Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ile jeszcze polskiej krwi ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzięki mądrości polskich wyborców pro-islamska Platforma przegrała wybory. Ale pomimo tego już 8 Polaków zginęło z rąk islamistów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. A islamiści są coraz bliżej, Berlin leży tylko 80 km od polskiej granicy.

To co nam obiecywała posłanka PO Joanna Mucha ziszcza się na naszych oczach – nielegalni muzułmańscy migranci ubogacają Europe. I są coraz bliżej naszej granicy. Już we wrześniu mieliśmy atak bandy muzułmańskich młodzieńców na mieszkańców przygranicznego do naszego Budziszyna niemieckiego Bautzen:

 

pamelageller.com/2016/09/muslim-migrant-violence-germany.html/

 

Teraz mamy berliński atak miłującego pokój nielegalnego migranta z Tunezji, który przyjechał do Niemiec na zaproszenie Merkel w lipcu 2015 roku. Migrant zastrzelił 37-o letniego polskiego kierowcę i ukradł ciężarówkę, którą następnie rozwalił 12 osób i zranił 48. Zamordowany polski kierowca pozostawił żonę i córkę. Ale co tam mordowanie kolejnych chrześcijan, kogo to obchodzi ? Zamachowiec z pewnością miał depresję i należy traktować go pobłażliwie (sanatorium może?).


Brytyjska dziennikarka wskazuje poniżej na cynizm i perfidię lewactwa, które już cieszyło się, że zamachowcem może być Polak (nawet martwy). Podobnie jak to robiła niemiecka rządowa telewizja ZDF, która nawet nie przeprosiła za swoje kłamstwa. Bo im wszystko wolno ?

 

Katie Hopkins ‏@KTHopkins  7h  urs ago


The left jumped on the convenient idea the driver of the truck was Polish. Even as he lay dead in his cab. Slaughtered by the Muslim migrant

 

Zamordowany w Berlinie kierowca jest już ósmą polską ofiarą islamskiego terroru w ostatnich 18 miesiącach. Ta ponura lista się wydłuża: jedna ofiara w Brukseli, dwie w Nicei, jedna w Reutlingen, trzy w Tunisie i teraz jedna w Berlinie. Pisaliśmy już obszernie o poprzednich ofiarach:

 

monsieurb.neon24.pl/post/132859,morduja-polki-juz-cztery 

monsieurb.neon24.pl/post/135498,arabowie-kpia-z-polski

 

Ciekawi nas bardzo stanowisko polskiego rządu na unijnych naradach w Brukseli. Jak podchodzi on do kwestii seryjnego już mordowania Polaków przez islamistów ? Jakimi narzędziami dysponuje aby chronić życie polskich obywateli ? Izraelczycy mszczą śmierć swoich cywilów. A Polska ?

 

Nie pamiętamy aby Donald Tusk wypowiedział się na temat polskich ofiar islamskiego terroru. Pamiętamy za to, że w ciągu ostatnich 18 miesięcy Angela Merkel ściągnęła do Europy 1.3 miliony migrantów, z tego 70% stanowią młode byczki – to 1.000.000 facetów, przeważnie analfabetów. Merkel ściągnęła ich łamiąc europejskie traktaty (Lizbona i Schengen) i łamiąc niemiecką konstytucję, za co powinna ponieść konsekwencje, jeżeli w Unii europejskiej panuje jeszcze jakikolwiek ład prawny (w co wątpimy).

 

Ponieważ Berlin znajduje się tylko 80 kilometrów od polskiej granicy, polski rząd powinien rozważyć uszczelnienie granic. Niestety, sąsiedztwo z Niemcami nigdy nie wychodziło nam na dobre. Teraz znów się zaczyna. Dopóki w Berlinie będą urzędować szaleńcy pokroju Merkel, życie Polaków będzie zagrożone.

 

Ile polskiej krwi musi się jeszcze polać ?

 

Szef firmy, Ariel Żuławski, ze zdjęciem zamordowanego kierowcy

 

Der polnische Spediteur Ariel Zurawski zeigt Reportern auf dem Handy ein Foto seines Cousins, der den Lkw fahren sollte

Nowa świecka tradycja bożonarodzeniowa na modłę Merkel i Junckera

Policja zabezpieczyła teren (fot. Reuters Pictures/Fabrizio Bensch)

Polityczna poprawność to kolektywne samobójstwo Europy  

Related image

Powinna stanąć przed międzynarodowym trybunałem w Hadze 

"Entsetzt, bestürzt und tief traurig": Kanzlerin Angela Merkel nach der Lkw-Todesfahrt in Berlin mit zwölf Toten

Nie pamiętamy aby wspominał coś o polskich ofiarach islamistów

 

Image result for donald tusk bruksela

KOMENTARZE

 • Coś tu bardzo i to bardzo śmierdzi.
  Znamy mordercę z Berlina! Łukasz Urban zranił terrorystę, któremu wypadły dokumenty? Amis A. - 24-latek z Tunezji - stał prawdopodobnie za zamachem w Berlinie. Jego dokumenty znaleziono w porwanej ciężarówce, która wjechała w targ świąteczny. Prawdopodobnie wypadły podczas szarpaniny z polskim kierowcą Łukaszem Urbanem. Co więcej, śledczy podejrzewają, że terrorysta został raniony przez Polaka, który do ostatniej chwili próbował udaremnić zamach.

