Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Prowokacja podczas Euro

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy opozycja wpadnie w pułapkę prowokacji przygotowywanej na 10 czerwca 2012 ? Ulokowanie polskich piłkarzy w hotelu Hyatt (obok rosyjskiej ambasady) i rosyjskich piłkarzy w hotelu Bristol (obok Pałacu Prezydenckiego) nie jest oczywiście przypadkiem.

Hotel Hyatt w Warszawie ma wiekszy standard (dla sportowcow) niz hotel Bristol. I wiekszy basen. Gdyby polscy organizatorzy Euro chceli godnie ugoscic rosyjskich pilkarzy, zarezerwowaliby dla nich hotel Hyatt lub Intercontinental. Zamiast tego lokuje sie ich w hotelu Bristol, stylowym i eleganckim hotelu ale z malym centrum fitness i mikroskopijnym basenem. Ale chodzi przede wszystkim o taktyczna lokalizacje i o sztuczne wywolanie napiecia.

Wywolanie burdy 10 czerwca 2012 bedzie na reke wielu ludziom. W ten sposob przez tydzien rezimowe media beda mogly grzmiec o chuliganach, warcholach i oszolomach. Obudza sie autorytety. W wywolaniu burdy pomoga z pewnoscia grupki mlodych wysportowanych ludzi poubieranych w cywilne ubrania. Stare metody.

Tak bylo w 1976 i 1981 roku. Wtedy oszolomow nazywano warcholami, finansowanymi przez Amerykanow, ktorzy burzyli porzadek panstwa robotnikow i chlopow. W telewizji PRL biadolono podczas strajkow w sierpniu 1980 roku, ze banany gnija na statkach a strajkujacy dokerzy nie chca rozladowac. Zywnosc sie marnuje przeciez. Spadkobiercy tamtych redaktorow pracuja dzisiaj w TVN.

Wychowankowie moskiewskich szkol cywilnych i wojskowych wciaz uzywaja tych samych metod, ktore poznali podczas studiow. Nie stac ich na kreatywnosc. Czy opozycja da sie zrobic w konia i padnie ofiara tej starannie przygotowywanej prowokacji ? Wywolanie burdy pozwoli tez na przysloniecie niewygodnego dla wladzy faktu: polskie Euro 2012 jest pozbawione etosu. 

Etos (z greckiego "zwyczaj" lub "usposobienie") – realizowany i obowiązujący w grupie spolecznej lub spolecznosci zbiór idealnych wzorow kulturowych (ideałów), jasno określonych. Dzięki zaangażowaniu w realizację tych wzorów zachowań uwidaczniają się wartosci danej grupy oraz kształtuje się oraz odtwarza styl zycia. 

 

Euro 2012 bez etosu  

Zdzisław Kręcina i Grzegorz Lato

Minister Sportu Joanna Mucha

Premier Donald Tusk

 

KOMENTARZE

  • "POLSKIE EURO 2012" ...
    Nie tylko "polskie Euro 2012" jest pozbawione etosu, ale w ogóle ten skomercjalizowany sport już dawno stał się "cyrkiem objazdowym" ...

    Problem nadmiernej komercjalizacji sportu jest problemem całego świata:
    - oszustwa w sportach dla niepełnosprawnych
    - katorżnicze "treningi" dla dzieci
    - ogromne zarobki "cyrkowców" zwanych "piłkarzykami". I nie mam do nich o to pretensji, o ile na ich płace zrzucają się ludzie DOBROWOLNIE !!! Ale w praktyce kluby piłkarskie są finansowane przez budżetu lokalne i centralne, a kluby mogą dzięki temu WIĘKSZE PIENIĄDZE przeznaczyć na płace sportowców. Gdyby ograniczyć dotacje do ZERA, to wynagrodzenia wszystkich cyrkowców spadłyby znacznie ...
    - sport zawodowy to nie "zdrowie", lecz KALECTWO (zarówno fizyczne jak i umysłowe)
  • Ultima Thule 14.29.57
    Chyba pierwszy raz się z Tobą zgadzam:-) dodałbym tylko jeszcze tyle, że obecnie dlatego piłkarze (ale także inni sportowcy) tyle zarabiają, by trzymali gęby na kłódki
  • @Skanderbeg 14:33:49
    Krótkie komentarze:

    1. Nikt nie chce czynić (cytat) "realnej szkody" Rosjanom. Nie ten świat.

    2. Urwisów kiedyś nazywano partyzantami.

    3. Uwolnić przedsiębiorczość ? Aha, dobrze, jutro napisze o tym jak się właśnie "uwalnia przedsiębiorczość" w PKP -:)
  • Ach Ach Ach Ach gdzie znajdzie swoje ujście
    ten smutek i żal, złość i frustracja.


    http://www.przegladsportowy.pl/m/Repozytorium.Podglad.aspx/400/0/faktonline/634644060583576376.jpg

