Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Podatkowa wyspa Petru

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Madera leży trochę daleko na trzydniowy wypad z kochanką. Ale Madera jest za to jednym z najlepszych rajów podatkowych na obrzeżach Europy. Warto więc sprawdzić jakie dokumenty podpisał Petru w dniu 2 stycznia u notariusza na Maderze.

W filmie Michaela Baya "Wyspa" (The Island) klony są trzymane w stanie sztucznego poczucia szczęścia poprzez regularne losowanie wyjazdu na wyspę. W rzeczywistości klony są używane do dostarczenia narządów ich właścicielom a wyjazd na wyspę oznacza ich koniec.

 

Ryszard Petru jest resortowym klonem używanym na potrzeby jego właścicieli i wielu marzy o tym aby wyjazd Petru wraz z partyjną koleżanką Joanną Schmidt na wyspę Maderę oznaczał jego koniec.


My patrzymy na ten wyjazd raczej pod kontem finansowym, szczególnie po słowach posłanki Lubnauer, że Petru pojechał na Maderę (cytat) "w celach, powiedzmy, partyjnych". Określenie "powiedzmy, partyjnych" można odnieść do finansowania partii Nowoczesna, która miała w zeszłym roku kłopoty finansowe.

 

Madera jest nie tylko zieloną wyspą ale także jednym z najlepszych rajów podatkowych na obrzeżach Europy. Fachowcy z Madery regularnie polują na klientów, nawet w Luksemburgu. Oto strona internetowa jednej z takich firm (www.newco.pro/), która regularnie organizuje seminaria w Europie dumnie promując podatkowe zalety Madery (cytat):

 

"If you are looking for a preferential tax regime that is fully integrated into the European Market and has the lowest tax rates in the EU, Madeira has what you need"

 

Popatrzmy więc na wyjazd byłego bankiera i ekonomisty Petru pod kątem finansowym i zadajmy sobie pytanie, czy i gdzie podpisał dokumenty w poniedziałek 2 stycznia 2017 roku ? Pamiętajmy, że ojciec chrzestny Petru, Leszek Balcerowicz, działał przed laty jako minister na rzecz spółki ITI Holdings SA, założonej 29 grudnia 1988 roku w Luksemburgu. A fundacja Balcerowicza FOR jest finansowana przez spółki z rajów podatkowych.

 

Utrzymywanie partii Nowoczesna kosztuje, przygotowanie drugiego Majdanu kosztuje jeszcze więcej. Tak się składa, że poniedziałek 2 stycznia 2017 był pierwszym dniem roboczym nowego roku księgowego, a CIA jak już pisaliśmy jest instytucją budżetową:

 

monsieurb.neon24.pl/post/135740,desperacka-gra-cia

 

CIA może sobie jeszcze hasać do 20 stycznia. Jednym z klonów tej agencji w Polsce jest przewerbowany stary komuch i oportunista Balcerowicz. Nie zdziwilibyśmy się więc, gdyby protegowany Balcerowicza Petru połączył na Maderze przyjemne z pożytecznym.

 


Image result for madeira tax advantages

 

Młodsza blondynka i ciepłe kraje to atrybuty władzy "liderów" III RP 

 

Image may contain: 1 person, sitting

Image result for izabela marcinkiewicz lanzarote

Résultat de recherche d'images pour "sandra lewandowska wakacje egipt"

Losowanie wyjazdu na wyspę dla uszczęśliwionych klonów

KOMENTARZE

 • autor
  biega , a raczej lata po Europie Petru za groszem dla swojej partii. Tu trochę , tam trochę i coś uzbiera.

  oj będzie się działo kiedy wróci do kraju. A są tacy w tej partii co chętnie podstawią mu nogę i obetną rękę.
  Za błędy i wypaczenia.
 • @kanton 13:10:23
  Nie lekceważmy zagranicznego finansowania polskich "autorytetów". Czołowy lewak Sławomir Sierakowski chwali się otwarcie, że 90 % jego finansowania pochodzi z zagranicy. Te pieniądze nie są zbierane ot tak, na ulicy, tylko w zupełnie inny sposób ...
 • Też pomyślałam że ta panienka to przykrywka
  Pojechał matoł po kasę i instrukcje co ma dalej robić.
  Nie sądzę żeby tam coś podpisał dowiedział się raczej
  gdzie forsa leży :)
  Ta kompromitująca
  gadka wyszydzona przez wszystkich
  to nie przypadek :

  https://www.youtube.com/watch?v=ZPOofzgxZrs

  Od 0:45 słyszymy

  "... w najbliższych tygodniach musimy doprowadzić do bezpiecznego
  i "najlepszego dla Polski " rozwiązania kryzysu państwa ..."
 • @prof.doc.hab.inka1 03:19:17
  co do Ryszardu Petru - wolny człowiek jest.
  Może se przegadać Sylwester, z kim chce.
 • @Stanislas Balcerac 13:14:51
  Warto byłoby wiedzieć, kto pana Petru finansuje....

  z drugiej strony to i tak dobrze, że afera dotknęła lidera 4 co do wielkości partii.... a nie, dajmy na to, prezydenta.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031