Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Świąteczne porządki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ale wymiata przed świętami ! Korespondent Financial Times w Warszawie, Henry Foy, zostanie przerzucony na Ostfront, do Moskwy, a protegowany Radka w antypolskiej CEPA, Marcin Zaborowski, już tam nie pracuje, też wylądował na Ostfront, we Lwowie.

Trwa przedświąteczna jatka znajomych Radka. Korespondent Financial Times w Polsce, Henry Foy, który strasznie kwękał na rząd Beaty Szydło i wypisywał straszne bzdury na temat Polski, dostał właśnie rozkaz z komendantury przenoszący go do Moskwy:

 

Henry Foy ‏@HenryJFoy  21.12

Some personal news: Thrilled & very excited to say that I will be moving to Moscow next month to report for the FT on Russia & beyond.

 

W czasach Stawki Większej niż Życie przenoszenie na Ostfront było karą, czy dzisiaj może być nagrodą ? Tym bardziej, że Foy jest bardzo przywiązany do tęczy i Placu Zbawiciela, a w Moskwie jak wiemy tęcza nie jest raczej mile widziana. Przed Foyem otwierają się więc lata męczeństwa gender, za co z pewnością dostanie jakiś medal z MI6 oraz dodatek za ciężkie warunki służby (hardship allowance).

 

Foy był bardzo przywiązany do salonu III RP i do otoczenia Anne Applebaum, jego wyjazd z Polski jest więc dobrą wiadomością:

monsieurb.neon24.pl/post/132610,blizniaki-applebaum

monsieurb.neon24.pl/post/130555,fircyk-z-financial-times

Ale to nie jedyna dobra przedświąteczną wiadomość. Polskę opuścił też protegowany Radka Sikorskiego z czasów MSZ, Marcin Zaborowski, który dyrektorował w warszawskim biurze anty-polskiego lobbysty amerykańskich firm zbrojeniowych CEPA, który zatrudnia Anne Applebaum. Przypominamy, że przed dwoma miesiącami doszło do poważnych napięć pomiędzy polskim rządem i lobbystą CEPA, po kolejnej fali kłamstw i manipulacji Applebaum: 

monsieurb.neon24.pl/post/134013,minister-bojkotuje-cepa

monsieurb.neon24.pl/post/133529,applemac-przestan-lgac

Marcin Zaborowski już nie jest dyrektorem CEPA w Warszawie i został przeniesiony (także) na Ostfront, do Lwowa: 

Marcin Zaborowski ‏@MaZaborowski  22 godz.   godziny temu

Absolutly delighted to be lecturing on #Poland foreign policy at Ukrainian Catholic University in #Lviv

Mamy nadzieję, że Zaborowski nie będzie wykładał studentom w Lwowie o murzyńskości i o robieniu laski, które charakteryzowały polską politykę zagraniczną w czasach jego byłego szefa.

 

Jak widzimy Ostfront mobilizuje "najlepszych z najlepszych": Nowak i Balcerowicz w Kijowie, Zaborowski w Lwowie, Foy w Moskwie, Wojtunik w Kiszyniowie a były rzecznik Radka z MSZ Wojciechowski w Mińsku:

 

monsieurb.neon24.pl/post/132784,brat-moskali-w-minsku

 

Boimy się tylko, że ci nasi "najlepsi z najlepszych" zachlają się na froncie. O proszę, Zaborowski już zaczął pić, zaraz po przyjeździe do Lwowa ...

Marcin Zaborowski ‏@MaZaborowski  18 godz.

Tgodzin temuesting #Baczewski vodka in #Lviv

 

Prelegenci z Polski mają już pewną renomę na Ukrainie 

KOMENTARZE

  • oczywizda wszelkie podobieństwa do...
    przeganiania salafitów z Rakki do Syrii są całkowicie nieuzasadnione.
    3:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031