Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Nagroda za gender

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwa dni przed gwałtem i morderstwem 19-o letniej Marii L. przez afgańskiego migranta władze miasta Freiburg otrzymały rządową nagrodę za sukcesy w polityce "gender". Dzisiaj w mieście "postępu gender" kobiety boją się wyjść same na ulicę.

Lewacki burmistrz miasta Freiburga, Dieter Salomon, uczestniczył w ten weekend w tej samej konferencji na temat uchodźców w Watykanie co prezydent miasta Gdańska Paweł Adamowicz. Wymiana doświadczeń na temat ubogacania Europy była pewnością bardzo owocna, jako że postępowy Freiburg kroczy w tej dziedzinie od sukcesu do sukcesu.

 

14 listopada dziewuchy z Freiburga odebrały w Berlinie nagrodę za całokształt sukcesów miasta w polityce gender (zdjęcie). W komunikacie prasowym aż roi się od dziwolągów w stylu (cytat) "gender mainstreaming", "gender budgeting" lub też "infrastruktura kobieca" (Fraueninfrastruktur):

www.freiburg.de/pb/,Lde/1030030.html

19-o letnia studentka medycyny Maria L. uwierzyła naiwnie propagandzie miasta Freiburga, że jest ono w czołówce światowego postępu gender i pełna ufności w bezpieczeństwo życia w raju gender wracała na rowerze w nocy przez miejski park, gdzie została zgwałcona a następnie zamordowana przez afgańskiego migranta Husseina Khavaniego.

 

14.11 - dziewuchy dostały nagrodę za politykę gender miasta Freiburg 

16.11 – Afgański migrant zgwałcił i zamordował 19-o letnią studentkę

 

Nielegalny migrant Hussein Khavari jest z kolei sukcesem afgańskiej polityki gender. Khavari goli sobie już od dawna brodę ale wciąż ma 17 lat, jest tzw. wiecznym młodzieńcem. Jak widać ze zdjęć, które Khavari zamieścił na swoim koncie Facebook, ten młodzieniec już od dawna zasadzał się na ścieżki rowerowe (zdjęcie) i hołdował polityce gender pozwalającej brać zniewolone białe kobiety (zdjęcie).

 

Gender w Freiburgu czyli morderca Khavari na ścieżce rowerowej

 

Gender w Freiburgu czyli wymowne zdjęcie z Facebooka Khavariego 

Wypasiony i dobrze ubrany byczek Khavari jakoś nie przejął się za bardzo polityką gender i równouprawnienia miasta Freiburg. W Afganistanie kobiety są wydawane za mąż w wieku 15 lat a te które chodzą po ulicach same są uważane za prostytutki. Nic dziwnego, że afgańscy młodzieńcy dali już się dobrze poznać w Freiburgu ze swoich polowań na kobiety. A te, nieświadome sukcesów miasta w polityce gender, zaczęły się skarżyć mediom na to, że boją się same wyjść z domu.

 

Niech sobie kobiety narzekają, burmistrz Freiburga wciąż paraduje w niemieckiej rządowej telewizji a gwałt i morderstwo na Marii L. uważa za "odosobniony przypadek" (Einzelfall). Ogólnie jest dobrze i żyje się lepiej.

 

Czasami tylko rasiści i faszyści psują ogólną radość przypominając perfidnie, że w Niemczech znajduje się aż 65 tys takich "małoletnich uchodźców" z bródką w stylu Husseina Khavariego a inny "małoletni uchodźca" z Afganistanu już poczęstował kilka osób siekierą w pociągu.

 

Tak jakby ci ciemniacy nie wiedzieli, że postęp, także gender, wymaga ofiar.

 

Lewacki burmistrz Freiburga jest gwiazdą rządowej telewizji Merkel 

Image result for dieter salomon freiburg migranten

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031