Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ślepe wrony

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

35 lat po utworzeniu WRON (Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego) postępowa amerykańska kawiorowa lewica lansuje pogrobowców PZPR – czyli dziewuchy-komuchy Agnieszkę Dziemianowicz-Bąk i Barbarę Nowacką – bo te (cytat) "upokorzyły Warszawę".

Amerykańska kawiorowa lewica wciąż nas opluwa. 35 rocznica wprowadzenia przez komuchów stanu wojennego pokrywa się z namaszczeniem dwóch post-komuszek przez lewicową waszyngtońską Foreign Policy – za to, że "upokorzyły Warszawę" ("for humiliating Warsaw"):

 

gt.foreignpolicy.com/2016/profile/agnieszka-dziemianowicz-bak-and-barbara-nowacka

 

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk i Barbara Nowacka znalazły się na kuriozalnej liście 100 Global Thinkers, która ocieka sympatykami lewactwa i islamu. Zostały one nagrodzone za marsz zwolenniczek skrobanki.


Dziemianowicz-Bąk triumfuje na Facebooku (cytat): "Powstrzymałyśmy fanatyków przed atakiem na nasze zdrowie i życie, pokazałyśmy, że nie pozwolimy odebrać sobie naszych praw, wolności i godności".

 

To tylko potwierdza jak trzepnięta i oderwana od realiów życia jest kawiorowa lewica, zarówno w Waszyngtonie jak i w Warszawie. Podczas kiedy jesteśmy świadkami bezprecedensowej fali molestowania, gwałtu i morderstw kobiet w Europe, lunatycy tacy jak Dziewianowicz-Bąk gratulują sobie obrony praw kobiet "przed atakiem na zdrowie i życie" !

Trzeba być ślepym lub idiotą aby nie widzieć realiów tuż za naszą granicą.

Biedne dziewczę nie wie, że postępowy Berlin zadecydował inaczej

Frau in den Rücken getreten - Polizei sucht Täter mit Video

Résultat de recherche d'images pour "cologne rape"

Historia kołem się toczy. 35 lat po wprowadzeniu stanu wojennego, lewactwo otwarcie zawiera sojusz z "legendami Solidarności(zdjęcie poniżej) i duraczenie ciemnego ludu trwa dalej. 35 lat temu wyprowadzali wobec Polaków czołgi i ZOMO, teraz agitują poprzez narzędzia marksizmu kulturalnego a finansowanie tej anty-polskiej dywersji nie płynie z Moskwy tylko z Zachodu. Polskie służby powinny trzymać to towarzystwo na oku.

 

35 lat po Jaruzelu - alians postkomuny z "autorytetami Solidarności"

Résultat de recherche d'images pour "Agnieszka Dziemianowicz-Bąk"Résultat de recherche d'images pour "Agnieszka Dziemianowicz-Bąk"

Résultat de recherche d'images pour "Agnieszka Dziemianowicz-Bąk"

Foregin Policy jest w rękach rodziny Graham, która posiadała wcześniej Washington Post (do którego pisze Anne Applebaum). Czy dziwimy się, że Dziemianowicz-Bąk i Nowacka zostały dostrzeżone i wyróżnione za to, że "upokorzyły Warszawę" ?

 

A to, że Dziemianowicz-Bąk afiszuje na swoim Facebooku symbole postępu takie jak pizza (zdjęcie) może tylko zwiększyć jej popularność w kręgach amerykańskiej kawiorowej lewicy.

 

Z przodu tęcza, z tyłu pizza – to przemawia do amerykańskiej lewicy ?

Résultat de recherche d'images pour "pizzagate"

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031