Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Taki wstyd w Berlinie !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ojejku ! Przez cały ubiegły rok pewna niemiecka fundacja inwestowała w Ryszarda Petru a ten obiecał w grudniu w Berlinie, że (cytat) "zatrzyma populistów" w Polsce, a tu - bęc! - zatrzymała się jego własna kariera. I kto teraz pieniądze zwróci ?

Niemiecka fundacja liberalnej partii FDP rzuciła wczoraj na rynek setki tysięcy swojego darmowego dwumiesięcznika Liberal  jako załącznik do dziennika Die Welt. W edytoriale tej ładnie wydanej publikacji, drukowanej na dobrym papierze, na honorowym miejscu został zacytowany Ryszard Petru, jako waleczny obrońca demokracji (cytat):

""Populiści mogą być zatrzymani" powiedział Ryszard Petru, szef partii Nowoczesna i liberalny rzecznik frontu przeciwko coraz bardziej autokratycznemu rządowi w Polsce" ("Populisten konnen gestoppt werden" sagte Ryszard Petru, Chef der Partei Nowoczesna und liberaler Wortfuhrer gegen die zuhnemend autokratische Regierung in Polen).

Dla młodych i wykształconych z dużych niemieckich miast i wsi

Résultat de recherche d'images pour "liberal magazin"

Te złote słowa Petru wypowiedział na nasiadówce fundacji w grudniu w Berlinie, a wcześniej jeszcze Petru ozdobił kwietniową nasiadówkę fundacji jako honorowy mówca. Kilka lat wcześniej berlińskie przemówienie Radka Sikorskiego napisał mu Charles Crawford, gentleman powiązany z brytyjskim wywiadem MI6. Nie wiemy kto napisał berlińskie przemówienie Petru.

 

Nasz mąż stanu wspierany przez niemiecki kapitał (Kwiecień 2016)

 

Ryszard Petru z wizytą w Berlinie

Berlińskie przemówienie Petru zostało ozdobione przez fundację starannie spreparowanymi dramatycznymi obrazkami z Polski.

Ta niemiecka fundacja nazywa się Friedrich-Naumann-Stiftung für die Freiheit a Ryszarda Petru przytaszczył do niej niemiecki eurodeputowany Alexander Graf Lambsdorff, dobry znajomy Guja Verhofstadta z Brukseli. 

Koledzy Guj Verhofstadt i Alexander Graf Lambsdorff

ALDE Group leader, Guy Verhofstadt, and VP of the European Parliament, Alexander Graf Lambsdorff

W porozumieniu z Verhofstadtem Niemcy spędzili więc ostatni rok chuchając na Petru a zamiast im się odwdzięczyć i rozpędzić populistów w Polsce, tak aby niemiecki kapitał mógł spokojne operować nad Wisłą, ten łobuz i napaleniec wolał, aby chuchała na niego posłanka Joanna Schmidt na Maderze. I narobił obciachu na cały świat:

 

abcnews.go.com/International/wireStory/poland-opposition-leader-slammed-vacation-crisis-44523038

 

Co to za interes ? I kto teraz zwróci Niemcom zainwestowane pieniądze ? Czy Petru będzie musiał oddać/sprzedać swoje nowe Audi A6 ?


 

Niemcy stawiali na Petru a tu zamiast Black Jacka wyszedł numer 69 !

Résultat de recherche d'images pour "blackjack casino"

KOMENTARZE

  • @@!
    Nowe fakty o Petru - http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8207/reaktywacja-wsi-i-proba-przejecia-panstwa-przez-sluzby-specjalne-przy-pomocy-ryska-p-a-w-tle-gigantyczne-pieniadze-ferrari-i-prezes-pzu/
  • @kula Lis 66 10:52:52
    a nasze , lub jak kto woli , nie nasze służby śpią smacznie. Sen jest zdrowy jeżeli nikt nie przeszkadza....
    A tu masz , Przemysław Wałęsa nie żyje. Był w straży granicznej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031