Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Migrant "na wnuczka"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczorajszy pogrzeb ofiary tunezyjskiego nożownika z Ełku pokrył się w czasie z orzeczeniem Sądu Apelacyjnego w Gdańsku podtrzymującym wyrok dożywocia dla migranta Samira S. (zdjęcie), który zamordował 3-osobową rodzinę, w tym 16-o miesięczne dziecko.

Nasze władze sprowadziły do Polski migranta Samira S. (zdjęcie) metodą "na wnuczka". Samir S. uzyskał Kartę Polaka, ponieważ bo jego dziadek był Polakiem. To że Samir. S. spędził 10 miesięcy w więzieniu w Kaliningradzie nie było widać problemem. Samir S. asymilował się w Polsce przykładowo - robił za bezrobotnego, handlował rasowymi kotami i paramilitariami, aż w końcu zamordował w Gdańsku 3-osobową rodzinę, w tym 16-o miesięczną dziewczynkę. Mamy ubogacanie na własne życzenie.

 

Wczoraj nie tylko chowano do grobu 21-o letnią ofiarę tunezyjskiego nożownika z Ełku. Sąd Apelacyjny w Gdańsku potwierdził wczoraj wyrok dożywocia dla Samira S., syna Firketa, który zamordował całą rodzinę, wraz z 16-o miesięcznym dzieckiem:

dziennikelblaski.pl/409712,Zabil-trzyosobowa-rodzine-Sad-Apelacyjny-podtrzymal-wyrok-dozywocia-dla-Samira-S.html#axzz4UnpXoHLx

Samir S. nie prowadził kebabu, za to magazynował w swoim garażu w Elblągu arsenał (zdjęcie poniżej). Asymilacja Samira S. w Polsce skończyła się wyrżnięciem całej polskiej rodziny a teraz Samir S. będzie miał zapewniony wikt i opierunek na koszt polskiego podatnika do końca życia. Zaczynamy prawie tęsknić za czasami PRL-u, kiedy migranci przyjeżdżali do Polski pracować lub studiować a nie podrzynać nam gardła.

 

Przedsiębiorczy migrant czyli arsenał w garażu Samira S.

 

Arsenał zamordowanego Adama K.

Zielony ludzik Samir S.

Samir S. został zatrzymany 15 marca 2013 roku

Zielony ludzik z Tunezji 

Ale niektórzy salonowcy nie widzą problemu. Tomasz Terlikowski, kanapowy miś i działacz katolicki, zaśpiewał po dramacie w Ełku odę na część kebabu i migrantów (cytat): "Uwielbiam kebab" i "Wspieram ludzi ciężko pracujących, którzy wchodzą w naszą polską rzeczywistość i wzbogacają ją":


www.pudelek.pl/artykul/103151/terlikowski_broni_kebabow_jestem_polakiem_katolikiem_i_uwielbiam_kebab_wspieram_ludzi_ciezko_pracujacych/

 

Żyjemy w świecie coraz bardziej konkurencyjnym i technologicznym, ale zamiast migracji inżynierów, lekarzy czy naukowców, nasi salonowcy przyklaskują migracji osiłków z nożami ! Widzimy jak idiotyzm zachodnich elit przesiąka już nawet tzw. elity katolickie w Polsce. Przy takich elitach naprawdę nie potrzebujemy zielonych ludzików z Rosji, sami się wykończymy swoimi własnymi rękami. To tylko kwestia czasu.

 

Najlepsze kasztany są na Placu Pigalle a najlepsze kebaby w Tunisie. Panu Terlikowskiemu sugerujemy podroż z całą rodziną do Tunisu i smacznego ! A jak dobrze pójdzie, to jego dorastające córki załapią się jeszcze przy okazji na ubogacanie kulturowe i będzie się czym pochwalić w Brukseli. 

 

Za to zdjęcie z Chrystusem Terlikowskiemu obcięliby w Syrii głowę

 

Image result for tomasz terlikowski

Ale w Polsce Terlikowski może spokojnie wymądrzać się na kanapie 

Image result for tomasz terlikowski

KOMENTARZE

 • Trzeba nowej polityki migracyjnej niezależnej od ośrodków zewnętrznych
  Nastawionej na powrót Polaków i sprowadzanie Polonii. Nawet tej z Haiti. Ludzi którzy czują się związani z naszym krajem, z naszą kulturą. Tylko tak zapewnimy ład i porządek publiczny.
 • Do @PontoSarmata 22:59:37
  z kim chcesz robić tą nową politykę ? jak niezależnych ludzi wsadza sie do więzień pod zmyślonym pretekstem !! i wsadza podobno patriotyczna
  partia PIS !???
  !
  Co do idei sprowadzania Polaków z zagranicy jetem ZA !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydzi ! uwolnić więznia politycznego Mateusza Piskorskiego
 • Ja już nie jem kababów od kilkunastu lat, od czasu gdy...
  znajomi w Niemczech z dumą zaprosili mnie na bardzo "dobre" jedzenie.
  Chorowałem po tym dziadostwie cały tydzień. Znajomi dostali za swoje, bo mieli cały czas zapaskudzoną łazienkę wymiotami i biegunkami.
  Nikt mnie nie namówi już na to zatrute jak widać nie tylko biologicznie, chemicznie, ale także i kulturowo, ideologicznie, satanistycznie "jedzenie"
 • Terlikowski już wiele razy dał poznać, że...
  nie należy do elity, żadnej, na pewno nie katolickiej. Tacy ludzie podszywając się pod Kościół, niszczą Go. Żaden katolik nie wystąpi w programie kupy wojewódzkiego
 • @@!
  Dziś podali, że morderca z Niemiec Amis Amrii miał 14!!!!! różnych tożsamości na terenie Niemiec, zgłaszał się do różnych ośrodków azylanckich podawał, że nie ma dokumentów i podawał różne narodowości i różne nazwiska. Niemieckie władze wystawiały mu zastępcze dokumenty, nie sprawdzając danych. A te były proste do sprawdzenia bo siedział przecież 4 lata w więzieniu we Włoszech za podpalenie ośrodka i szkoły. Służby amerykańskie od lutego zgłosiły go jako terrorystę z zakazem wjazdu do Stanów.
  Ergo: ilu takich Amriich jeździ sobie po Europie, przypominam, że na jesieni Niemcy podali, że zginęło im 400 tys. ! emigrantów.
  1. Amrii pobierał 14! zapomóg dla emigrantów w Niemczech
  2. W ilu krajach był zgłoszony nikt nie wie
  3. Ilu takich w Europie?
  Przypominam, że Pakistańczyk, który został aresztowany w Berlinie, był znany policji właśnie z używania różnych tożsamości.
  Jeżeli ktoś jeszcze mi powie, że w Niemczech jest porządek...to...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031