Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Sowieci z New York Times

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Organ prasowy amerykańskiej kawiorowej lewicy, który wcześniej opluwał suwerenną Polskę a teraz opluwa prezydenta Trumpa, stosuje te same techniki makijażu zdjęć co Sowieci w latach 30-tych zeszłego wieku. Marksizm kulturowy zastąpił czołgi.

Amerykańska Pravda czyli lewicowy New York Times grzmi, że każdy kto jest za prezydentem Donaldem Trumpem jest agentem Kremla. To stara oklepana śpiewka, którą znamy na pamięć z Polski i z innych krajów. Ale za to sam New York Times stosuje metody żywcem wyjęte z metod używanych w swoim czasie przez Sowietów. Czyli manipulacjami zdjęć. Wszyscy chyba znają słynne zdjecie Stalina z którego znika towarzysz Jeżow, wymazany przez cenzorów (zdjęcie poniżej):

 

en.wikipedia.org/wiki/Censorship_of_images_in_the_Soviet_Union

Wczoraj New York Times wypuścił artykuł o domniemanym ataku niecnych rosyjskich hakerów na obrońców demokracji w USA czyli na Clinton & Co.:

 

www.nytimes.com/2016/12/13/us/politics/russia-hack-election-dnc.html

W trakcie dnia redakcja New York Times zmieniła zdjęcie otwierające artykuł, pierwsza wersja została zastąpiona drugą (zdjęcia poniżej). Okazało się, że w pierwszej wersji wycięto wiszące na ścianie oprawioną w ramki pierwszą stronę konkurenta NYT, Washington Post, o aferze Watergate. Drugie zdjęcie już tą ramkę miało, a przy okazji rozjaśniono scenerię i umieszczono lepiej wizerunek lidera maximo Baracka Husseina Obamy.

 

Redakcja NYT dokonała partyjnej samokrytyki w tym komunikacie (cytat):


"Editor's note: An earlier version of the main photograph with this article, of a filing cabinet and computer at the Democratic National Committee headquarters, should not have been published. The photographer had removed a framed image from the wall over the filing cabinet – showing a Washington Post Watergate front page – because it was causing glare with the lighting. The new version shows the scene as it normally appears, with the framed newspaper page in place".

 

No tak, towarzysze redaktorzy zwalili winę na fotografa. A przecież historia wygląda prosto: towarzysze redaktorzy najpierw wymazali z kadru referencje do ich konkurenta Washington Post a kiedy wybuchła afera, szybko poprawili zdjęcie, zdejmując cenzurę. Czy biedny fotograf zostanie osądzony na pokazowym procesie przez sąd ludowy, jako agent reakcji ?

 

Pierwsza wersja zdjęcia 

Résultat de recherche d'images pour "The Perfect Weapon: How Russian Cyberpower Invaded the U.S."

Druga wersja zdjęcia

 

Résultat de recherche d'images pour "The Perfect Weapon: How Russian Cyberpower Invaded the U.S."

Przykład z Moskwy - tak robili Sowieci w latach 30-tych zeszłego wieku

 

Résultat de recherche d'images pour "stalin photos doctored"

Pamiętając jak New York Times manipulował wcześniej informacje o Polsce, czy dziwimy się, że cenzorzy tej gazety posuwają się do manipulacji zdjęć w czystym stylu Sowietów ?

 

Czy dziwimy się ? 

Résultat de recherche d'images pour "lenin speaking"

KOMENTARZE

  • @
    Tu na miejscu zwykli ludzie z tych "rewelacji" kpią i się śmieją. Co wyżej usytuowani czytają to bo tak wypada. Nikt tym nowinom i spekulacjom
    nie wierzy. Trzeba przecież znaleźć odpowiedź na przegraną Clinton a prawda jest taka że ludzie tej baby już nie lubią. Ilość głosów zawdzięcza tylko i wyłącznie postaci Trumpa samej w sobie.
  • @Stara Baba 16:00:04
    Pracownik Wikileaks opowiedział o sprawcy wycieku ze skrzynki mailowej Clinton. Były ambasador Wielkiej Brytanii w Uzbekistanie, obecny pracownik strony Wikileaks Craig Murray oznajmił, że otrzymał maile sztabu kandydatki na prezydenta USA Hillary Clinton z insajderskiego źródła, a nie od „rosyjskich hakerów" - podaje gazeta Daily Mail. Murray opowiedział, że we wrześniu bieżącego roku przybył do Waszyngtonu, gdzie jeden z demaskatorów demokratów tajnie przekazał mu materiały ze sztabu Clinton, które później zostały opublikowane na portalu. „Żaden z (wycieków informacyjnych) nie pochodził od Rosjan" — powiedział dyplomata w wywiadzie dla Daily Mail. „Źródło miało oficjalny dostęp do informacji. Dokumenty pochodzą z insajderskich wycieków, a nie z ataków hakerskich" — dodał Murrey. Według niego tymi, którzy ujawnili tajne informacje kierował „wstręt do korupcji" w fundacji Clinton Foundation i wahania podczas prawyborów w stosunku do Berniego Sandersa".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031