Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

V kolumna kebabowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Polsce działa już ponad 20 tys. kebabów. Jeżeli założyć średnio jednego muzułmanina na każdy kebab to mamy już na terenie RP całą dywizję młodzieńców wprawionych w wymachiwaniu dobrze zaostrzonymi nożami. Co na to MSWiA i MON ?

Przez ostatnie lata tak wypatrywaliśmy tych zielonych ludzików ze wschodu, że przegapiliśmy desant ludzików z południa. W Polsce działa już ponad 20 tys. kebabów. Nie wszystkie są zarządzane przez Turków i Arabów, niektóre są częścią sieci, takich jak np. Sfinks. Ale zakładając średnio obecność jednego obcokrajowca na każdy kebab, mamy 20 tys. młodzieńców wprawionych w krojeniu mięsa dobrze naostrzonymi nożami.

Inwazja - w samym Ełku jest już prawie 10 kebabów 

kebab elk : carte

Morderstwo 21-letniego Polaka w Ełku przez Tunezyjczyka to dzwonek ostrzegawczy dla polskiego rządu i polskich służb. Do tej pory cieszyliśmy się, że odparliśmy z sukcesem presje Brukseli i Berlina, aby wcisnąć nam tysiące nielegalnych migrantów. Pomimo tego, już 8 Polaków zginęło w ostatnich 18 miesiącach z rąk muzułmanów (5 w Europie i 3 w Tunezji):

 

monsieurb.neon24.pl/post/135807,ile-jeszcze-polskiej-krwi

 

Teraz, tylko kilka dni po pogrzebie bohaterskiego kierowcy Łukasza Urbana, będzie nowy pogrzeb, tym razem w Ełku. Sylwestrowy atak nie jest pierwszym, cytując za portalem elk.wm.pl już w marcu 2016 roku pracownicy jednego z lokali z kebabem na terenie miasta mieli nożem ranić kilku mieszkańców Ełku, którzy "prowokowali ich agresywnym zachowaniem".

 

Kiedy pochowamy 21-o letniego Daniela, następnego dziewiątego już polskiego obywatela, który zginął z rąk muzułmanów, nadejdzie najwyższy czas na zadanie pytania - czy naprawdę wiemy kto przebywa na terenie RP?

 

Obserwując chaos i bajzel w Niemczech widzimy, że migranci używają różnych tożsamości i podrabianych papierów a ich historia kryminalna jest często zatajona. To praktycznie uniemożliwia polskim władzom odpowiednią kontrolę obcokrajowców. Pierwszy lepszy Tunezyjczyk czy Afgańczyk może na podstawie fałszywych informacji spoko dostać papiery w Niemczech i potem już jako pełną gębą rezydent Unii europejskiej wjechać bez przeszkód do Polski. Importujemy sobie V kolumnę.

A to, że miłujący pokój muzułmanie ochoczo sięgają po nóż, pokazuje historia sprzed kilku lat z Olsztyna, gdzie saudyjski student dźgnął Polaka pięć razy - i został uniewinniony przez niezawisły sąd. Czyn Saudyjczyka został zakwalifikowany jako (cytat) "wywijanie nożem w panice" (taka odmiana pomroczności jasnej). Tak się składa, że "wywijając nożem w panice" Saudyjczyk zdołał ugodzić Polaka m.in. w krtań (podrzynanie gardła?) oraz w plecy (kiedy Polak już uciekał?):

 

olsztyn.wm.pl/185683,Saudyjczyk-niewinny-To-juz-ostateczny-wyrok.html#axzz4UWwTMnz4

Ale ponieważ Arabia saudyjska płaciła wtedy dobrą kasę za swoich studentów (języka angielskiego) polskim uczelniom, sprawie ukręcono łeb.

Olsztyn - Saudyjczyk dźgnął nożem pięc razy i został uniewinniony 

Image associée

Podejrzewamy, że sąd był pobłażliwy ponieważ chodziło o dużą kasę

 

Résultat de recherche d'images pour "petrodollars"

Każdy chirurg potwierdzi, że rany kłute od noża są o wiele bardziej groźne dla zdrowia i życia niż rany postrzałowe od kuli. Przekonała się o tym niestety na swojej własnej skórze 45-o letnia Polka, zadźgana w lipcu w barze Mangal Kepab w niemieckim Reutlingen przez miłującego pokój "uchodźcę" z Syrii.

 

Kebab w Reutlingen, gdzie "uchodźca" zamordował maczetą Polkę    

Résultat de recherche d'images pour "reutlingen kebab machete"

Image associée

Chaos panujący w Unii europejskiej i brak ochrony granic zewnętrznych Unii naraża polskich obywateli na niebezpieczeństwo nawet w Polsce. Polskie służby nie mogą ufać papierom obcokrajowców wystawianym przez kraje arabskie, nie mogą też ufać europejskim papierom wystawianym migrantom przez kraje takie jak Niemcy czy Szwecja. Kto będzie nadzorował tych 20 tys. młodzieńców wymachujących nożami w kebabach w Polsce ?

