Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Facet z pieczątką

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy już XXI wiek i cyfryzację, ale biuro Donalda Tuska w Brukseli funkcjonuje tak jak w czasach PRL. Dyplomatyczne pismo, które Tusk dostał do podpisania od Junckera, zostało niechlujnie podstemplowane plastykowym datownikiem. Wstyd i obciach.

Zasadniczą robotą Donalda Tuska jest trzymanie sekretariatu Rady Europy i otwieranie jej posiedzeń małym dzwoneczkiem. Jeżeli ktoś myśli, że biuro Tuska jest nowoczesne i digitalne to się myli. Tusk to generacja papierowych dziadków, pamiętamy jak jego kolega z rządu Platformy, kapuś bezpieki PRL Michał Boni, "cyfryzowałPolskę, pozując do zdjęć w swoim gabinecie ministerialnym zawalonym papierzyskami:

 

monsieurb.neon24.pl/post/53055,klapa-kapusia-z-karteczkami

 

O tym jak obciachowo funkcjonuje biuro Tuska w Brukseli świadczy poniższe oficjalne pismo z gratulacjami wysłane do nowej prezydent Konfederacji Szwajcarskiej (poniżej). Pismo zostało podstemplowane w biurze Tuska ordynarnym plastykowym datownikiem, do tego niechlujnie, tak jakby chodziło o jakąś fakturę z PGR-u a nie o oficjalne pismo podpisane przez wysokiej rangi przedstawicieli Unii europejskiej.

 

Możemy wydedukować jak odbywał się proces produkcji tego listu. Biuro Junckera przygotowało list już z podpisem Junckera i przesłało go do biura Tuska, aby ten się też podpisał. Datę listu zostawiono niewypełnioną, do wypełnienia przez Tuska. List poszedł drogą elektroniczną jako PDF, wydrukowano go w biurze Tuska, on podpisał (tyle tylko ma do roboty) ale już nikomu nie chciało się wypełnić brakującej daty procesorem słów, aby cały tekst był spójny, więc rąbnięto tylko datę stemplem.

 

Nikt nie wysyła tak obciachowych listów na poziomie międzynarodowym i na miejscu nowej prezydent Konfederacji Szwajcarskiej czulibyśmy się obrażeni.

Obciach czyli list "Krula Europy" z niechlujnie podstemplowaną datą   

 

Można łatwo popatrzeć na inne oficjalne listy Brukseli, na żadnym z nich nie figuruje ordynarna pieczątka z plastykowego datownika. Ale to urządzenie z lat 50-tych zeszłego wieku musi mieć walor nostalgiczny dla Tuska i Grasia, przypomina im chyba ich młodość w PRL-u.

 

Donald Tusk ma cyfryzację w stylu Michała Boniego. Dziwimy się ? 

Image result for stempel ze zmienna data

Poza podpisywaniem listów przygotowanych przez Junckera i wypełnieniem rozkazów Merkel, Tusk nie ma właściwie nic do roboty. Udziela się czasami zdjęciowo, ściskając rączki ma ściance, a to z prezydentem Fiji a to z prezydentem Beninu. Merytorycznie Tusk jest na zupełnym out-cie. Pokazuje to niedawne zdjęcie na którym widać Junckera i Tuska z premierem Danii. Dyskutowana jest kwestia Europolu. Premier Danii ma grubą otwartą teczkę, Juncker ma przed sobą papiery robocze, częściowo porozkładane. Tusk siedzi zaś z nieotwartym cienkim skoroszytem, na którym widnieje tylko plan wizyty i patrzy się mało bystrym wzrokiem na Junckera.

 

Mówi się, że jedno zdjęcie jest więcej warte niż tysiąc słów.

Jazda na trzeciego czyli "Krul Europy" nawet nie otwiera programu

 

Résultat de recherche d'images pour "donald tusk"

Poza figuracją, Donaldowi Tuskowi pozostaje tylko, tak jak Radkowi Sikorskiemu, walenie tweetów. Oto jakiej jakości europejskich mężów stanu wyprodukowała przez osiem lat władzy Platforma Obywatelska.

 

Ojczyznę wolną od tego faceta, Panie

 

Donald Tusk i jego tweet

KOMENTARZE

  • To tylko..pieczatka...
    Tak ,ale pamietajmy ze to tylko Butler,zara zara on jeszcze do tego nie doszedl, on ciagle na poziomie Errend Boy. Czy oni tam maja cos jeszcze ponizej errend boy`a? Wyglada, ze tak. Te ich struktury awansu sa tak zawile ,ze trudno to objac umyslem.Nie wiadomo czy w ich sciezce awansu jest Simpleton ? Chyba tak.Po tych pieczatkach to widac.No to Makrela zainwestowala !-za polskie stocznie oddane i przemysl zlikwidowany.Za taka robote dla Polski to olbrzymi awans tego chlopaka.
  • DE
    fakt ze pismo miedzy urzędasami w tym euro-burdelu jest po szwabsku tylko pokazuje kto tam rządzi i po kogo ten burdel został skrojony.
  • Już zbrodniarz, agent Gestapo z dwoma zaocznymi wyrokami śmierci Soros
    obwieścił, że w tym roku nastąpi koniec jewrejskiej lewackiej Unii. On wie co mówi, więc mu wierzę, oby jak najszybciej. Wtedy ten Ciul Jewropy będzie bez apanaży i emerytury na którą liczył, i nie tylko on.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031