    No gdzie?
  • @Stanislas Balcerac 14:45:31
    Czekam niecierpliwie na rozwinięcie pkt.3
    Zaciekawionam szczególnie po tych licznych katastrofach; w kontekście meldunku Nowaka o pełnej gotowosci do Euro2012. ;)
  • @Ultima Thule 14:29:57
    zgadzam się z Tobą kolego całkowicie...ci co ostatnio tak gardłują o jakimś SWIĘCIE SPORTU to są zwyczajne zakłamane tuby banksterów którzy na przygotowaniu tego JARMARKU CUDÓW hi...hi.. dla motłochu zagrabili potężną kasę...a tzw. DRUŻYNA NARODOWA to zwykli poszukiwacze łatwej i szybkiej GOTÓWECZKI ...panie JANIE TOMASZEWSKI ...WIELKI SZACUNEK za ODWAGĘ i PAŃSKIE POGLĄDY...to zwyczajny już jarmark gangsterów którzy od dawna już to KONTROLUJĄ ,gdzie jedynym celem dla nich jest KASA ...KASA ...KASA...KASA ..kto tego nie dostrzega i dał sobie wtłoczyć naiwnie pogląd o wielkim SPORTOWYM ŚWIECIE to jest niestety ZWYCZAJNY IDIOTA !!!...nie dziwię się protestowi pana JANA, za jego czasów wyglądało to jeszcze zupełnie inaczej,dzisiaj trzeba mieć jednak odwagę osobistą aby wygłaszać takie poglądy,dzisiaj PRAWDA i ludzie ją głoszący są zwyczajnie ośmieszani a w skrajnych przypadkach ...mordowani ..!!!... pozdrawiam
  • @Skanderbeg 14:33:49
    ty jak zwykle bajdurzysz...ROSJA już dzisiaj to upadający gliniany golem ...jakbyś był trochę mądrzejszy to sam byś dostrzegł przeciw komu toczy się obecna WOJNA ...dobrze że ekonomiczna ...RUSOM wyjmuje sie z ręki potencjalnych odbiorców ich broni ,vide LIBIA a tam gdzie jeszcze mogą dostarczyć to juz są akurat bardziej przyjażni ich przeciwnikom,RUSY już są zmuszone kupować broń za granicą ..RUSOM ogranicza się eksport gazu ,pozwala na razie eksportować ropę ale za ceny ustalane przez ich przeciwników...Rosja leży już militarnie..może tylko straszyć jeszcze tylko POLSKĘ ,czyli kraik w obronie którego prawdopodobnie NATO by nie kiwnęło nawet palcem...bo juz takiej GRUZJI to drugi raz już nie ruszy...szkoda dalej już dyskutować ,to jest już dla widoczne dla wszystkich ...
  • @simacs 15:42:03
    masz rację ...platformiacka wierchuszka wymyśliła sobie że da PISowi kij bo sobie ubzdurali że jest już tak głupi że sam się nim poharata..oni juz zwyczajnie nie panują nad sytuacją,ktoś tam u nich stwierdził a inni mu przyklasnęli że małpie to najlepiej dać brzytwę...hi...hi..a tak przy okazji ,czy wiecie ktory z ministrów tuska jest najbardziej muzykalny ???? BONI eM.
  • @val 15:23:32
    Pozwolę się przyłączyć do równie trafrnej opinii, jak kolegi wyżej.
    Pozdrawiam
  • @Skanderbeg 14:33:49
    poczytaj sobie co się sądzi w swiecie o ROSJI...ano większość mediów świadomych tego co pisze ...podaje że NIEMCY już przygotowali mięso z rosyjskiego niedzwiedzia na ruszt...i piszą że już czas na grillowanie...
  • @simacs 15:56:16
    własna buta , jawne lekceważenie i pogardliwe traktowanie przeciwnik
    już niejednemu żle się skończyło...pozdrawiam
  • @MatrixPoloP 16:18:26
    Iranowi ufamy, studiuje u nas spora grupa ludzi z Iranu. Chinom też ufamy coraz lepiej, mają oni u nas coraz więcej swoich. No a Rosja to wiadomo zaufanie od wieków.
  • Euro 2012
    @val
    Czy Rosja upada? Pierwsze słyszę, to do upadku bliżej USA jest niż Rosji, porównaj sobie dług publiczny obu krajów, Rosja straciła Libię, USA straciła całą Amerykę Południową, po za tym w ręce Rosji wpadła Białoruś i Ukraina. Rosja powoli dominuje w Byłych Republikach Radzieckich np:Kazachstan i zacieśnia stosunki z Chinami i Iranem.
    Wcale nie podkreślam waloru Rosji, tylko stwierdzam że Rosja i Chiny mają bardziej poczytalną Politykę niż USA, co nie znaczy że możemy Rosji i Chinom zaufać, już bardziej Iranowi możemy zaufać w kwestiach politycznych i gospodarczych.

    Co do Euro 2012 no cóż impreza jest zwykłą szopką, mająca na czele utrzymanie obecnej władzy i zwiększenie prestiżu, czy dojdzie do prowokacji nie wiem, nikt tego nie wie, miejmy nadzieje że nie dojdzie do żadnej prowokacji.
  • @Antymedyczny 16:21:37 Cenzuro, witamy
    Cos się włączyło na linii.
    Własnie zniknął jeden komentarz i ktoś mi wystawił tzw. pałę.
    Panie władzo, my tylko dyskutujemy ...
  • @Antymedyczny 16:21:37
    Iranowi możemy zaufać bo ten Kraj jasno i klarownie obiera sobie Politykę, co do Rosji i Chin to już niekonieczne, bo te Kraje mają dość dwuznaczną Politykę.
  • @MatrixPoloP 16:18:26
    wiesz ..już w światowych mediach piszą że frau MERKEL już tłucze mięso z rosyjskiego niedzwiedzia na ruszt ,wkrótce zaprosi gości na grillowanie ,coś w tym jest...a hi..hi...nie bądz naiwny ...CHINY stały się bogate dzięki handlowi z bogatymi Amerykanami i doskonale wiedzą z kim trzymać...a że znają się doskonale na dyplomacji więc i pozwolili Rosjanom na szczyptę poufałosci z sobą ...a AMERYKANIE ??? no coż aby daleko nie sięgać prof.RYBIŃSKI stwierdził kilka dni temu że najpewniejszą walutą na dzisiejsze ciężkie czasy jest jednak DOLAR ...ale ty jak chcesz oczywiscie możesz lokować swoje oszczędnosci w RUBLA ...a tak wiecej Amerykanie mają obecnie najtańszą na świecie energię ...obecnie gaz z łupków u nich kosztuje 60 dolarów,co czyni koszty ich produkcji najniższymi na świecie i już masowo wszystkie liczące się firmy w świecie otwierają swoje fabryki tamże co powoduje wzrost zatrudnienia u nich ,wzrost produkcji ,eksportu ,już nawet wstrzymano eksport gazu z łupków za granicę aby jeszcze obniżyć jego cenę w Stanach...i ty coś bredzisz o upadająxcej AMERYCE.......hi..hi...aha jeszcze, rzecznik GAZPROMU wczoraj stwierdził iż wciągu najbliższych 4 lat ROSJA straci z eksportu energii co najmniej 50% z zysków z powodu wzrostu wydobycia na całym świecie taniego gazu z łupków...i co ty na to ...fachowcu...???
  • Rządowi i "opozycyjni" prowokatorzy
    Wiele trafnych uwag w swej wypowiedzi zawarł Skanderbeg 27.05.2012 14:33:49.