 

Przykład z Kolonii w Niemczech pokazuje, że muzułmańscy migranci mogą łatwo skrzykiwać się poprzez internet nawet w kilkutysięczne grupy bojowe, w celu "ubogacania" miejscowej populacji. 

 

Na ilu jeszcze pogrzebach będzie musiał klękać pan Prezydent Duda ?

 

Postęp i "wartości europejskie" dotarły nawet do wschodniej Polski  

fot. PAP/Tomasz Waszczuk

Czekamy kiedy do Ełku przyjedzie posłanka Platformy Joanna Mucha

 

http://m.wm.pl/2017/01/orig/img-2897-picture586a1e66e9f45-356525.jpg

KOMENTARZE

 • @@@!
  W Gdańsku przed rokiem była podobna historia z Kebabami. Spalono 2 lokale. Na początku lokalna GW i niemieckie gazety starały się zinterpretować całą historię jako przejaw rasizmu, ale na forach internetowych pojawiły się informacje , że właściciele są kryminalistami korzystającymi z ochrony polskojęzycznej bezpieki i cała sprawa umarła medialnie.
 • @
  Znalezione w sieci, tak pisze Anka:

  "Ta hybrydowa wojna trwa w okolicy od co najmniej półtora roku. I o dziwo wcale nie zaczęła się od Ełku, ale pobliskiego mniejszego miasteczka Olecka. Otóż właśnie wtedy, półtora roku temu, nieudaczny właściciel podupadającego, choć nowego hotelu zgłosił go przez wyspecjalizowaną kancelarię prawniczą jako aport rzeczowy do grupy obiektów, w których mieli by być osiedleni tzw. uchodźcy. Miejscowe lewackie środowisko Olecka (niestety jest takie również w Radzie Miasta) zawyło z radości, podejrzewam, że wytypowano nawet kandydatów do zarządzania zislamizowanym ośrodkiem. Na szczęście zaprotestowali mieszkańcy, ich głos rozszedł się po kraju dość szeroko, z pomysłu wycofano się. Co autorzy planu knują dalej – nie wiadomo do końca. W okolicy sporo miejsc, które jako niezagospodarowane mogą stać się obiektem tajemniczych przetargów, sposób prosty: wygrywa „polski przedsiębiorca”, następnego dnia roi się od islamistów. Czyli wzór Ełku… Najpewniej uwadze ludzkiej mogła umknąć informacja o tym, że nad obiektem restauracyjnym zarządzanym przez „ciapatych” także znajdował się hotel. Pusty. To pod nim zasztyletowano Polaka. Hotel czekał na kogoś?
  Najciekawsze w sprawie jest jednak to, że w obu miastach ich władze jakoby nie wiedzą co się dzieje z obiektami handlowymi czy szerzej użytkowymi, oczywiście w stosownym momencie albo pojawiają się na manifestacji, albo wyrażają swoje krytyczne zdanie o „niesnaskach” miejskich. Czy odpowiada to prawdzie? No cóż, olecki burmistrz tkwi na stanowisku dziewiętnasty rok i doprawdy trudno posądzać go o gapiostwo. Zwłaszcza gdy część obywateli miasta pamięta wspólne fotki z Pierwszym Myśliwym Ruskiej Budy, Bulem Wąsatym. W Ełku również spokojnie nie jest, jego prezydent jest ponoć tak wspaniały i dynamiczny, że coraz większej grupie osób przychodzi do głowy myśl, iż podobne jednostki w przyrodzie nie występują, raczej rodzi je odpowiednia propaganda i życzliwość „wytypowanych”."
 • Ten Polak był notowany za rozboje
  http://www.polishexpress.co.uk/polacy-demoluja-bar-z-kebabem-to-odwet-za-zamordowanie-polaka-przez-imigranta-wideo
 • @ Autor
  Zastanawiający był wczorajszy komunikat rzeczniczki prokuratory:
  "Zebrała się grupa ludzi, którzy zagrażają sobie i innym"

  Takie międzynarodowe, amerykańsko - niemiecko - żydowskie podejście do tematu - eliminować swoich i chronić obcych, za których wzięło się przecież ciężką dolę.
  Kiepsko to rokuje na przyszłość
 • @Talbot 17:39:28
  Notowany nie notowany, ale ZARŻNĄĆ kogoś za 2 butelki coli?
  Polacy powinni (legalnie) zorganizować BOJKOT lokali z ciapatymi. I nie wynajmować im za żadną cenę mieszkań.

  Gdyby wściekli mieszkańcy (przez przyjazdem POlicji) zdążyli spalić / zlinczować kolorowych, DŁUGO byśmy poczekali na kolejny taki "incydent".

