Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Katedra z zasiekami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skoro zewnętrzne granice Unii nie są chronione przed barbarzyńcami to mury powstają wewnątrz Unii. Najbardziej znana katolicka świątynia w Niemczech została otoczona na Sylwestra zasiekami i ogrodzeniem. Witajcie w nowym wspaniałym świecie!

Dekady postępu, demokracji i tolerancji doprowadziły do tego, że w końcu 2016 roku w środku laickiej Unii europejskiej katedra w Kolonii musi być chroniona przez zasieki i bariery. Skoro chrześcijańskie świątynie w Niemczech muszą już być chronione takimi środkami, to co będzie dalej ?

 

Po masowym molestowaniu i okradaniu kobiet oraz po strzelaniu petardami w katedrę przez tłum miłujących pokój migrantów, władze miasta Kolonii ogłosiły plan ochrony katedry przed barbarzyńcami pod tytułem godnym Franza Kafki: "Sylwester 2016: Pokojowa zabawa w Kolonii" (Silvester 2016: Friedlich feiern in Köln):

 

www.ksta.de/koeln/koelner-dom-wie-die-silvesterfeier-in-der-schutzzone-ablaufen-soll-25391818

"Pokojowa zabawa w Kolonii" będzie wymagała obecności 1500 policjantów i agentów ochrony oraz instalacji zasieków wokół katedry. Ach ci Niemcy, oni naprawdę wiedzą jak się dobrze bawić !

Postęp czyli katedra w Kolonii chroniona przez strefę bezpieczeństwa  

Image result for Drängelgitter koln dom

Istniało ryzyko, że migranci puszczą katedrę z dymem ? 

Image result for Drängelgitter koln dom

Widać jak na dłoni, że sprawdzają się optymistyczne prognozy ekonomiczne kanclerzycy Merkel, migranci rzeczywiście stymulują ekonomię – nie tylko policjanci zarabiają więcej w nadgodzinach a firmy ochroniarskie prosperują, nie tylko gaz pieprzowy i broń sprzedają coraz lepiej, to do tego jeszcze producenci zasieków i barierek przeżywają prawdziwy boom na zamówienia. Tylko Niemcom pozazdrościć wzrostu gospodarczego ! 

Producenci zasieków (Drängelgitter) w Niemczech zacierają ręce

Image result for Drängelgitter polizei

Do tej pory islamiści puszczali z dymem chrześcijańskie świątynie w Nigerii, Syrii lub Iraku. Teraz postęp i tolerancja wkroczyły do Europy. Pisaliśmy już, że we Francji w Wigilię kościoły były chronione przez uzbrojonych z karabiny maszynowe policjantów i wojsko:

 

monsieurb.neon24.pl/post/135898,betlejem-w-berlinie

 

Wcześniej islamski Boko Haram porywał setki dziewczynek ze szkoły w Nigerii aby zrobić z nich niewolnice seksualne, od 18 miesięcy trwa polowanie muzułmanów na kobiety w Europie. Setki kobiet było już molestowanych lub zgwałconych, kilkanaście z nich zapłaciło też swoim życiem (ale Parlament Europejski jest zatroskany prawami kobiet w Polsce).

 

Zasieki wokół katedry w Kolonii to kolejny krok w stronę postępu i tolerancji.  

 

Zasieki i tysiące policjantów czyli fajny niemiecki sylwester multi-kulti  

Image result for Drängelgitter polizei

KOMENTARZE

 • @
  Dlatego, by u Nas, w Polsce było bezpiecznie konieczne jest,
  aby kolorowy a zwłaszcza muzułek NIGDY nie był "pewny dnia ani godziny".
  Ze strony "zwykłych ludzi" ale TEŻ "służb...
  Wtedy sami będą Nas omijać "jak morowe powietrze"...

  Przykładem Bułgaria choćby. Czy Murmańsk.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031