  Berlińska policja twierdzi, że zamachowiec jest ranny. W tej chwili ścigany jest Tunezyjczyk, którego dokumenty znaleziono w ciężarówce. To Ahmed lub Anis A., urodzony w Tatawinie (Tunezja) w 1992 r. Znaleziony dokument to tzw. Duldungsbescheinigung - zezwolenie na pobyt w Niemczech, ale bez przyznania azylu. A więc wszystko wskazuje na to, że zamachowiec to imigrant, który niedawno przybył do Niemiec. Mężczyzna posługiwał się podobno czterema różnymi nazwiskami.

  W pojeździe znaleziono także krew terrorysty, w związku z czym przypuszcza się, że może on być ciężko ranny. Jeśli te informacje się potwierdzą, oznaczać to będzie, że zamachowiec został raniony przez polskiego kierowcę podczas szarpaniny. Dziesiątki policjantów sprawdzają obecnie szpitale w Berlinie i okolicznych miejscowościach.

  Z wyników sekcji zwłok Łukasza Urbana wynika, że żył on w chwili dokonywania zamachu, choć został dźgnięty nożem. Dopiero potem został zastrzelony. Niemieckie media piszą, że polski kierowca do ostatnich chwil próbował powstrzymać terrorystę.
  Ps. Oj! joj! jo! Sprawca ucieka, zostawia dokumenty na miejscu zbrodni a policja łapie innego, wypuszcza go i po upadku wersji polska ciężarówka, polska rejestracja rozpoczyna pościg za wylegitymowanym sprawcą. Coś długi oddech i długi przewód umysłowy ma ta policja. Z tego wygląda, że mógł żyć ale policja niemiecka go zabiła, zanim zdążył coś wyjaśnić, bo oni byli przekonani, że to nasz kierowca jest terrorystą, przecież islamiści arabscy, którzy przybyli do Niemiec to bardzo pokojowi ludzie, a Polacy to .... Jeżeli nasz rząd tego do końca nie wyjaśni i odda śledztwo Niemcom tak jak Herr Thusk oddał śledztwo smoleńskie Ruskim, to jako obywatele nie mamy co liczyć na to, że jesteśmy bezpieczni i dba się o interesy Polski. Jak z tego wynika to 1sze przykazanie terrorysty - noś ze sobą dokumenty jak idziesz na zamach!!!! W Paryżu i Nowym Jorku też tak było. Czy ciemny lud to kupi? Co za bzdury, dokument to ziarenko maku w popiele jak u kopciuszka, że dopiero teraz znaleźli. To prowokacja służb niemieckich i sprawa się rypła. Polaka najprawdopodobniej zastrzelili niemieccy policjanci. Czy będzie sekcja zwłok w Polsce? Ciekawe ja to służby niemieckie ustaliły, że polski kierowca żył, wygląda na to, że robią przygotówkę do publikacji extra wersji wydarzeń, może nawet z tym, że to polski kierowca "zrobił" ten wjazd w tłum. Podczas gdy złapanego ciapatego, który "kręcił" się przy tirze i to złapanego nie przez policję ale Niemca, wypuszczają. Trzeba zbadać kule z ciała Polaka,mogą być wystrzelone przez policję.Terrorysta miał tylko nóż i nim szantażował kierowcę. To jest straszna hipokryzja. Jeżeli to niemieccy policjanci zastrzelili polskiego kierowcę to zamachowca nie znajdą a na pewno nie żywego. Miał twarz poprzecinaną , pastwił się nad nim zamachowiec. Ugodził go nożem, a potem go zastrzelono. Ale pamiętajmy, że totalna opozycja PO i N... z alimenciarzem dalej urządzają protesty i nawołują do puczu. Ludzie myślcie o co to może chodzić !!! Pamiętajcie kto chciał zaprosić imigrantów do Polski!? To ci sami, którzy dzisiaj okupują mównicę sejmową. Dwa dni temu pisali o tym na www.pamflet.pl Pojawiła się utworzenia zbiórki pieniędzy dla żony zabitego kierowcy. Myślę, że idea jest świetna tym bardziej, że jak się okazuje, nasz rodak okazał się bohaterem! Jeżeli ktoś ma doświadczenie w zbiórkach tego typu proszę o działanie, a Neon24 niech nagłośni ten temat. https://www.gofundme.com/van9vwuk
 • @@@!
  Ktoś zapomniał o Art. 127 i 128 KK, które powinny być stosowane od pierwszych wystąpień "totalnej opozycji".
 • @@@!
