Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Stateczny Sikorski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Radosław Sikorski naindyczył się i pozwał Jarosława Kaczyńskiego za słowa o zdradzie dyplomatycznej. W pozwie Radek załkał, że słowa Kaczyńskiego (cytat) "wywołały bardzo nieprzyjemne komentarze przedstawicieli amerykańskiej elity".

Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Radek Sikorski, który zasłynął na cały świat "dorzynaniem watah", "wszyscy zginiecie!", "robieniem laski" i "murzyńskością", który nazywał ministra obrony narodowej "świrem" i zamierzał "zaj..bać PiS komisją śledczą", obudził się pewnego ranka i stwierdził, że jego dobra osobiste zostały naruszone - przez innych.

 

Wczoraj Radek opublikował pozew przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu:

 

docs.google.com/document/d/16UGeAW2dtNggrpUDW3yIyU7ektZgMXx8FOrVqzq-aZI/pub

W tekście pozwu Radek załkał nad swoją krzywdą (cytat): "Inkryminowany wywiad i podane w nim informacje na temat pana Radosława Sikorskiego wywołały bardzo nieprzyjemne komentarze przedstawicieli amerykańskiej elity. Powód zmuszony był szczegółowo wyjaśniać okoliczności postawienia mu tak ciężkiego zarzutu. Aktualnie, temat rzekomej zdrady dyplomatycznej pojawia się w prawie każdym wywiadzie, którego powód udziela mediom krajowym i zagranicznym, a powód zmuszony jest komentować i jednocześnie dementować nieprawdziwe zarzuty. Zaistniała sytuacja w sposób oczywisty wywołuje u niego dyskomfort i zażenowanie. Inkryminowane publikacje, zawierające informacje rozprzestrzeniające się w opinii publicznej na arenie krajowej i międzynarodowej naraziły powoda na szereg nieprzychylnych, stresujących sytuacji. Zarzut zdrady dyplomatycznej, czyli działania na szkodę własnego kraju poważnie podważa autorytet powoda, dobre imię, na które pracował ciężko przez całe swoje życie".

 

Nie wiedzieliśmy nawet, że po całej serii wyskoków Radka, jego autorytet jest jeszcze możliwy do podważenia. Ale pozew Radka jest być może okazją dla rządu aby skończyć z dziwną pobłażliwością wobec niego. Wiele spraw pozostaje niewyjaśnionych, cytujemy naszą własną listę:

 

1. Kto płacił za recepcję promującą książkę kucharską Anne Applebaum w rezydencji ambasadora RP w Waszyngtonie Ryszarda Sznepfa ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/81922,nafaszerowany-indyk

 

2. Kto autoryzował 240.000 PLN wydane przez MSZ na usługi powiązanego z brytyjskim MI6 Charlesa Crawforda, który pisał przemówienia Radkowi ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/42942,planisci-sikorskiego-z-mi6

 

3. Czy wyjaśniono już – napiętnowaną wczesnej przez NIK - sprawę zakupu i remontu rezydencji ambasadora RP w Waszyngtonie ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/132000,lazienka-schnepfa

 

4. Czy zbadano sprawę zatajania informacji w ostatnim sprawozdaniu majątkowym Radka, za rok 2015 ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/131639,ukryl-dochody-zony

 

Zdrada dyplomatyczna czy nie, pamiętajmy, że Al Capone został złapany nie za zdradę dyplomatyczną tylko za sprawy księgowe.

 

Czy zima w odizolowanym Chobielinie może być dobra dla zdrowia ?

 

Image result for shining movie

KOMENTARZE

 • WSZE I GÓWNA
  Żeteż takie wsze i gówna mają stołki i apanaże .
  zwykli ludzie tyrają za psi grosz ,a te wszystkie Radki, Czarneckie , Tuski i cała reszta gówien doi Polskę bez umiaru . Nawet Komuchy kryły się "ze zdobyczami socjalizmu" i nie lansowały się ze swoją bezczelnością.
  Nie przepadam za Stonogą, ale dobrze skurwysynowi w knajpie powiedział, https://www.youtube.com/watch?v=O7zjYK9MHxI
 • "Radosław Sikorski naindyczył się i pozwał Jarosława Kaczyńskiego"
  Wniosek ?
  Kaczyński nie należy do loży :)

  "Słowo o Radosławie Sikorskim"
  rzeczpospolitapolska / 9 Czerwiec 2011

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2011/06/09/slowo-o-radoslawie-sikorskim/

  "..... Ale pozew Radka jest być może okazją dla rządu aby skończyć z dziwną pobłażliwością wobec niego. "

  ZOBACZYMY :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031