    Autorowi zaś warto zadać pytani: kogo ma na myśli pisząc o opozycji?

    To czy Rosjanie ( albo np. rosyjskojęzyczni prowokatorzy ?) zajęli Bristol z własnego wyboru, czy w wyniku scenariusza, to się okaże wkrótce.

    Nie ma lepszej grupy docelowej pożytecznych idiotów, koniecznych dla powodzenia prowokacji ( której zapalnikiem najlepiej jak będą "kibole" , 'nacjonalistyczni radykałowie" itp) - jak tzw. opozycja PiSowsko - smoleńska , obrońcy wolnego medium o. T.Rydzyka, "obrońcy krzyża i świętej wiary Polaków zagrożonej przez NKWDzistów Putina i ci wszyscy OBURZENI i NIEPOKONANI oraz umiejętnie sterowany przez "związkowych przywódców" - aktyw związkowy, najlepiej z rozpoznawalnej w świecie SOLIDARNOŚCI.

    Akty stanu wyjątkowego już przygotowane, sprzęt i więzienia w pogotowiu, sędziowie i prokuratorzy na ostrym dyżurze. "Europejsko-izraelskie" siły pacyfikacyjne i siły wsparcia także przygotowane do udzielenia bratniej pomocy pod hasłem " obrony bezpieczeństwa zagranicznych gości EURO 2012, Słowem wszystko gra,

    Teraz trzeba tylko draki. I dla potrzeb prewencji zrobi się ( jak społeczeństwo da się sprowokować i pozwoli sobie na bezprawie???!!!) wreszcie porządek z "szowinistami religijnymi", "narodowymi radykałami" , "zwykłymi chuliganami" i resztą "nieprzystosowanych społecznie" Polaków, szczególnie tych, co nie są w stanie pojąc zasad unijnej demokracji.

    Ci, którzy odczuwają taką potrzebę - niech się modlą za rozum Polaków, ale bardziej wskazane jest ostrzegać przed prowokacjami i nie uczestniczyć w nich. Rozpoznawać prowokatorów i naciskać na władze poprzez ujawnianie jej zamiarów, demaskować rzeczywiste intencje tzw. 'opozycji" i w końcu zdać sobie sprawę z przestępczych działań okrągłostołowego rozdania kart. Wszystkim tym, którzy w naszych lub zaprzyjaźnionych rodzinach pracują w wojsku lub w służbach ochrony porządku publicznego - otwierać oczy i edukować, edukować i pozyskiwać dla obrony rzeczywiście polskich interesów.
  • @autor
    Warto też dodać że rosyjska strefa kibica będzie znajdowała się na torwarze który sąsiaduje ze stadionem Legii Warszawa. A wiadomo jacy kibice Legii są i co myślą o Rosjanach.
  • @val 16:34:59
    Chiny stały się bogate z handlu z USA to prawda, ale nie tylko bo zaczynają także otwierać się na Rosję i Iran i zdobywają gospodarczo Afrykę i Europę.
    Dolar jest stabilny niż Rubel, ale najlepiej swoje oszczędności ulokować w Złocie bo stale rośnie.
    USA ma jedną z tańszych energii i duży rynek zbytu, ale ogromne zadłużenie które może nie spłacić, wielu ekonomistów Amerykańskich piało w 2006 roku, że 2007 lub 2008 dojdzie do krachu na giełdzie i kryzysu w Ameryce stanie się faktem.
    Rosja straci to jest pewne.
    A i nie jestem fachowcem, raczej laikiem z zainteresowaniami polityczno-gospodarczymi, wielu twierdziło że Ameryka upadnie w 2009 lub 2010, ale nie było to prawdą dlatego że FED dodrukowuje pieniądze i ma umiejętną księgowość, lecz egzystencja z 15 bilionowym długiem który trzeba będzie spłacić nie napawa optymizmem.
  • @stanislav 16:45:01 Krotka definicja opozycji
    Opozycja to w skrócie ludzie, którzy uważają ze Polska zasługuje na więcej niż Miro, Zbycho, Rycho, Radek, Donald i inni koledzy na nachalnym lansie.

    Przecież mamy już XXI wiek i żyjemy w środku Europy....
  • @stanislav 16:45:01
    ha..ha...pan to następny ,,popiracz" przestraszonego już nie na żarty TUSKA...hi...hi..to już na CAŁY ŚWIAT ma pójść przekaz medialny jak to zmilitaryzowane tuskowe siły policyjne pałują,traktują gazem pieprzowym ,wodnymi armatkami i innym sprzętem KIBICÓW!!! ....bo tak naprawdę to każdy normalny zagranicą nie słyszał ani o pisie ani o platfoprmie ani o ich ideologicznych sporach ,ale za to wie że teraz są tutaj igrzyska i na ulicach to są tylko w większosci KIBICE ...!!!! i odbierze to jako ATAK NA KIBICÓW co wywoła zrozumiałą reakcję całej światowej opinii publicznej...hi...hi...wiadomo jaką ,a że generalnie wszyscy tam ujmą się za KIBICAMI to już wiadomo co będzie z tuskiem...
  • @Skanderbeg 16:53:44 A propos ....
    No tak, tylko ze żołnierze wykleci byli systematycznie dobijani jeszcze przez 5 lat po końcu wojny przez postępowe siły, których spadkobiercy i godni reprezentanci do dzisiaj zatruwają nam życie, i to do tego wielopoziomowo (gospodarka, polityka, media).
  • @stanislav 16:45:01
    Racja tylko że Kibole czy Narodowi Radykałowie nie są zainteresowani Euro 2012, już bardziej Pis ze Smoleńskiem czy Rydzyk ze TV Trwam.
    Władza tylko czeka na prowokacje to pewne.