  Czy po laniu jakie dostali w Murmańsku (i postawie tamtejszej policji), ktoś słyszał o rozrabiających "gościach" w Rosji?
 • @Talbot 17:39:28
  dla kogo pracujesz???
 • Podobno poszło o puszkę napoju
  Pewien spragniony koleś podprowadził puszkę napoju gazowanego. Nie chciało mu się płacić, no to doszło do rozmowy z właścicielem. Ponieważ włączył się jego kolega, a właściciela wsparli pracownicy. Efekt tej rozróby, jeden zabity. Nie znany jest los puszki.
 • @ireneusz 21:43:52
  Idź się leczyć, kradzież się zgłasza na policję, a nie za nią morduje.
 • dobry artykół 5-tka!
  Polska to my! Więc się organizujmy i zróbmy z tym porządek.
  Wywalić ich na zbity ryj z Polski i to jak najszybciej!
  Nie ma zgody na mordowanie POLAKÓW !
 • @laurentp 21:23:02
  http://wpolityce.pl/polityka/321843-zatrzymani-w-elku-algierczyk-i-marokanczyk-bez-zarzutow-w-trosce-o-ich-bezpieczenstwo-objeto-ich-nadzorem Nietykalność arabów jest porażająca. Wzburzeni obywatele miasta dostaną większe wyroki niż sprawcy morderstwa. Dla tych dwóch deportacja.
 • Uchodźcy wyłudzali pieniądze. Jeden z nich zarobił w miesiąc 45 tys. euro!
  Setki uchodźców przebywających w Niemczech wykazała się wyjątkową „wdzięcznością” za okazaną im gościnność, naciągając podatników na setki milionów euro. Policja prowadzi zakrojone na szeroką skalę śledztwo przeciw imigrantom, którzy fałszując tożsamość, przez wiele miesięcy wyłudzali finansowe świadczenia.
  Specjalnie powołana grupa śledczych w Brunszwiku poinformowała, że prowadzi śledztwo w sprawie masowych wyłudzeń przez uchodźców pomocy socjalnej. Metoda wyłudzeń była (i nadal jest) bardzo prosta. Otóż dany uchodźca wielokrotnie meldował się (zawsze pod innym nazwiskiem) w różnych, a czasami nawet w tym samym urzędzie dla imigrantów i po zarejestrowaniu otrzymywał finansową pomoc socjalną. Podstawowa pomoc socjalna na każdego uchodźcę średnio wynosi ok. 350 euro (ale dochodzą do tego liczne dodatki na dzieci, na żonę, na mieszkanie, ubranie itd.). Oszuści, którzy meldowali się po kilka lub nawet kilkanaście razy pod różnymi nazwiskami (raz z brodą, raz w okularach, raz z wąsami), wielokrotnie pobierali pieniądze. Jak podaje telewizja N-TV, uchodźcy wyłudzali miesięcznie nawet po kilkadziesiąt tysięcy euro (rekordzista „zarabiał” miesięcznie 45 tys. euro!). Łącznie do tej pory złapano ponad 300 oszustów, którzy zdążyli wyłudzić ze skarbu państwa kilka milionów euro. Niemieccy urzędnicy tłumaczą się, że we wszystkich punktach, gdzie przyjmuje się i rejestruje uchodźców zdecydowanie brakuje personelu (także tłumaczy) - i dlatego było i nadal jest możliwe stosowanie tego typu oszukańczych praktyk. Zrozpaczone niemieckie media pytają „Dlaczego uchodźcy nam to robią, przecież robimy da nich tyle dobrego?”. Pytanie to pozostaje jednak bez odpowiedzi.
  Po ujawnieniu tych rewelacji hamburski tygodnik „Die Zeit” zastanawia się, czy już nie nadeszła odpowiednia pora na przemyślenie niemieckiej polityki imigracyjnej? Jochen Bittner zadaje konkretne pytania: Dlaczego Europa, a szczególnie Niemcy pozwalają na łamanie wszelkich norm przez ludzi, którym okazujemy tyle dobra? Coraz więcej zwykłych Niemców zaczyna podważać zasadność polityki otwartych drzwi. Już nie tylko niszowe, lokalne media i portale społecznościowe krytykują panią kanclerz za jej „Wir Schaffem Das” – już przy niemieckim stole temat polityki imigracyjnej zaczyna być dominujący. Rośnie liczba przeciwników otwierania dla islamistów kolejnych drzwi, rośnie bunt przeciwko pani kanclerz. Na razie ciągle znacznie więcej jest zwolenników „Multikulti”, ale coraz ostrzejsze wpisy pod różnymi artykułami na ten temat dowodzą, że medialna poprawność polityczna przestaje dominować.
 • @@@!
  Gdy Kaczyński mówił o chorobach uchodźców, oskarżono go o rasizm. Teraz niemieccy lekarze przyznają: „20 proc imigrantów jest zarażonych gruźlicą”...„Uchodźcy z Somalii przywieźli do Europy nieznaną tu odmianę odpornej na leki gruźlicy. Przypadki zakażeń tę odmianą gruźlicy odnotowano w czterech krajach UE, w których choroba ta uchodziła za wytępioną” - pisze niemieckie pismo medyczne „Deutsches Aerzteblatt”, powołując się na raport Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC).
  Według pisma gruźlica wielolekooporna „silnie rozwinęła się w Somalii w ostatnich latach”. W Szwajcarii odnotowano między lutym a sierpniem siedem przypadków tego typu gruźlicy wśród imigrantów z Somalii, Etiopii oraz Erytrei, przebywających w miejscowych ośrodkach dla uchodźców... http://wpolityce.pl/swiat/321910-gdy-kaczynski-mowil-o-chorobach-uchodzcow-oskarzono-go-o-rasizm-teraz-niemieccy-lekarze-przyznaja-20-proc-imigrantow-jest-zarazonych-gruzlica Ps...Kaczor miał rację. I co na to absurdalna opozycja? Czy dalej pragną się ubogacać? Czy jest kontrola sanepid w kebabach w Polsce? Coś cichutko na ten temat!
 • @@@!
  Wczoraj złapali tego 21 letniego egipskiego gwałciciela 14 letniej Niemki, który miał być wydalony do Egiptu, ale Egipt go nie chce przyjąć, bo nie ma paszportu, który spalił, wiec teraz pójdzie siedzieć.
 • @AgnieszkaS 20:58:53
  //21-letni Polak ukradł drink i wrzucił petardę do kebabu
  - właściciele kebabu zamiast zadzwonić na policję zadźgali Polaka nożem
  - w odpowiedzi na morderstwo, tłum gniewnie zareagował.//

