Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Czeczenia Adamowicza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mężczyźni ucztują, kobiety (z tyłu) pracują. Tak ociepla wizerunek czeczeńskich uchodźców w Gdańsku Pawła Adamowicza organ medialny miasta, portal gdańsk.pl (zdjęcie). Czeczenom w Gdańsku żyje się dobrze, lepiej niż niektórym polskim rodzinom.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz jest ostatnią nadzieją postępowej Europy na upchanie muzułmańskich migrantów w Polsce, jak nie przez drzwi, to przez okno (albo przez port w Gdańsku, pod osłoną nocy ?). Jeszcze w kwietniu tego roku medialny organ miasta Gdańska, portal gdańsk.pl, grzmiał triumfalnie (cytat): "Miasto Gdańsk wesprze integrację tysięcy migrantów i uchodźców. Jest plan!":

 

www.gdansk.pl/wiadomosci/Gdansk-zintegruje-tysiace-imigrantow-i-uchodzcow-Jest-plan,a,51699

 

Adamowicz działa konsekwentnie, jeździ na konferencje o migrantach, kolekcjonuje wsparcie niemieckich polityków, utworzył już radę migrantów w Gdańsku i spędza (cytat) "przemiły czas" w gdańskim meczecie:

monsieurb.neon24.pl/post/132653,przemily-czas-w-meczecie

To wszystko wygląda na implementację planu napisanego w wielkiej loży w Berlinie. Jak wiemy, politycy Platformy Obywatelskiej nigdy nie działali samodzielnie w Polsce.

Adamowicz szczególnie upodobał sobie Czeczenów. Pani Aliewa (zdjęcia poniżej) jest już prawdziwą medialną gwiazdą gdańskiego aparatu propagandowego, jest członkiem rady migrantów Adamowicza i co chwilę na portalu gdańsk.pl ukazują się jej zdjęcia. Czekamy teraz kiedy Adamowicz zabierze ją z sobą do Berlina lub Brukseli.

 

Pani Aliewa mieszka wraz z innymi Czeczenami w willi wynajmowanej od miasta Gdańsk. Czeczeni otrzymują finansowe wsparcie - 750 PLN miesięcznie dla jednej osoby, 1250 PLN dla matki z dzieckiem, 1350 PLN na trzy osoby. Czeczeni twierdzą, że wszystko idzie na wynajem mieszkania (willi), ale skoro sami przyznają się, że w willi wynajmowanej od miasta mieszka w sumie 20 osób, można sobie szybko podliczyć ile kasy razem inkasują. Spoko 10000 PLN / mies. Plus to co zarobią na czarno na boku. A czynsz od Adamowicza nie jest z pewnością wysoki. Miasto Gdańsk jest jak wiemy bogate, skoro władze miasta stać nawet na hojne sponsorowanie biesiad Rzeplińskiego i kolegów.

 

www.gdansk.pl/wiadomosci/Mala-Czeczenia-na-gdanskiej-Oruni-Kilka-rodzin-uczy-sie-wspolnie-zycia-w-Polsce,a,65702

 

Tą przykładową integrację organ propagandowy miasta Gdańsk nazywa (cytat) "Małą Czeczenią". Brawo ! Gdańsk brnie prosto w niemiecki model klanowej przynależności etnicznej w dzielnicach-gettach. Przykład to niesławna dzielnica Maxloch w Duisburgu lub dzielnice bliższego Berlina.

 

Inne czeczeńskie rodziny w Gdańsku dostają jeszcze więcej kasy. Na przykład pięcioosobowa rodzina Alikana Bisteva dostaje w sumie na rękę 3150 PLN miesięcznie ale i tak narzeka w mediach, że jest im źle.

 

"Mała Czeczenia" ulokowana jest w gdańskiej dzielnicy Orunia. W tej dzielnicy urodził się w 1788 roku Artur Schopenhauer. Dzisiaj Orunia jest najniebezpieczniejszą dzielnicą Gdańska a park im. Schopenhauera (założony przez jego dziadka) jest (cytujemy Wikipedię) "zaniedbany".

 

Ale to nie powinno być przeszkodą w rozwoju Małej Czeczenii Adamowicza.

 

Gdańsk Adamowicza czyli z przodu hidżab a z tyłu arabskie wersety

Aminat kocha szycie. Chciałaby założyć w domu na Oruni spółdzielnię

5000 PLN / mies. dla tych czterech czeczeńskich kobiet na zdjęciu

 

Niektóre czeczeńskie kobiety nie zgodziły się na zdjęcia. Ale rozmawiały z nami bez stresu

Ten program 500+ jest wspierany przez Platformę Obywatelską

 

Domowe przedszkole: od lewej chłopcy Abdul i Emir; dalej mała Aisza i Annida. Wyżej Hawa z babcią i malutka Aida

Czeczeńska wybranka Adamowicza z nominacją

 

Image result for czeczenia gdansk

Czeczeńska wybranka Adamowicza z dyplomem

 

Image result for czeczenia gdansk

Czeczeńska wybranka Adamowicza z zamrażarką

 

Rodziny robią składkę na wspólne jedzenie, w tym na mięso halal

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031