    http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1259:160512-fuck-off-euro-2012&catid=40:sportowa&Itemid=93

    http://www.youtube.com/watch?v=oxw3iX1UxLA&feature=BFa&list=PLA25310F2130AB884

    Więc spokojnie Kibole i Narodowi Radykałowie nie będą brali w tym Cyrku udziału.
  • @stanislav 16:45:01
    każda ,,draka " w trakcie igrzysk pogrąża tylko tuska i nikogo więcej...SWIATOWE MEDIA i tamtejsi oglądacze nie znają polskiego i zwyczajnie nie będa wiedzieć co pisze na transparentach ,czy pocałuj mnie w dupę ,czy tez tusk zbrodniarz...ONI TAM WIEDZĄ ŻE TUTAJ SĄ IGRZYSKA ,A JAK SĄ IGRZYSKA TO SĄ I KIBICE...I TYLE ...a jak policja na ulicach leje KIBICÓW to cos jest nie tak z demokracją i rządami w tym kraju...i taki przekaz pojdzie w ŚWIAT ...i teraz ci różni od straszenia i odwracania kota ogonem już się wyroili na portalach aby straszyć...,ze więzienia gotowe,że siły policyjne że prokuratorzy ...hi...hi...tak polecę tekstem bohatera platformerskiego Stefanka ...WOOOON stąd platformerskie pieski!!!
  • @Skanderbeg 17:00:14
    nie pieprz głupot facet...ci osetyńcy czy abchazi to pozostawiają już swoje domy tamże ,na plecy biorą wszystko co się da i wieją przez zieloną granicę do bliskiej GRUZJI..ci co mieli w GRUZJI rodziny to zwieli już wcześniej...ruskie wojsko na granicy zwija się i troi bo GRUZJA chce już otworzyć granicę tamże .. ...to wtedy chyba wyniosą się wszyscy,wiem coś o tym byłem tam ostatnio na wakacjach...takiego spokoju i uprzejmosci rzadko gdzie można spotkać ,kraj i ludzie jeszcze nie zepsuci popularnoscią ,więc jak na wakacje to tylko do GRUZJI ...pozdrawiam
  • @simacs 15:42:03
    Cytuję:
    "Czy te wszystkie ostrzeżenia (...) to nie jedna wielka mega-prowokacja do siedzenia cicho?"

    Mam do simacs pytanie, czy ostrzeżenie przez prowokacjami i innymi różnymi akacjami jakie mogą podejmować się służby jest prowokacją?
    Iście przewrotna logika jest w simacs'a prowokacyjnym pytaniu.

    Cytuję:
    "Skąd my to znamy?"

    Proszę mi odpowiedzieć na to pytanie.
  • przewidywania małego kazia
    Co ma piernik do wiatraka? Co maja rosyjscy piłkarze wspólnego z polityką Putina? Czy wyście wszyscy powariowali? Pewnie wiekszość z nich sprzyja opozycji. Czy wszyscy polscy piłkarze to pionki donka, do ciężkiej cholery? Te wasze teorie spiskowe są po prostu chore. Chore rojenia, psychicznie chorych ludzi!
    I takie brednie na stronie głównej. Adminów nieźle pogięło z upału...
    Obrzydliwość
  • @Niedzisiejszy 17:40:46
    Oczywiście, że tak...

    I ichniejszy pzpn jest tak samo wolnościowy jak nasz.

    I ichniejszy lud jest tak samo niepodległy intelektualnie jak nasz.

    Powodzenia.

    Fajnie by było jakby tak było.
  • @val 17:16:24
    Val, już tobie kiedyś udzielałem dobrej rady, ale widzę, że nie skutkuje dlatego ja ponawiam: wal swoja talmudyczna głową w jerozolimska ścianę płaczu. Zapewniam cie, że pewny na 100% jest efekt: _ głuchy dźwięk twojej pustej głowy oraz efekt milczenia muru...jakbyś mówił do ściany

    shalom


    P.S. dla odstresowania się i dla edukacji polecam: idź do kina i obejrzyj

    Sanhedryn-Illuminati

    http://www.lukaszenko.net/
  • @azmi 16:52:25
    niestety kibiców rosyjskich nie będzie na torwarze(co ciekawe sami zrezygnowali z tej lokalizacji pamiętając że tam były trumny.......w ten sposób szanując pamięć.....) a kibole Legii przyłączają się do FUCK EURO!! i generalnie mają gdzieś całe zamieszanie.....pewnie będą jakieś incydenty, i lekkie boksy ale,jeżeli nasi rodzimi prowokatorzy czegoś nie wymyślą vide sceny na Marszu Niepodległości ,to jestem spokojny.moim zdaniem żadnych chuligańskich afer nie będzie...z Kibolskim Pozdrowieniem
  • @Stanislas Balcerac 14:45:31
    "3. Uwolnić przedsiębiorczość ? Aha, dobrze, jutro napisze o tym jak się właśnie "uwalnia przedsiębiorczość" w PKP -:)"

    Należy jeszcze urzeczywistnić zasady sprawiedliwości społecznej ;-)