  Smierc chlopaka to przykra sprawa.
  Ale jeszcze gorsza jest reakcja internetu.

  Nikt z komentujacych nie wie co sie dokladnie stalo, jak sie rozwijala cala akcja, ale wielu wie ze muzulmanie wszyscy jak jeden maz prowadza prowadza zamiast kebabow ktore sa tylko przykrywka, narkotyki albo instrukcje samounicestwiania sie dla chwaly allacha.
  Oczywiscie do polski sprowadzaja 'ich', polskie 'kurwy' przez co 'niszcza' kraj.
  Powinno sie 'wszystkich' zlinczowac a pozniej wyrzucic, tych co przezyja.

  Ponad 95 % polakow deklaruje sie byc katolikami i nosi w sercu wyryte nauki jezusa o milosci do wrogow i przebaczeniu.

  Albo wiec polacy sa w wiekszosci hipokrytami i maja nauki jezusa w dupie, albo wogole ich noe znaja, najpewniej jednak jedno i drugie.
  Tylko ze warto sie lrzy kazdej okazji powolywac na 'wlasna wiare' i na 'fakty' mowiace o tym jak to sie dobrze polakom wspolnie koegzystuje i jak ta sielanke niszcza 'obcy' ktorzy sa dzikusami i niczym wiecej.

  Otoz ta polska sielanka to patologia polegajaca na wiecznej nienawisci do blizniego wynikajacej ze zwyklej zazdrosci.
  Na potege sie wykorzystujemy, robimy jedni z drugich 'bialych murzynow', zlozyczymy sobie, donosimy na siebie, okradamy sie, rozpychamy sie lokciami, byle wyrwac cos dla siebie, kosztem kogokolwiek innego.
  Bandy mlodziezy z roznych miast urzadzaja sobie regularne bojki czesto konczace sie ciezkimi obrazeniamj ciala, czasem trafi sis jakis trup.

  Zarzucumy obcym niechec do innosci a sami patrzymy z nienawiscia a jak sie zdarza okazja to dajemy upust swoim uczuciom w bardziej zdecydowany sposob.
  Zarzucamy obcym ze maka nas za psow a tak samo myslimy i mowimy o nich.
  Zarzucamy muzulmanom chciwosc a tacy sami jestesmy my polacy, chciwi.
  Zarzucamy muzulmanom ze morduja innych ale ile jest tak naprawde tych prawdziwych morderstw muzulmanow na obcokrajowcach?
  W skali europy?
  Po odliczeniu wszystkich akcji falszywej flagi w ktorych uzywa sie wypranych z mozgu zwerbowanych niewolnikow indoktrynacji?
  Polacy nikogo nie morduja w swiecie?
  Poki co wszedzie gdzie jada 'araby' w swiat, po pierssze sa duzo bardziej solidarni i wspieraja sie trzymajac sie w kupie, pracuja i placa podatki, maja swoje rodziny swoje marzenia i swoje zycie.
  Polacy jak jada za granice z reguly szkodza sobie z tej prostackiej, wiesniackiej przyczyny, ktora idzie mniej wiecej tak:
  'panie boze moge miec zle ale zeby on mial gorzej'.
  Jak polak albo inny europejczyk znajdzie sobie na zone egzotyczna dziewczyne to wiekszosc kolegow mu zazdrosci ale jak polka zakocha sie w arabie albo czarnoskorym czlowieku to jest od razu kurwa.
  Taka to jest moralnosc tych wszystkich polakow ktorzy wala w bebny nienawisci przeciwko muzulmanom i nawoluja by ich linczowac przepedzac, a polki stygmatyzowac najlepiej przez golenie glow za to ze miala czelnosc wybrac kogokolwiek innego niz polacy, najlepsi mezczyzni na swiecie.
  Zaklamana banda slepcow.
  Ta sama banda mentalna modli sie codziennie do putina projektujac na niego swoje pragnienia dotyczace oczyszczenia swiata z wszelkiego robactwa, elit ktore tworza chaos i muzulmanow ktorzy niszcza nasza wspaniala kulture. O tym jednak ze w krajach rosyjsko jezycznych moda na szukanie sobie meza poza pula genetycznych alkoholikow ktorych celem w zyciu jest chlanie, ta pokazna czescia meskiej populacji ktora przezywa nastepne sukcesy zyciowe odnkielicha do kielicha, ani slowa.

