Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Pinior, podziękuj Poroszence

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sąd w Poznaniu wykazał się wyjątkowym taktem i wyczuciem dyplomatycznym, odmawiając aresztu dla Józefa Piniora w przeddzień przyjazdu do Polski prezydenta Poroszenki. Trzymanie na wolności aferzystów umacnia sojusz polsko-ukraiński.

Prezydent Poroszenko odwiedził wczoraj ze swoją świtą Warszawę. Towarzyszył mu Stepan Kubiw, nazywany "aferzystą" przez znawcę Ukrainy, dziennikarza Jacka Łęskiego. Kubiw w swoim czasie splądrował ukraińską filię PKO BP a dzisiaj jest wicepremierem Ukrainy. No i co mu zrobicie ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/131218,zlodzieje-rzadza-w-kijowie

 

Skoro Kubiw jest na wolności i ma się dobrze to dlaczego Pinior miałby siedzieć ? To wysyłałoby niedobry sygnał dla stabilności niezłomnego polsko-ukraińskiego sojuszu. Na Ukrainie nie tropi się złodziei ("walka z korupcją" stoi od lat w martwym punkcie), tropi się za to tych którzy z korupcją walczą. Właśnie ruszyła nagonka na dziennikarza i posła Siergieja Leszczenko, który wyrasta na ukraińskiego Sumlińskiego:


www.kyivpost.com/ukraine-politics/trying-expose-top-level-corruption-leshchenko-becomes-target-prosecutors-%E2%80%8B.html 

 

W czasach prezydentury kumpla Kwaśniewskiego, Leonida Kuczmy, ludzi takich jak upierdliwy Leszczenko rozwalono by w lesie tak jak Grigoirya Gongadze, no ale dzisiaj na Ukrainie mamy przecież demokrację jakiej świat jeszcze nie widział, Leszczenko zostanie więc prawdopodobnie rozwałkowany metodą "na Sumlińskiego".

 

Sejmowa komisja ds. Amber Gold dzielnie przesłuchuje płotki i statystów a wystarczyłoby przecież pomyśleć przez chwilę komu potrzebny był OLT Express ? Tutaj złote sznurki wiodą do ukraińskiego złodzieja oligarchy Ihora Kolomoyskiego (zdjęcie), właściciela PrivatBanku (już splądrowanego, na skraju bankructwa) ale także linii lotniczej AeroSvit, który w latach 2010-12 kupował małe skandynawskie linie lotnicze (aby następnie je rozwalić) i miał wielkie plany połączenia AeroSvitu i LOT-u:

 

monsieurb.neon24.pl/post/69533,olt-odlecial-na-ukraine 

monsieurb.neon24.pl/post/68170,lot-igora-kolomoyskiego 

 

Jeden w protegowanych Balcerowicza (dzisiaj doradcy ekonomicznego Poroszenki) niejaki Marek Dąbrowskidobrze zna ludzi Kolomoyskiego:


monsieurb.neon24.pl/post/118982,007-od-siedmiu-bolesci

 

Ale po co główkować za bardzo i stawiać niewygodne pytania, nieprawda ? O wiele łatwiej jest przecież pościskać lepkie dłonie ukraińskich polityków wizytujących Polskę, nie otwierać ust i zamknąć oczy, w imię Realpolitik ...


 

Aferzysta Kubiw siedzi po prawej Poroszenki (widać czubek jego łba) 

Kubiw - splądrował ukraińską filię PKO BP, jest teraz wicepremierem 

Image result for stepan kubiv

Amber Gold – wystarczy pomyśleć komu był potrzebny OLT Express 

Related image

Oto ukraiński Sumliński – układ poluje na niego za tropienie korupcji

 

Image result for serhiy leshchenko

Pinior ma kompetencje do zrobienia kariery politycznej na Ukrainie

 

Pinior na wolności. Prokurator: Biuro senatorskie Piniora jak zakład usługowy

KOMENTARZE

 • Dożyliśmy pięknych czasów.
  Nie trzeba już się głowić kto z Solidarności
  współpracował ze służbami PRL
  wystarczy
  bacznie obserwować kto stoi murem
  w obronie takich agentów jak
  tramwajarka Bolek czy Pinior
  a żeby mieć pewność kto jest kim
  te koneksje demaskują ich koncertowo.
  Czekam jeszcze z utęsknieniem kiedy runie wreszcie
  mit Borusewicza
  który nadal jest niezatapialny i bryluje
  a za uszami ma dużo jak mało kto.
 • UJ-owy prezydent... z żydobanderowcem. Polska oświata i politykiery mają się dobrze.
  .
 • Banderopsycholizm Dudy kojarzy sie z judeopsycholizmem szwagra i prezessimusa bardziej niż z klorupcją Piniora
  Prezessimusa bliźniak stał na czele frontu jedności narodowej we wsparciu odkrytej przez siebie naszości wojny z irakiem za pomocą popisowo gebelsowskich kręgów podejrzeń i na Lepera (i solidarnego z nim Giertycha) gruntowym Kamińskiego Mariusza ziobrohakiem więc kręgi podejrzeń na Piniora mogą mieć inne motywacje niż nawet na Bolka lub Tuska a nawet Rzeplińskiego (nie uznającego prawa pawulonowego).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031