    Ukłony.
  • @stanislav 18:04:36
    no cóż twoja dobra rada to akurat dla psa się nada ...to tak żartem ...ale do rzeczy ,ja merytorycznie odpowiedziałem na twój wpis a ty od razu O MNIE ..i to z nieodłącznym tobie obrzydliwym opluwaniem...no cóż jak się mało wie w temacie to tak zwykle jest ,wpisuje się brednie a jak ktoś merytorycznie zapyta to wiadro pomyj i spokój ...
  • Dlaczego tyle hałasu
    o kibicach rosyjskich?
    Dlaczego coś nić nie słychać groźnego o kibicach reprezentacji Grecji oraz Czech? To byłby jeszcze bardziej zachwytany widok Polska zaatakowana przeż chuliganów kibiców greków, czech i oczywiśćie okrutnych rosjan.
    Wspaniała treść głównych nowin telewizyjnych.
    Strach wyobrazić sobie, co by stalo się jeśliby nie było na swiecie Rosji? Coś wtedy by robiła Polska, kogo by wtedy skarżyła, zlościła, obawiała się, któby wtedy byłby zawiniony praktycznie we wszystkich polskich kłopotach? Dobre co teraz wlasnie blędy możno traktować jak działania Moskwy (ręka Moskwy, agenci rosyjskiego wywiadu, okrutna przeszłość dwoch slowiańskich narodów).
  • @Skanderbeg 18:06:10
    zwykle rowery...ale korzystaliśmy z starego ruskiego gaza który jest idealny gdy jedziesz górskimi...poza tym ruszyliśmy od jednego znajomego który nas polecił swoim przyjaciolom i tak od jednej rodziny do drugiej w trzy tygodnie widzieliśmy tam prawie wszystko..bez obaw ,wszyscy sa pomocni i zawsze udzielą dobrych rad ,nie korzystaliśmy z pomocy biur turystycznych ktore sa tam już nieżle rozwinięte,mieliśmy dużo wcześniej rozpracowane kontakty ,trasy i tylko korzystaliśmy z tegoż było nas 6 osób...pozdrawiam
  • @simacs 15:42:03 - Kaczoland dostał od WSIoków przykaz pacyfikacji strajków w czasie ME!
    "Czy te wszystkie ostrzeżenia, które się ostatnio wysypują jak grzyby po deszczu, to nie jedna wielka mega-prowokacja do siedzenia cicho? Skąd my to znamy?"

    Trafiłeś w samo sedno! Dlatego teraz na NE masz nieustanny Kaczystowski koncert (z reguły właśnie na "jedynce" strony startowej) zawodzeń przeciwko wszelkim ogólnospołecznym protestom na EURO 2012, gdyż te na arenie międzynarodowej dosadnie by uderzyły w Magdalenkowych mocodawców PO-PiS'dowców, na co z wiadomych względów Jarek K. nie może pozwolić (dlatego nie dziwmy się, że WSIowa agentura JarKacza właśnie teraz propagandowo przybrała na sile, celem zniechęcenia Polaków do ostatniej sposobności wstania z kolan przed reżimem z Wiejskiej i to w reflektorach kamer z całego świata, dzięki tylko którym globalna opinia publiczna ma szansę dowiedzieć, co się w tym kraju nad Wisłą tak na prawdę dzieje).

    http://raj.nowyekran.pl/post/59767,zaprotestujmy-8-9-czerwca-br-na-stadionie-narodowym
  • @Skanderbeg 14:33:49
    - ROSJA już dzisiaj to upadający gliniany golem...-