  Nasza kultura jest zgnila z gora do dolu i odwrotnie.
  Smierdzi falszem, prymitywizmem, chciwoscia, debilizmem, egoizmem i niewolnictwem umyslowym.
  Czy muzulmanie sa gorsi od nas?
  Zle traktuja kobiety?
  Moim zdaniem tak.
  My zle traktujemy kobiety?
  U nas zle traktujemy sie po obu stronach.
  Czy muzulmanie maja nas za gorszych od siebie?
  Tak jak my ich.
  Czy sa zaklamani?
  Tak jak i my.
  Roznia sie na niekorzysc bardziej powszechnie wystepujaca religijna ortodoksja ale za to u nas udalo sie ta energie skanalizowac na zachodniej dekadencji ktora z wielkim zawzieciem kopiujemy a ktora stala sie substytutem religijnej ortodoksji.
  Czarninsa bydlem bo morduja sie miedzy plemieniami?
  A my nie mordujemy sie miedzy plemieniami?
  Mamy tylko wieksze i wiecej zabawek.
  Araby to brudasy i w kebabach nie dbaja o jedzenie dla psow?
  Ale jakos polscy panowie i panie lubia to jedzenie i lekcewaza sobie stnadardy higieny zeby o zdrowej jakosci jedzenia wogole nie wspominac.
  A u nas z higiena budek i knajpek jest tak dobrze.
  Wystarczy rzucic okiem na program blondynki zeby dac sobie spokoj z kolacja.
  To sie nazywa mentalnosc kalego, ja miec syf w knajpce, no problem, bo polak, arab miec syf w swoim kebabie, to obraza polakow.

  I tak mozna by wymieniac w nieskonczonosc przyklady tej zgnilej agresywnej hipokryzji z ktora nadejdzie kara na cala ludzkosc, bo kontrolerzy tego cyrku osiagaja na waszych oczach stan jaki zalozyli, ponapuszczac narody sobie donvardel i udowodnic ludzkosci ze pomimo szumnych deklaracji ze wierzy w boga i jego nauki tak naprawde wierzy i pragnie mamony, w swoje przed cudzym, sprawiedliwosc po swojej stronie, strach przed tym czego sie nie zna i desperackie poszukiwania jakiegokolwiek kozla ofiarnego.

