Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Mad Max zamiast Marxa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Atak tunezyjskiego dżihadysty w Berlinie był nie tylko masakrą niewiernych ale także namiastką dialogu międzykulturowego, w wyniku którego hiszpański lewak i przyjaciel migrantów wylądował w szpitalu z połamanymi nogami i wyłączył się z Twittera.

Znajdujemy się między młotem i kowadłem. Z jednej strony zagraża nam lewacka dystopia w postaci nowego Kominternu kierowanego przez Politbiuro w Brukseli, z drugiej strony zaś nacierają na nas watahy rodem z filmowej dystopii "Mad Max". Starcie pomiędzy tymi dwoma dystopiami rozgrywa się na razie na korzyść watah rodem z "Mad Maxa".

 

Przekonał się o tym hiszpański lewak z Bilbao Iñaki Ellakuria którego motto to "niepodległość i socjalizm" (independentzia eta sozialismoa) i którego rozważania na temat zwycięstwa socjalizmu nad kapitalizmem zostały przerwane 19 grudnia w Berlinie przed dialog z ciężarówką prowadzoną przez tunezyjskiego islamistę Anisa Amri. Hiszpański lewak zdążył tylko zatweetować, że ma połamane obie nogi i że strasznie go boli. Od tego czasu jego konto na Twitterze milczy, podczas kiedy on sam leży w berlińskim szpitalu, gdzie mu te nogi na nowo składają:

 

www.mirror.co.uk/news/world-news/student-tweets-horrific-moment-hes-9498631

 

Przez ostatnie tygodnie i miesiące lewak wyżywał się na Twitterze grzmiąc o faszyzmie w postaci Donalda Trumpa i Marine Le Pen i ubolewał postępowo nad losem migrantów. W poniższym tweecie pisze o pustkowiu pełnym uchodźców, którym nikt nie pomaga:

 

Iñaki Ellakuria ‏@hinak_nako  Dec 15

Mira, a este campo en mitad de la nada con ninguna infraestructura y lleno de gente a la que no dejamos moverse la llamaremos: DE REFUGIADOS

 

Traf chciał, że cztery dni po wysłaniu w świat swoich rozmyślań na temat uchodźców na pustkowiu, lewak spotkał się ze zderzakiem ciężarówki kierowanej przez "uchodźcę", który przyjechał do Europy właśnie z takiego pustkowia, ze zabitej dechami wioski w Tunezji, i po bogatej karierze przestępczej rozwalił 12 osób i ranił 50, w tym miłującego uchodźców lewaka.

 

Hiszpański lewak marzył o nowym Kominternie (Baskijska Republika)

Image result for Euskal Errepublika 

Ale zamiast tego spotkał się z islamskim "Mad Max'em" 

Image result for mad max trucks

Image result for isis fighters convoy

To zderzenie kultur musiało wywołać dysonans poznawczy u lewaka, oprócz ogromnego bólu w połamanych nogach (w bulu i nadzieji). Lewak przekonał się też na własnej skórze, że lewactwo nie ma najmniejszej szansy wobec islamu. Czy ten krótki ale intensywny epizod dialogu międzykulturowego zaowocuje zmianą myślenia lewaka ? Nie wiemy. Na razie islamista przynajmniej z sukcesem odłączył lewaka od Twittera.

 

Nasza gwiazda lewactwa Sławomir Sierakowski tyle podróżuje po świecie i tyle gada. Sławek, pojechałbyś na kilka dni do Berlina, odpoczniesz sobie od faszyzmu w Polsce i może nawiążesz owocny dialog z miłującymi pokój migrantami. A jak ci się poszczęści to wystąpisz w piątym filmie "Mad Max", który jest właśnie kręcony na ulicach miasta.

 