    Pan całkowite powtorzył myśl wielu polityków swiata, który mówili w roku 1917, że Rosja skończyła się, a znajdowaniu bołszewików przy władze dawali co najwięcej 3- 4 tygodnia, a również myśl Adolfa Hitlera z 1941 roku, co Rosja to jest kołos o glinianych stopach, ale historia zadekłarowała błędność tego rodzaju myśli.
    Nie muśimy zapamiętać historię, nawet jeśli ten przedmiot jest juz nie szacowany w polskiej systemie edukacyjnej.
  • @Skanderbeg 17:54:30
    Rosja jest już wykańczana wojną ekonomiczną, zauważ ona może tylko osiągać zyski z eksportu surowców i broni do zaprzyjażnionych krajów ...tych krajów coraz mniej ,odpadła LIBIA ,wkrotce IRAN ,także CHINY juz produkują coraz więcej swojej broni ,takze rynek już im się tak skurczył ze poszczególne gałęzie ich własnej produkcji militarnej juz padają,muszą kupować broń zagranicą ,a teraz surowce...GAZPROM kilka dni temu ogłosił że najwyżej w ciągu 4 lat ich zyski z eksportu surowcow spadną co najmniej o polowę...CO TO DLA NICH ZNACZY nie muszę CIĘ przekonywać..a niestety nie zdążą uruchomić produkcji eksportowej wysokich technologii w cztery lata...widzisz sam, próbowali wejść na rynek swiatowy z SUHOJEM...i odnieśli straszliwą klęskę ,z każdą inną próbą bedzie podobnie...NIKT ICH NIE WPUSCI NA SWOJ RYNEK...teraz SUROWCE ...tani gaz łupkowy za dwa lata dobije ich eksport...NIEMCY dostaną od USA każdą ilość gazu po cenie o połowę niższej ...napewno skorzystają z takiej ofert...tak jak reszta UNII...NAPRAWDĘ MYŚLENIE NIE BOLI ...ROSJA NAD PRZEPASCIĄ ,może ją tylko uratować całkowita kapitulacja ...przed światowymi potęgami...niestety pozostaje im tylko wpuszczenie na swój rynek bez żadnych warunków światoweych koncernów...inaczej mogą sobie szykować trumnę...pozdrawiam
  • @igorzzz 19:49:46
    AMERYKANIE są w trakcie budowy pięciu terminali wywozowych skroplonego gazu...wszystkie na wschodnim wybrzeżu...obecnie jest zakaz wywozu gazu z USA ale to spowodu iż mnóstwo firm światowych wchodzi OBECNIE na rynek amerykański gdyż koszty energii są tam obecnie najniższe na świecie,60 DOLARÓW ZA 1000M3 ...ale AMERYKANIE nie wpuszają ich jak leci ,kontrolują ich przydatność dla swojej gospodarki a także za zgodę żądaja dosyć wysokich opłat dzierżawnych..gdy już ustabilizują swój wewnętrzny rynek produkcji zaczną eksportować tani gaz ..MAM NADZIEJĘ ŻE WIESZ iż Rosjanie odstąpili Amerykanom ponad 30% swoich złóż ropy w ARKTYCE ...mam nadzieję że wiesz co było powodem takiej transakcji..POZDRAWIAM.
  • @simacs 19:57:49 - uderzyłeś w ton, który Kaczystów jednoznacznie demaskuje...
    ..., więc spodziewaj się już tylko nabrania z ich strony wody w usta, skoro ich perfidne sabotowanie wszelkich ruchów protestacyjnych stało się tutaj w końcu dla wszystkich aż nad zbyt jasne.
  • @simacs 19:57:49
    już nawet wiem jakie hasła będą w większosci w trakcie masowych demonstracji w trakcie EURO2012 których próbę brutalnego tłumienia podejmie policja...wyobrażacie sobie jakie wrażenie w całym swiecie wywoła przykładowo taki demonstrant z transparentem i logo SOLIDARNOŚĆ znany na całym świecie i kojarzony z WAŁĘSĄ gdy media pokażą jak policja brutalnie pałuje takiego człowieka ,traktuje ich gazem pieprzowym,rozgania armatkami wodnymi i szarżami naćpanych policjantów ??? JĘZYKA POLSKIEGO MOGĄ NIE ZNAĆ ,INNYCH HASEŁ NIE ROZUMIEJĄ ALE LOGO I NAPIS SOLIDARNOŚĆ to w świecie znają prawie wszyscy...i teraz takie policyjne szarże ustawią całą swiatową społeczność przeciw rządowi ...niestety...oni tam w świecie nie wiedzą że wałęsa zdradził cały ruch związkowy ...oni będą przyjmować tam że rząd jest przeciw WAŁESIE i takiej opcji żadne tłumaczenie nawet samego WALĘSY nie odwróci TUSK TO ROZUMIE I STĄD TAKIE NACISKI ABY NIE BYŁO ŻADNYCH DEMONSTRACJI ...Ale będą I TYLKO SOLIDARNOSCIOWE...
  • @simacs 20:13:56 - Polacy jeśli prześpią pacyfikacyjnie "igrzyska dla ludu"...
    ..., to po nich już tylko obudzą się z ręką w nocniku, gdyż dopiero wtedy reżim z Wiejskiej poczuje się zupełnie bezkarny i zacznie już bez żadnych hamulców zarzynać nadwiślański Naród, skoro ten stracił wszelkie "jaja".

    Co się zaś tyczy kontraktowo-dyspozycyjnej pseudoopozycji JarKacza, to ta nie po to stanęła w sprawie szulerki Tymoszenko w jednym szeregu z Merkel, Putinem i półTuskiem, aby popierać jakiekolwiek "nieposłuszeństwo obywatelskie" w czasie ME w Polsce.

    http://nczas.com/publicystyka/koprowski-za-co-siedzi-tymoszenko/
  • @RAJan 20:22:35
    na temat PISu i DUDY to z opinią jeszcze bym się wstrzymał...w końcu wydarzenia dopiero bedą miały miejsce a jak będzie to sami zobaczymy i sami potem OCENIMY, wydawać opinię już teraz to mogą zwykle tylko wrzutki coby próbować już teraz sterowac opinią i ją zakłamywać dla swoich własnych celów...spoko koko ...rajan ,nie ma powodu do takich stwierdzeń......
  • val 27.05.2012 20:03:57
    Bardzo dziękuję Panu za ciekawe wyjasnienie. To prawdziwe bardzo grożnie zagrozenie dla Rosji, ale myślę, że Rosja znajdzie adekwatne odpowiedż na te niebezpieczeństwo. Pożyjemy to i zobaczymy jak to będzie w przyszlości.
    Strach wyobrazić sobie, co by stalo się jeśliby nie było na swiecie Rosji? Coś wtedy by robiła Polska, kogo by wtedy skarżyła, zlościła, obawiała się, któby wtedy był by zawiniony praktycznie we wszystkich polskich kłopotach? Dobre co teraz wlasnie blędy możno traktować jak działania Moskwy (ręka Moskwy, agenci rosyjskiego wywiadu, okrutna przeszłość zaborow rosyjskich).
    Serdecznie pozdrawiam.
  • @val 20:29:02 - zawieszenie Tomaszewskiego przez JarKacza to też pikuś?!
    Bo dla mnie to po prostu kontynuacja sabotażowych działań Jarka K. wymierzona w kierunku pacyfikacji wszelkich ruchów protestacyjnych w czasie EURO 2012... także klakiernicy PiSuaru nie za bardzo mogą już na własną korzyść wypaczać rzeczywistość, skoro idą na sznurku półTuska.

