Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Kieszonkowiec Radka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Specjalista od szperania w rzeczach posłów PiS w Sejmie RP, Sławomir Nitras, został wcześniej mianowany głównym doradcą premierzycy Ewy Kopacz - z polecenia Radka Sikorskiego. Skoro nie można dorżnąć watahy, to przynajmniej przeszukać im kieszenie ?

Zanim Sławomir Nitras nie sprowadził swojej kariery politycznej do szperania w rzeczach posłów PiS w Sejmie RP, miał wielkie plany. W 2010 roku Nitras entuzjastycznie wspierał wewnątrz Platformy kandydaturę Radka Sikorskiego na prezydenta RP (cytat): "Radosław Sikorski dla mnie jest osobą, która te aspiracje, moje również, ale i moich sąsiadów, moich kolegów bardziej wyraża. Wiążemy z nim wielkie nadzieje":

 

www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-slawomir-nitras-komorowski-chce-tylko-sprawowac-urzad-sikors,nId,241530

 

Nie dziwimy się, że Nitras i Sikorski tak bardzo przypadli sobie do gustu. Wiemy przecieżżludzie roztropni i przyzwoici rozpoznają się z daleka, podobno nawet po zapachu, jak to twierdzi ekspert od patologii III RP Stanisław Michalkiewicz. Wszystko według zasad doktryny moralnej ikony Platformy, Władysława Bartoszewskiego: "Warto być przyzwoitym". 


W rewanżu za poparcie Nitrasa, Sikorski polecił go na głównego doradcę premierzycy Ewy Kopacz. Tak twierdzi Polska Times:

 

www.polskatimes.pl/artykul/3672936,slawomir-nitras-nowym-grasiem-ewy-kopacz-bedzie-odpowiadal-za-strategie-polityczne,id,t.html

 

Więc kieszonkowiec Nitras to nie byle kto i człowiek nie przypadkowy. Można nawet snuć przypuszczenia, że Nitras działał na zlecenie swojej hierarchii, tak jak członkowie romskich gangów kieszonkowców.

 

Kto zlecił Nitrasowi szperanie w rzeczach posłów PiS ? Nie wiemy. Ale biorąc pod uwagę zacięcie Radka Sikorskiego szczególnie na ministra Macierewicza, uprzejmie prosimy pana ministra Macierewicza o pilnowanie swoich kieszeni, kiedy w pobliżu pojawi się Sławomir Nitras.


 

Od kieszonkowego polityka do kieszonkowca

 

Image result for nitras szpera sejm

KOMENTARZE

  • Ta Ms. Appelbaum to jednak wyjątkowo oszpetna jest...
    Nawet jak na żydłaczkę, wyjątkowo brzydka. Kto też dobrowolnie pojmie cuś takiego za żonę? U nas chłopaki się zastanawiają, jak też normalny facet bez przymusu małżeńskie obowiązki wypełnić podoła, taką kobitę za żonę posiadając. Sikorskiemu kilka eonów czyśćca odpuszczonych zostańie, bo w ramach pokuty cuś tak oszpetnego pojął.
  • Stanisław Michalkiewicz
    https://www.youtube.com/watch?v=O-vqzTLjBi8

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031