Produkcję "Mad Max V" finansuje hojnie niemiecki rząd

Image result for berlin truck attack

Image result for mad max movies

KOMENTARZE

 • Ze spuszczoną głową, powoli
  wraca pilot ze szpitalnej niewoli.
  ryj poparzony - nie do patrzenia
  skrzydłowy ubity, resztki nie do znalezienia.
  Stąpa pilot i płacze bo go opuściła
  życie jej zawierzył a Ona odpuściła.
  Nad skrzydłowym maciejka hymn ostatni grała,
  nad poszarpanym ryjem pielęgniarka trwała.
  I znikło, i umarło 6 żywotów przeklętych co dla swoich Ojczyzn
 • @czerwony baron 02:03:50
  Panie Stanisławie proszę wybaczyć ale czasem nawet Rambo płacze :) A odnosnie tego co pan napisał to bez obaw poprawność polityczna w Polsce sie nie przyjęła :) a co do dzikusów rodem z Mad Maxa - nie widzieli Polaków na wkurwie :D
 • @czerwony baron 02:08:30
  A tak abstrahując od tematu :) PiSSowsko maciarewiczowskie dziwki nie mają pojęcia o tym czym jest przysięga wojskowa. Za PRL przysiegalismy POLSCE Ludowej i ZSRR. Polski ludowej już nie ma, ZSRR tym bardziej zostało tylko peowsko maciarewiczowska polin, które polską armię niszczy a mimo to, mimo zdrad, które nam uczyniła, słuzymy jej bo wierzymy że w końcu Polska znowu będzie Ojczyzną a nie pazerną macochą i obrzezanym nadzorcą. A polskojęzycznym politykom napomne tylko że do zamachu stanu wystarczy 1000 wojaków a biorąc pod uwagę moją facjatę to 300 :D
 • @
  Terroryzm i lewactwo to synonimy.
  Czy ten krótki ale intensywny epizod dialogu międzykulturowego zaowocuje zmianą myślenia lewaka? Nie.
  Przypominam, że lewacy są półgłówkami. I, niestety, jedynym lekarstwem dla nich jest to, co oni sami oferują innym, czyli kula w łeb.
 • Do @Zdzich 08:32:09
  Zdzich ! dla lewactwa globalnego wystarczą koncentracyjne obozy pracy.
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydo-lewactwo w Polsce dzicz !!!
 • @ele 08:39:16
  Byli w takich obozach i Cyrankiewicz, i Ochab, i Gomułka, i nic nie pomogło. Nauczyli się tylko „rzemiosła”. Co półgłówek, to półgłówek.
 • @Zdzich 09:10:07
  Zgadza się, tylko kula w łeb i dół z wapnem, innej opcji nie ma.
 • Z ciekawostek znalezionych w sieci:
  Zobaczcie co mi podesłano...
  "1. Polak został porwany i wykorzystany do tego żeby pojechać ciężarówką na tę ulicę, bo terrorysta nie potrafił sobie poradzić z jazdą TIRem
  2. terrorysta groził mu nożem i nie miał żadnego pistoletu, Polak nie był świadomy gdzie i po co jedzie
  3. kiedy dojechali na ulicę, terrorysta kazał się Polakowi przesiąść na fotel pasażera i potem gwałtowanie przyspieszył wciskając gaz
  4. kiedy Polak się zorientował, że on wjeżdża na teren jarmarku i cgce zabijać, rzucił się na muslima i zaczęła się walka,
  5. Polak został dźgany nożem i pokonany. Żył jeszcze w samochodzie po ataku.
  6. kiedy TIR się zatrzymał terrorysta uciekł i nie strzelał do Polaka wcale,
  7. kilka chwil później padły strzały do środka kabiny, strzelał jakiś policjant kiedy zobaczył ruch i osobę w środku. Polak został zabity przez niemieckiego policjanta.
  8. właścicielowi firmy okazano tylko zdjęcie Polaka i nie okazano ciała. Rodzinie ani konsulowi RP także nie pozwolone obejrzeć do tej pory ciała.
  9. Jaki sens byłby aby muslim dźgał Polaka nożem, ryzykując że ciężki 130kg Polak może mu go wyrwać, jeśli miałby pistolet. Pistoletu po prostu nie miał ! On nie strzelał do Polaka,
  10. Niemcy teraz będą tuszować sprawę że sami zastrzelili niechcący Polaka, i będą robić z niego bohatera odwracając wtedy od tego faktu uwagę opinii publicznej.
  11. Trzeba sprawdzić jakie pociski i z jakiej broni (czy policyjnej) były w ciele Polaka i samochodzie. Tego prokuratura nie może odpuścić Niemcom!!!!
  12. W niemieckich mediach na żywo przez chwilę po ataku było pokazywany wywiad ze świadkiem, który mówił że widział jak terrorysta wyskoczył z samochodu ale nie było żadnego strzału. Strzały popadły dopiero po dłużej chwili.
  13. Już tego w mediach niemieckich nie usłyszycie, bo film zniknął i nie jest dostępny. Świadek ten jest utajniony."
 • @Roman Klimczyk 16:40:57
  Tylko sekcja w PL + balistyka z kabiny,
  czy PiSiory się odważą?

  WP już pie...ło, że to "automatyczny system hamowania" a nie kierowca.
  Pytanie (do sprawdzenia), czy w TYM wozie taki system był?
 • @laurentp 17:35:57
  o ile wiem bezpieczniki bezwładnościowe są w każdym wspólczesnym pojeżdzie, o ile nie zostaną zmostkowane, oczywiście. Nawet cywilu 700kg. Wręcz potrafią stanowić problem dla polskiego mechanika, próbującego sprzedać zdrowo dzwobionego tedej...
  Koncepcja z tym, że napadający posiadał tylko broń sieczną, trzyma się kupy i ostatecznie rozwaliły go niemieckie burki, a teraz tuszują..
  Moja lepsza połowa mówi: "daj spokój, to są fejki, rozmawiasz z botami":)))
  Coś jest na rzeczy:))
  Ty, baron, kto Ty jesteś. Jesteś chociaż kapitan i kogo masz za plecami psino, bo warto mieć jakieś wsparcie, jak w shreku. Wiesz, dekret, ale..?:))
 • x
  Jakkolwiek niezwykle cenię autora to zmusiła mnie do aktywności ta zbitka "mad max", sorki;p

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031