    http://bombardier.nowyekran.pl/post/63549,bardzo-glupia-decyzja
  • @val 20:16:53
    val, ty talmudyczny prowokatorze - jednak się nie pomyliłem, co do ciebie, a nawet się nie pomyliłem, że raz jeszcze SOLIDARNOŚĆ ma robić za pożytecznego idiotę przy nowomagdalenkowym rozdaniu. Kiedy stary układ nawet dla wybitnie odpornych na myślenie zupełnie zbankrutował i trzeba albo spieprzać, albo próbować robić zadymę żeby " Obywatele! Rząd wobec niebezpieczeństwa rozlania się chuligańskich wybryków na tereny stadionów i miejsc przebywania gości zagranicznych EURO2012, co zagrażałoby bezpieczeństwu obywateli Polski i obywateli innych krajów, w dniu dzisiejszy wprowadził stan wyjątkowy na terenie Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska. Ogranicza się swobodę poruszania obywateli w innych miastach w godzinach..., specjalnemu nadzorowi poddaje się funkcjonowanie internetu i poddaje monitowaniu portale społecznościowe...itd" Marzy ci się i tym Po-PiSowym kukłom?!
  • @simacs 20:30:04
    wiesz ...w większosci zgoda...tylko ja bym nie pozwolil aby dzielić jednych ze związku ,innych z pisu ,a jeszcze innych to bóg jeden wie skąd ...dla mnie wszyscy są przede wszystkim POLAKAMI i OBYWATELAMI tegoż kraju i jako TAKIM należy się JEDNAKOWE TRAKTOWANIE wobec prawa...bez żadnych podziałów ...jeśli już dzielić to według innych kryteriów ...KTO PATRIOTA a kto ZDRAJCA ,kto ZŁODZIEJ a kto UCZCIWY ,kto SPRZEDAWCZYK a kto OBROŃCA...ALE PRZEDE WSZYSTKIM zanim jest się związkowcem ,pisowcem platformercem to JEST się przede wszystkim OBYWATELEM !!!...CZY TO DOTARŁO DO WSZYSTKICH...
  • @stanislav 20:43:09
    jesteś zwyczajny IDIOTA ...!!! w dobrze zarządzanym i demokratycznym kraju NIGDY by nie miały miejsca te masowe już demonstracje wielotysięczne a to w obronie wolnych mediów ,a to w obronie historii to w obronie praw emerytów ,a to w obronie służby zdrowia ,a to w obronie praw kolejarzy...i takl można bez przestanku bo tych demonstracji masowo przybywa ...a ty wręcz zmuszasz cierpiących ludzi do ukrywania ich nędzyi poniżenia przez nieudolny,skorumpowany i arogancki rząd bo ...GOSCIE PRZYJEŻDZAJĄ ...!!!poważnie jesteś zwyczajny IDIOTA...!!!
  • prowokacji ciag dalszy?
    Czy znacie bardzo ciekawy poglad Ryszarda Kalisza?
    ..."I zobaczycie, że 10 czerwca piłkarze rosyjscy i oficjele o godz. 8.45 wyjdą ze zniczami i zapalą razem z delegacją PiS-u lampki pokoju i znicze. Zobaczycie, że tak będzie - prognozował dalej poseł SLD. Jak podkreślił, scenariusz ten nie jest jego autorstwa, a jednego z rosyjskich ekspertów, z którym ostatnio rozmawiał."...
    Co o tym sadzicie?
  • @stanislav 20:43:09
    tobie cięzko zrozumieć ...że jakby było tak dobrze wszystkim jak się głosi to NIKT BY NIE WYCHODZIŁ NA ULICĘ w masowych już demonstracjach...kogo jak kogo ale POLAKA ciężko namówić i wyciągnąc na protesty na ulicach ,a jeśli już do tegop DOCHODZI to jest NAPRAWDĘ JUŻ ŻLE...czy to do ciebie dotarło...???
  • @Stara Baba 21:06:00
    ano ja sądzę że u ruskich to jest już długi czas zwyczaj że MORDERCA przychodzi na grób zamordowanego i składa kwiaty...to u nich standart mający juz historyczne swiadectwa ...można podać jako przykład przyjscie na pogrzeb KIROWA samego STALINA ,sam osobiscie niósł trumnę,składał wieńce ,oddawał kondolencje rodzinie zamordowanego a jakże ...a już dzisiaj chyba wszyscy wiedzą że ON SAM kazał zamordować KIROWA ...więc z tymi RUSKIMI na MIĘSIECZNICY to NIC NOWEGO ...ONI ZAWSZE BYLI FAŁSZYWI ...i tym razem to będzie wręcz POTWIERDZENIE że w mordzie śmoleńskim brali udział..ci piłkarze bez nakazu z góry ,tak od siebie nigdy by tego nie wymyślili,to pewne...
  • @Stara Baba 21:06:00
    no i wcale nie jest dziwny udział KALISZA w tym PRZECIEKU....to tylko potwierdza że to jest zadeklarowany bolszewicki pomiot ...
  • Euro ciąg dalszy przygotowań.
    http://pl-pl.facebook.com/photo.php?fbid=318850081526093&set=a.120377261373377.23061.120358714708565&type=1&theater
  • @igorzzz 20:31:18
    ja też myślę że ROSJA znajdzie wyjscie...nikt na nich napadać nie będzie ani ich mordować ...to pewne a rosjanie są pragmatyczni ,jak już wyczerpią wszystkie swoje możliwosci reagowania to zwyczajnie zrobią to co napisałem na dole w swoim poscie ,po prostu otworzą swoje granice bez żadnych warunków dla światowego kapitału...przykład już jeden mamy jak im się rozpadł związek sowiecki pod naciskiem ekonomicznym zachodu ...teraz ta sprawa jest kontynuowana dalej ,gdyż jak się opkazało PUTIN nie wyciągnął żadnej lekcji z tegoż rozpadu ,więc sprawa ruszyła i obecnie mamy dalszy ciąg ...no coż ROSJANIE SAMI SOBIE WINNI ...!!!
  • @RAJan 20:36:53
    TOMASZEWSKI poświecony na ołtarzu moralnosci ...PIS poświecił TOMASZEWSKIEGO aby pokazać iż on swoich ,,oszołomow" zwyczajnie karze odwrotnie od PLATFORMIAKÓW ktorzy ze swoich czynią BOHATERÓW ...
  • @Val 19:51:09
    "NAPRAWDĘ MYŚLENIE NIE BOLI ...ROSJA NAD PRZEPASCIĄ"