  Sam uwazam ze mieszane zwiazki to zrodlo problemow, ale nie przyszloby mi do glowy nazywac polki kurwami tylko dlatego ze sie zakochaly w cudzoziemcu bez wzgkedu na to czy pozniej musza placic wysoka cene za pomylke czy tez poprostu nie wyszlo im jak wielu innym.
  Spotkalem wielu muzulmanow w swoim zyciu.
  Niektorzy byli interesujacymi ludzmi, wielu bylo dobrych ale jeszcze wiecej z nich byla zindoktrynowana przez islam ktorego propagandy podlewa historia mieszania sie wielkich bialych nadludzi w ich polityke, stan posiadanian surowcow, granice ich przestrzeni zyciowej.
  Sa nabuzowani dzieki ugniataniu im umyslow, tak przez koran, jak przez wielu muftow, wiecej politykow.
  Od dziecka z chlopcow robi sie panow nad dziewczynkami, wolno im wszystko a dziewczynkom stopniowo odbiera sie wolnosc.
  Bez watpnienia moga i bywaja wrogami bialej cywilizacji.
  Biali jednak w pewien perfidnie subtelniejszy sposob, sa jeszcze wiekszymi ofiarami i wrogami muzulmanow.
  Z afryki zrobilismy ssoim konformizmem skansen niewolnikow.
  Polecam przy okazji 'enjoy poverty' ( epizod 3) Renzo Martensa.
  Niewiele dokumentow jerzy wlosy na glowach i porusza jednoczesnie jak ten film.
  Ten ktory zabil polaka w elku, byc moze ma sklonnosci psychiczne, byc moze znalazl okazje do ktorej podswiadomie sie przygotowywal zeby upuscic krwi jednemu z wrogow jego 'swiata'.
  Byc moze zrobil to pod wywem chwili mieszjac strach z glupota i poczuciem nieuzasadnionej bezkarnosci.
  Nie kazdy jednak jest morderca.
  Za granicami polacy morduja polakow.
  Jak to ocenic?
  Mkeszkam w kraju w ktorym wielokulturowosc okazuje sie nie zdawac egzaminu, ale rzadko sie zdarza zeby czarnoskorzy czy arabowie zabijali bialych a zdarza sie tez odwrotnie.
  Wiecej bialych umiera z rak gangow amerykanskich czy mafii rosyjskiej w samych stanach niz ludzi z rak muzulmanow w niezaplanowanych przez sluzby akcjach na calym swiecie.
  To powinnondawac do myslenia.
  Pomimo calej tej nienawisci ktora podlewaja obie strony elit, sluzby i media roznymi, subtelnymi metodami, bo blokady medialne na pewne wydarzenia to tez celowe podsycanie nienawisci, jakos nie mordujemy sie jeszcze na skale porownywalna do polswiatka z samych tylko stanow.
  Wystarczy pojechac do hondurasu, malego kraju na szlaku przemytu kokainy, zeby zobaczyc prawdziwy obraz pola bitwy.
  To sie jednak zmienia szybko, sciagano wielu biednych muzulmanow do europy zeby pozniej przeprowadzac akcje terrorystyczne , wynosic na falach niezadowolenia spolecznegi prawicowe rzady, przykrecac z jednej strony srube spoleczenstwom a z drugej jeszcze bardziej napuszczac jednych na drugich.
  To dlugi proces ktory fermentuja konsekwentnie a po kazdej ze stron bandy debilow ktore wala sie po glowie i klatkach, wykrzykujac z pomalowanych w wojenne barwy geb hasla prowokujace do dzialania.
  No wiec nadchodzinczas wyborow, zwierzeta dolacza do zwierzat, beda chcieli poobcinac glowy zydom za to ze ci byli skuteczniejszymi pasozytami niz wykorzystywane pasozyty, baili beda chcieli pozabijac arabow czarnych, muzulmanie chrzwscijan, polnocni koreanczyc poludniowych, chinczycy chinczykow, rosjanie poalakow, polacy niemcow, rosjan i zydow, francuzinanglikow i algierczykow, brytowie wszystkich spoza wyspy i tak sie wybuja koniec cywilizacji.
  Przebaczyc zwierzetom, za to ze sami sie oklamywali, mowili ze wierza ze kochaj ze pragna prawdy i milosci a robili wszystko odwrotnie.
  Nie bedzie wymowek.
 • @eonmark 23:23:52
  Piękny tekst. Dawno nie widzałem tekstu w którym odbijałyby się wszystkie kompleksy Polaka. Erystyka na najwyższym poziomie. Aż się zastanawiam, czy nie skomentować go dłużej w nowym poście.

  A tutaj tylko 2 uwagi podam.

  Zarzucasz Polakom nienawiść a sam widzisz w nich same najgorsze wady.
  Przyganiał kocioł garnkowi...

  "Z afryki zrobilismy ssoim konformizmem skansen niewolnikow." Nie my, proszę, tylko kulturalny i oświecony Zachód. Uprzejmię proszę o nie zrównywanie barbarzyńców z Polakami w tym temacie. Gdy Zachód niszczył Afrykę i Azję to Polacy akurat byli pod zaborami. Branie na siebie winy za nie swoje grzechy jest nie tylko niemoralnie, to wręcz głupie, niesety wielu Polaków tak ma.