  Jest wywiad z młodym Niemcem który opisuje co widział, co mnie zastanawia???? Niemiec mówi "ciężarówka wjechała tam, wyjechała tam, kierowca wyskoczył uciekł, potem było słychać strzały w 2 minuty później przyjechała policja" HMM "wyskoczył uciekł potem słychać było strzały?" Coś mi tu nie gra, czyżby Polaka zastrzeliła inna osoba np jakiś tajniak biorąc za zamachowca po ucieczce kierowcy? Po co muslim miałby go dźgać nożem i rannego wieźć, a nie zastrzelić dla spokoju od razu??? A ty Makrela i lewusy winni jesteście tych śmierci, fajnie się siedzi w domach strzeżonych 24/24 żyje z kasy takich ludzi jak ten kierowca i wymyśla brednie stanowiąc o milionach????? super zabawa co???
 • @@@!
  Ponoć a tak piszą na niemieckich forach, że całe nieszczęście dla polskiego kierowcy zaczęło się, kiedy wybrał pobliski kebab jako posiłek. Akcja Ahmeda nie była w żaden sposób zaplanowana, tylko zainicjowana spontanicznie kiedy zobaczył okazję - kierowcę wielkiej ciężarówki zaparkowanej o rzut beretem pożywiającego się kebabem. Ofiara sama weszła nieświadomie do jaskini oprawcy. W takich restauracjach właśnie terroryści przebywają, obserwują niewiernych i wybierają ofiary. Nie chcesz kłopotów, unikaj kebaba. Zwłaszcza w Niemczech lub w innych krajach zachodniej Europy, gdzie koło każdego kebaba na pewno kręci się co najmniej kilku potencjalnych terrorystów. W okolicach restauracji kebabowej jest niebezpiecznie, tak jak w okolicach gniazda szerszeni.
 • @@@!
  Gadowski: "W Polsce też może dojść do ataków islamistów. W zachodniej części kraju zamieszkało wielu salafitów". http://wpolityce.pl/polityka/320291-gadowski-w-polsce-tez-moze-dojsc-do-atakow-islamistow-w-zachodniej-czesci-kraju-zamieszkalo-wielu-salafitow-nasz-wywiad Wyprosić w trybie pilnym jako element niepożądany !
 • @@@!
  Skąd my to znamy? W Paryżu wypadają dokumenty, przy masakrze w teatrze wypadają dokumenty, przy rozstrzelaniu redakcji Jestem Charlii wypadają dokumenty, w Nicei wypadają dokumenty, w wieżach nowojorskich wypadają dokumenty i jako nówki znajdują się pod gruzami wież co to od samolotów miały się pozawalać a trzecia już z samego strachu, no i teraz przy tej prowokacji służbowej za pomocą zabójstwa Polaka i paru Niemców też wypadają dokumenty. Od tych dokumentów pozostawianych przez zabójców na miejscu przestępstwa to już głowa zaczyna boleć. A ten wykonał kto skorzystał. Kto chce rozwalić Europę chrześcijańską za pomocą muslimów których mentalność tak dobrze przecież zna z autopsji?
  Muslimowie zawsze istnieli i nie było problemów dopóki trzymali się swoich terytoriów. Przy mieszaniu kultur i to jeszcze w taki selektywny sposób wysyłając zekstremizowaną uciskiem lokalno-globalnym biedotę do Europy powstają problemy. I o to tutaj chodzi.
  NWO w akcji na całego za pomocą służb i lóż! Plan opracowany na Manhattanie w realizacji.
  PS. Nie żaden Putin. Jeżeli jest on wmieszany poprzez londyńskie City w masońskie zagrywki to jest tylko pionkiem. Tak jak i Soros jest trochę wyższym pionkiem wykonawczym z masą finansów, coś jak dyrektor jest wykonawcą w przedsiębiorstwie. Zarząd jest na Manhattanie oraz w londyńskim City.
 • @kula Lis 66 13:47:42
  Pojawia się ZNOWU pytanie:
  ILE byłoby ofiar, gdyby Polak był UZBROJONY (i wyszkolony w użyciu broni, choć podstawowo, jako kierowca, nie jakiś wojownik)?
  Jedna? Kierowca "dziabnięty" raz? Bo 2 ciosu by ciapaty nie miał szansy zadać.

  Takie czasy, że wygląda, że broń staje się "być albo nie być", dosłownie.
  "Służby" WSZYSTKICH nie upilnują, chyba, że chcemy mieć Koreę, ale Północną.
 • @laurentp 17:09:43
  Dlaczego nie ma napadów na Rosjan tak w ciężarówkach jak na statkach? No bo Rosjanie mają na dziś pozwolenie na posiadanie broni jak w USA. Wyciąga Rosjanin spluwę lub legalnego kałacha i po ptokach, czyli muzułmanach.
 • @laurentp 17:09:43
  Raz przez pomyłkę piraci zaatakowali rosyjski statek, co było dla nich ostatnim atakiem w życiu w drodze do Allaha. Rosjanie wybili wszystkich i zatopili ich łódź z RPG. To był pierwszy i ostatni atak piratów muzułmańskich na rosyjski statek/trawler.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031