.

  Odrobinę więcej tutaj:
  https://www.youtube.com/watch?v=ggvQdZXMGLw
  https://www.youtube.com/watch?v=BUyHRC8ltR4

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031