  Dostrzegasz wady, teraz zacznij szukać na nie recept.
 • @kowalskijan584 10:43:23
  Nie chodzi tylko o polakow a o caly tkzw. zachodni swiat ktorego jestesmy czescia.
  Polacy jak i inne narody zarzucaja nienawisc muzulmanom a sami nienawidza.
  Jestes slepcem jezeli tego nie widzisz.
  Pewnie chrzescijaninem skoro tak bardzo identyfikujesz sie z pokrzywdzonym zachodem.
  Zebys mogl wiesc zycie w iluzji agresywnego konsumpcjonizmu, zamykasz oczy jak my wszyscy na to ze zachod od paru dekad pod pretekstem miedzy innymi wojny z terrorem sieje smierc w regionach bogatych w strategiczne surowce, miejsca pod uprawy- narkotykow czy zywnosci.
  Polacy traktuja sie niejednokrotnie gorzej niz muzulmanie polakow.
  To moja opinia o calym zachodzie, totalnie zgnilym w ktorym oslepieni konformizmem ludzie powoli sa zachecani do podnoszenia kamieni i kamienowania innej rasy, innej religii.
  Taki byl plan dla dialektyki podzialu na lini kultur od dwuch mileniow.
  Wez sie przyjzyj literze x uformowanej przez sloneczny klucz i ksiezycowy klucz z symbolu papieskiego.
  Jest tez tam korona symbolizujaca szyszynke na ktora nalozono 3 korony symbolizujace 3 wielkie religie ktore wyszly z tego samego regionu, ktore powolane do zycia zostaly przez ten sam ruch kaplanski.
  Teraz nadchodzi czas zeby dla transformacji zderzyc ze soba swiaty i ukarac ludzi.
  Zderza je dzieki srodowisku ekonomicznemu w ktorym zorganizowali czyhajace za rogiem upadki, srodowisku politycznemu i ideologicznemu-religijnemu.
  A ludzie dadza sie w to wciagnac do momementu w ktorym bedzie za pozno.
  Mozesz drzec gebe jak chcesz ze muzulmanie to terorysci, ze w kazdym kebabie maja meline z narkotykami, ze polki wychodzace za maz za muzulmanownto dziwki...niekt tobie tego nie broni.
  Prawda jest taka ze tkzw. cywilizowane narody zachodu sa jeszcze gorsze niz tkzw. dzikusy z kregu islamu.
  Historia tego dowodzi.
  Nasza obecna rzeczywistosc tego dowodzi.
  Wiecej ofiar w roku na koncie ma rosyjska mafia z usa niz operacjenfalse flag na konto muzulmanow w europie.
  W polsce problemem prawdziwszym niznzagrozenie ze strony muzulmanow jest bandytyzm ktory zbiera haracze, okrada, handluje zywym towarem, narkotykami, morduje i porywa.
  Zajmijmy sie prostytucja przy drogach z ktorej polacy korzystaja.
  Ja nie mowie ze dobrze bedzie jak polska otworzy drzwi na niekontrolowany naplyw roznych ludzi z afryki polnocnej czy srodkowego wschodu.
  To tylko napompuje balon nienawisci bo zaczna sie pozniej sypac operacje falszywej flagi a i autentyczny przestepcy element wsrod naplywajacej w taki sposob ludnosci dokladal by do atmosfery nienawisci.
  Wszak w swiecie muzulmanow np. kobiety zachodu posiadaja miano 'prostytutek'...proszacych sie o swoj los.
  Mowie o nienawisci skierowanej do calej spolecznosci muzulmanow, do wrzucania wszystkich do jednego worka przy okazji takich dramatycznych wydarzen jak ta z elku czy tych wszystkich na zachodzie sterowanych przez sluzby.
  Mlwie o jezyku jakim polacy-katolicy mowia o muzulmanach mieszkajacych w europie.
  Mowie o nawolywaniu do przemocy wobec tej kultury.
  Mowie o stygmatyzowaniu polek.
  Mowie o hipokryzji ludzi zachodu ktorzy gwalcac wszelkie moralne zasady jakie wyplywaja z nauk chrzescijanskich siejac zlo, namawiajac do niego, bezkrytycznie powoluja sie przy tym na 'obrone wiary'.
  Jezelintego nie rozumiesz, jestes zwierzeciem takim samym jak ci ktorzy nienawidza i atakuja zachod z drugiej strony.
  Ja widze bardzo dokladnie dramat ofiar indoktrynacji po obu stronach tak jak i niewidzialna na pozor polityke zakulisowych siel ktore to bezwzglednie wykorzystuja w swej zaplanowanej i realizowanej 'grze'.
  Polska jest niemal calkowicie 'czysta' kulturowo a jest pelna zgnilizny, niesprawiedliwosci, nieszczescia ludzkiego, egoizmu, agresji, nieludzkich postaw.
  Wez sie za naprawianie tego.Zacznij od znalezienia odpowiedzi czy oby polacy zyja wierni naukom ewangelicznym na codzien, zanim bedziesz dolaczal do igrzysk ktorymi latwo odwracac uwage od zlanktore sami siejemy przeciwko sobie.
 • @kowalskijan584 10:43:23
  Nie znasz recepty?
  Chrzescijanin?
  : )))
 • W poniższym linku można zobaczyć uroczystość z otwarcia nowej siedziby Centrum Kultury Muzułmańskiej (polskich Tatarów)
  w Kruszynianiach:
  https://www.youtube.com/watch?v=swCoHjFd6As
