Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Kwik ludzika Sorosa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piotr Buras (zdjęcie) pracował przez lata dla niemieckich fundacji i dla Gazety Wyborczej. Teraz robi dla Sorosa. W ramach wykonywanych zadań Buras wzywa Merkel i jej świtę ("Merkel and her peers") aby zaprowadzili porządek w Polsce.

Krzyk "obrońców demokracji" w międzynarodowych mediach trochę ostatnio przycichł. Jeszcze tylko Anne Applebaum grzmi od czasu do czasu w Washington Post. Nieśmiałe pokwikiwanie pojawiło się też na łamach brukselskiego Politico a jego autorem jest Piotr Buras z warszawskiego biura ECFR, fundacji finansowanej przez Sorosa (poprzez Fundację Batorego). Buras podjudza kanclerzycę Merkel do energicznego i zdecydowanego działania z celu zaprowadzenia porządku w krnąbrnej Polsce:

 

www.politico.eu/article/europe-stand-up-to-poland-rule-of-law-commission-recommendations-pis-jaroslaw-kaczynski/

Buras to produkt pieczołowicie wyhodowany przez niemieckie fundacje. Gdzie on już nie pracował ! A to w Stiftung Wissenschaft und Politik w Berlinie a to w Konrad Adenauer Stiftung w Warszawie. Buras zaliczył też cztery lata pracy w Gazecie Wyborczej, jako honorable correspondant w Berlinie.

 

Konrad Adenauer Stiftung Buras pracował nad książkami razem z Niemcem Hennigiem Tewesem, który został później przerzucony na Ostfront medialny i miał załatwić wejście niemieckiego RTL w kapitał Polsatu. Bo po aferze Rywina wytworzyła się pewna próżnia. Geszeft prawie się udał, tylko że w ostatniej chwili wizjonerzy z Polsatu wypieli się na RTL.


Ach, gdyby tak niemiecki RTL przejął Polsat to być może dzisiaj Piotr Buras grzmiałby o obronie demokracji całodobowo ?

 

Ale niemieckie fundacje i tak pamiętają o Burasie, który wygłasza płomienne referaty, gdzie i kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

 

Piotr Buras zasłynął także z tego, że rok temu, jako ludzik Sorosa, obraził się na prezydenta Andrzeja Dudę i wystąpił z Narodowej Rady Rozwoju:

 

wyborcza.pl/1,75398,19289849,piotr-buras-rezygnuje-z-czlonkostwa-w-prezydenckiej-narodowej.html

 

Tak odważny i nieugięty obrońca demokracji jak Buras ma przed sobą piękną karierę. Nie będzie musiał podkradać pieniędzy z puszek na nowego iPhona.

  

Piotr Buras to wierna maskotka niemieckich fundacji

Image result for piotr buras

Image result for piotr buras

Image result for piotr buras komorowski

KOMENTARZE

 • CZYŻBY MAKRELA ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY SOROSA :))
  SKORO:
  "W ramach wykonywanych zadań Buras wzywa Merkel i jej świtę ("Merkel and her peers") aby zaprowadzili porządek w Polsce."

  Potwierdzeniem tej tezy może być
  atak na nią
  za sumienne realizowanie jego przecież projektu
  kolonizacji Europy.

  "Niewiarygodne! Soros ostro krytykuje Merkel za wpędzenie Europy w kryzys imigracyjny! "
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7658-niewiarygodne-soros-ostro-krytykuje-merkel-za-wpedzenie-europy-w-kryzys-imigracyjny

  “ Służ panu wiernie, on ci za to pierdnie. „
  Podłość ludzka nie ma granic :))
  https://www.youtube.com/watch?v=8mCYjAdCcak

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031