Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Sama chciała nielegała

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Agnieszka Wiśniewska sprowadziła do Polski nielegalnego migranta z Maroka (zdjęcie) i chce go za męża. Skarży się na "rasizm". A tymczasem w Berlinie trwają procesy dwóch nielegalnych migrantów, którzy ubogacili swoje kochanki. Jedna z nich nie żyje.

Prawdziwa miłość nie zna granic. Kiedy nielegalny migrant z Maroka, Boumar Chaker (zdjęcie) zobaczył w Norwegii Agnieszkę Wiśniewską zakochał się w niej z miejsca. A ponieważ prawdziwa miłość nie zna granic pani Agnieszka przeszmuglowała zakochanego Boumara do Polski i chce wstąpić z nim w związek małżeński.


Niestety, jacyś nienawistnicy i rasiści donieśli na zakochanego nielegała, przyjechała Straż Graniczna i Boumar wylądował w strzeżonym Ośrodku dla Uchodźców w Białymstoku. Pani Agnieszka wścieka się teraz na łamach pro-migranckiego Newsweeka na rasizm i brak romantyzmu wśród ciemnego polskiego ludu i na ksenofobicznych polskich urzędników:


www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/urzednik-uniemozliwil-slub-z-marokanczykiem,artykuly,403141,1.html

 

Zamiast opluwać swoich sąsiadów i swoje państwo, zakochana pani Agnieszka powinna popatrzeć raczej w stronę Berlina, gdzie toczą się właśnie procesy dwóch zakochanych nielegalnych migrantów: Tunezyjczyk Marwan B. zamordował swoją byłą kochankę (i jej nienarodzone dziecko) a Irakijczyk Ahmad A. próbował zamordować swoją byłą kochankę (uratowała ją tylko prawie natychmiastowa operacja):

 

www.bild.de/regional/berlin/prozess/wenn-sich-verlassene-maenner-raechen-wollen-49614740.bild.html

 

Obaj zakochani migranci byli nielegałami. Irakijczyk miał trzy tożsamości, co jak wiemy jest bardziej regułą niż wyjątkiem wśród uchodźców w Niemczech.

 

Jeżeli pani Agnieszka zdoła wyjść za mąż za zakochanego bez pamięci nielegalnego migranta Boumara, uświadomi sobie te pełne znaczenia słowa: "tylko śmierć nas rozłączy".

 

Merwan B. z Tunezji zamordował swoją ciężarną byłą kochankę

 

Streifenwagen stehen vor dem Haus an der Gustav-Müller-Straße in Schöneberg

Ahmad A. z Iraku próbował zamordować swoją byłą kochankę

 

Ahmad A. (23) am Donnerstag vor Gericht. Er soll seine Ex-Freundin mit einem Messer attackiert haben

KOMENTARZE

 • "poznała Słowaka, który, jak twierdził miał też włoskie korzenie"
  Dwa mieszkania w Łodzi i nieruchomość pod Łodzią, a także gotówka i biżuteria – wszystko o łącznej wartości ponad 834 tys. zł padły łupem 34-letniego obywatela Słowacji, który najpierw rozkochał w sobie 40-letnią łodziankę, a później ją oszukał. Rozkochał i oszukał łodziankę! Łupem oszusta padło 834 tys. zł! Mężczyzna został zatrzymany w piątek około godz. 14 przez policjantów i przewieziony do prokuratury rejonowej Łódź-Śródmieście, gdzie został przesłuchany. Postawiono mu zarzuty oszustwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 15 lat. Łodzianka poznała Słowaka, który, jak twierdził miał też włoskie korzenie, w marcu br. za pośrednictwem portalu randkowego. Mężczyzna szybko wzbudził zaufanie kobiety. Deklarował jej miłość i założenie w przyszłości rodziny. Był również dobry dla jej dziecka (kupował mu prezenty). W maju zaręczyli się. – W kwietniu, jeszcze przed zaręczynami, kobieta przeniosła na ukochanego własność położonej pod Łodzią nieruchomości i mieszkania w Łodzi o łącznej wartości 540 tys. zł – mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi. – W lipcu mężczyzna stał się także właścicielem mieszkania, w którym kobieta dotychczas mieszkała. Jego wartość to 220 tys. zł. W przypadku żadnej z tych transakcji, podejrzany nie uiścił wskazanej w aktach notarialnych ceny zakupu. We wrześniu kobieta zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa. Ustaliła, że mężczyzna któremu zaufała, sprzedał bez jej zgody mieszkania innej osobie. Powiadomiła o przestępstwie prokuraturę. Łupem podejrzanego padło także 35 tys. zł gotówki i biżuteria warta 20 tys. zł przekazana mu przez pokrzywdzoną. Prawdopodobnie, wbrew deklarowanym zamiarom nie zamierzał ich zwrócić. Pokrzywdzona zaciągnęła również kredyt w kwocie 55 tys. zł. Pieniądze przekazała podejrzanemu, ale ten przestał spłacać raty.

  http://www.expressilustrowany.pl/lodz/a/rozkochal-i-oszukal-lodzianke-lupem-oszusta-padlo-834-tys-zl,11533002/
 • @PontoSarmata 16:52:09
  Takie newsy powinny obligować służby do porządnego magla, wobec każdego cudzoziemca kandydata do ślubu. Znam osobiście przypadek, gdzie tatuś Marokańczyk zapylił i uciekł do kolejnej. Wcześniej jeszcze zrobił dziecko obywatelce Hiszpanii. Kto płaci na dziecko wychowywane przez matkę - polska opieka społeczna. Trzeba pochwalić urzędników za zapobiegliwość.
 • takie tam
  U mnie w miasteczku mały mamy klub piłkarski, taki jak wiele w kraju. Władze klubu w okresie prosperity zakupiły, czy w jakiś inny sposób, ściągnęły trzech czarnoskórych braci . Wiadomo, taki murzyn w podrzędnej lidze to prestiż, i straszenie przeciwnika .Jakiś tam czas grali w klubie, z efektami może bardziej bardziej dekoracyjnymi, ale grali. Po kilku latach, może trzech, wyjechali i opuścili moje cudowne miasteczko. Tak czasem się zdarza ze w chwilach wolnych spaceruję po osiedlu w którym mieszkam ,jak każdy blockers chyba. Kilka ładnych młodych kobiet z ślicznymi mulatkami kłania mi się , osiedle nazywa się "Kolorowe " nazwa pochodzi z czasów gdy murzyna tylko w telewizorze można było zobaczyć.
 • @
  A jakby tak NAJPROŚCIEJ?
  - "chcesz ciapatego, proszę bardzo",
  - "załatwiamy" (nawet) Ci obywatelstwo JEGO kraju,
  - masz "zgodę na ślub", JEDEN warunek - zrzekasz się obywatelstwa Polski.

  Czysto i higienicznie. I ZERO kolorowych w PL.
 • @Zorion 17:33:10
  Aż mi się przypomniało:
  "ciesz się synku, że nie SZCZEKASZ, taka to była balanga"...
 • @laurentp 05:27:01
  czasem myślę tak nieskromnie , że co poniektórym kobietom, w Polsce mózg opuścił się na poziom pleców lub poniżej. :))).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031