  Proszę zwrócić uwagę, co mówi przewodniczący Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej Bronisław Talkowski nt. pozyskiwania środków na ten przybytek. Polscy Tatarzy (którzy dotąd nie mieli żadnej solidnej siedziby na pielęgnowanie swojego dziedzictwa) potrzebowali zaledwie 4 mln zł. na wybudowanie tej, która w końcu powstała (jest to drobna kwota w porównaniu z tym, co dostają instytucje żydowskie w Polsce z MHŻP na czele; inny przykład: 4 mln zł. to koszt utrzymania Pałacu Prezydenckiego przez 8 dni). Tymczasem polscy Tatarzy (choć coś tam dostali od III RP) to musieli żebrać w eurokołchozie, Turcji i Kuwejcie. O ile Turcja to pół biedy, to Kuwejt jest państwem wahabickim i wasalem USA. Kuwejt jest rozsadnikiem wahabizmu, a więc jednego z narzędzi budowy Nowego Porządku Świata. Polscy Tatarzy, jako że skundlony establishment III RP nie raczył wesprzeć ich tą drobną dla niego (biorąc pod uwagę, ile miliardów rocznie wyrzuca w błoto, rozkrada, rozdaje obcym [vide np. emerytury dla mieszkańców Izraela] ) kwotą, musieli pójść na żebry do obcych, nawet do jednego z państw wahabickich. Otwiera to pole do wpływania i zasyfiania czystego, patriotycznego islamu polskich Tatarów wirusem wahabizmu (XVIII wiecznego tworu agentury brytyjskiej dążącej do rozsadzenia Kalifatu i Imperium Osmańskiego), a obecnie używanego przez USA/Izrael i ich wasali z Europy i Płw. Arabskiego w ramach projektu tzw. Poszerzonego Środkowego Wschodu, będącego elementem budowy rządu światowego. Gdyby szmaty rządzące (bez względu na szyldy partyjne) Polską od 1989 r. miały choć trochę rozumu i patriotyzmu w sercach, robiłyby wszystko, aby nie dopuścić do szerzenia się na polskiej ziemi wahabizmu, zaś najlepszym na to sposobem jest wspieranie rdzennego polskiego islamu. Tymczasem, nie dość, że szajka spod znaku III RP pożałowała polskim Tatarom tych marnych (jak na to, co wydaje) 4 mln zł., zmuszając ich do szukania wsparcia finansowego w Kuwejcie (i Turcji), to jeszcze pozwala na budowanie w Polsce kolejnych meczetów i centrów kulturalnych organizacjom wahabickim, a nawet - oby ostatecznie do tego nie doszło - wahabickiej dzielnicy mieszkaniowej w miejscu warszawskiej Reduty Ordona.
  Czy to tylko niedopatrzenie, czy szmaty stanowiące establishment III RP dostały rozkaz z Waszyngtonu, aby otworzyć Polskę na wahabizm (jeszcze raz podkreślam, który jest geopolitycznym narzędziem USA?
 • @AgnieszkaS 19:56:19
  Nie rozumiesz co czytasz , z pewnoscia dlatego ze moj komentarz byl bezksztaltny.
  Gdybys jednak wykazala sie odrobina dobrej woli zauwazylabys byc moze ze nie usprawiedliwiam morderstwa kogokolwiek w imie 'zachowania miejsca pracy' tylko wysmiewam powszechne zaklamanie zepsutego swiata zachodu ktorego polska jest czescia.
  Zaklamana i zagubiona w tym pozornym chaosie jestes niestety miedzyinnymi ty, gdyby bylo inaczej wiedzialabys ze owy wrzod jest wynikiem kontrolowanych manipulacji, indoktrynacji, inzynierii psychologicznej w parze z konformizmem szerokich mas ktore podazaja sciezka niszczenia srodowiska w ktorym zyja, kosztem znacznej czesci populacji swiata, kosztem ducha czlowieczenstwa usprawiedliwiajac sie przy tym pustymi deklaracjami o obronie wiary i tradycji.
  Zamiast nasladowac nauki ktore wskazuja kierunek do swiatla, ludzie zaprzeczaja im przekonani ze bronia boskich idealow.
  Te boskie idealy ktore rzekomo sa integralna czescia kultury zachodniej daja zgnile owoce w kazdym mozliwym miejscu.
  Spoleczenstwa dostaly zaczyn pod wielka kare.
  Ilu polakow morduje w polsce innych polakow w skali roku?
  Porownaj to do ilosci zabojstw polakow przez muzulmanow.
  Jestes ofiara pulapki na dusze.Jak wiekszosc, ktora sie na to da zlapac.
  Po kazdej ze stron.
 • @
  //Importujemy sobie V kolumnę.//.............czyli mamy kolejną V kolumnę, do Żydów i Ukraińców dołączyli ludzie islamu , za chwilę gdy pojawią się amerykańscy żołnierze , to też należy ich jakoś do takiej V kolumny przypisać , w tej sytuacji w Polsce zabraknie miejsca dla samych Polaków bo ich miejsca wypełnią same V kolumny
 • @eonmark 14:08:04
  "Pewnie chrzescijaninem skoro tak bardzo identyfikujesz sie z pokrzywdzonym zachodem"

  Niech bogowie bronią :))
  (że tak powiem złośliwie, dobrze nawrzucałeś katolikom, zasłużyli na to )

  A tak przy okazji to pamiętaj, że jestem polskim agnostykiem :)

  Zachód ma na co sobie zasłużył i wcale mi go nie żal.

  A skoro już wyrzuciłeś to z siebie to teraz zacznij to zmieniać.
  Wymaga to długiej i ciężkiej pracy ale licze, że stać cię na to. I innych też.
 • @Katana 23:47:14
  A mi bogowie mówili coś innego.
 • @kowalskijan584 23:36:34
  Zaden z Ciebie agnostyk, poprostu, zwyczajny pozer ale mozesz to zmienic.
  : )))

  263+50+263+8 powinno wyjsc 583.92
  Panie 'pierwsza gwiazda'.
  : )

  ἀποδείκνυμι...
 • @Katana 19:56:34
  Np. że nie za to w co wierzy (albo w co nie wierzy),
  a za to co robi i myśli i zamierza zrobić, człowiek będzie oceniany.

  I że są miary o których człowiek nie potrafi mieć pojęcia tak jak mrówka nigdy nie pojmie funkcji ludzkiego języka.

  P.S. Ale pamiętaj, że jestem agnotykiem ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031