    Mi tam przychodzi na myśl wściekły niedźwiedź... ;-(

    Osobiście wolałbym śpiącego.
  • SPOKO ! ROSYJSCY, SCHLANI NA UMÓR KIBOLE TO NIE PRZECIWNIK !:))))))
    Stanislas Balcerac:
    "Czy opozycja wpadnie w pułapkę prowokacji przygotowywanej na 10 czerwca 2012 ? Ulokowanie polskich piłkarzy w hotelu Hyatt (obok rosyjskiej ambasady) i rosyjskich piłkarzy w hotelu Bristol (obok Pałacu Prezydenckiego) nie jest oczywiście przypadkiem.....
    ......... chodzi przede wszystkim o taktyczna lokalizacje i o sztuczne wywolanie napiecia.

    Wywolanie burdy 10 czerwca 2012 bedzie na reke wielu ludziom. W ten sposob przez tydzien rezimowe media beda mogly grzmiec o chuliganach, warcholach i oszolomach. Obudza sie autorytety. W wywolaniu burdy pomoga z pewnoscia grupki mlodych wysportowanych ludzi poubieranych w cywilne ubrania. Stare metody......."
    ========================================

    Nie ma rady ! Polacy muszą przygotować się na prowokacje ! -

    albo polszewicką albo rosyjską albo polszewicko-rosyjską w których

    to tym razem post-hitlerowskich bojówkarzy z niemiec zastąpią

    prawdopodobnie post-stalinowscy bojówkarze z rosji no i

    kibolska, rosyjska hołota.

    Jednak polscy, patriotyczni doskonale zorganizowani kibice

    pokazali nie raz, że potrafią zachować dyscyplinę i zimną krew

    w momentach najgorszych prowokacji (patrz aresztowanie Starucha

    przez policyjnych prowokatorów Matoła).

    Poza tym rosyjska kibolska, zapijaczona hołota - która ze względu

    na koszty w większości pozostanie w domu chlając przed telewizorami

    - nie jest żadnym przeciwnikiem dla silnych moralnie i fizycznie,

    dobrze zorganizowanych, patriotycznych Polskich Kibiców.

    No i najważniejsze - słaba rosyjska reprezentacja z pewnością

    dostanie na początku od Czech, Polski i Grecji po d....

    szybko odpadając z rozgrywek. Tak że z załamanym psychicznie

    i uchlanym z rozpaczy rosyjskim kibolstwem nie będzie

    większego problemu :)))


    Problemem mogą być natomiast sterowani przez polszewicki reżim

    policyjni prowokatorzy (patrz perfidne, bandyckie prowokacje

    11 listopada z inicjatywy PO).

    Dlatego Polska Opozycja powinna zaangażować międzynarodowych

    obserwatorów oraz dobrych filmowców, którzy uktrytymi kamerami

    będą nagrywać prowokacje reżimowej, dyspozycyjnej policji.
  • @Stara Baba 21:06:00 Scenariusz już jest napisany
    Tak, widać ze "eksperci" których zna podobno Kalisz przygotowali już cały dokładny scenariusz na 10 czerwca: Rosjanie wyjdą ze zniczami i prawosławnym popem, grupka podstawionych w cywilnych ubraniach zacznie ich wyzywać i zaczepiać, wszystko sfilmuje TVN24 i pójdzie w świat lament o tych agresywnych i nietolerancyjnych oszołomach spod pałacu.
    Obudza księdza celebrytę Bonieckiego i do studia TVN przywiozą, ten ręce rozłoży i pokiwa głową. "Newsweek" Lisa wypuści nową stosowną okładkę i tak dalej według scenariusza.
  • @Stanislas Balcerac 22:19:37
    :-)
  • @Niedzisiejszy 17:40:46 WOULD-BE CENZOREK?
    RE: Adminów nieźle pogięło z upału...

    --- Aha, cenzurowalbys tutaj, gdybys mogl, prawda, polonofobie?

    Rzeczywiscie wszyscy tu powariowali, rzeczywiscie, co maja wspolnego ruscy pilkarze z polityka, rzeczywiscie wiekszosc z nich sprzyja opozycji.

    Takie bajki to mozesz opowiadac takim jak ty sam. I zapewne tez by ci nie uwierzyli.
  • @Skanderbeg 17:00:14 LECH KACZYNSKI WINNY ZE ROSJA NAJECHALA GRUZJE, PEDA SKANDERBOOB? :)
    RE: Poza tym Lech Kaczyński poparł niepodległość bandyckiego państewka Kosowa (...). Rosja i dwa małe narody wykorzystały ten precedens.

    --- Aha, wiec wedlug ciebie to Lech Kaczynski jest winny, ze Rosja napadla na Gruzje?

    Jakie jeszcze klamstwo wypowiesz o Kaczorach i PiS-ie, pisofobie? Pusc wodze fantazji, nie krepuj sie.
    :)
  • @Marky 22:46:59
    Odpowiedz na pytanie: Czy Lech Kaczynski poparl utworzenie
    panstwa Kosowo czy nie?
  • @Jasiek 21:54:53
    Rosja putiniowska, Rosja kagebowców zdycha tylko, że sprzedawczyki nie chcą tego dostrzec. Ba, nadają, że Rosja jest wielka, ale za moment będzie jeszcze większa, co jest bzdurą. W "małej Apokalipsie" Konwicki pisał jak to sowieciarze byli pewni, że mają tak podle, gdyż dopłacają do wszystkich np.do Polaków. Napisał, żeby Rosjanie od nas się odpieprzyli i niech żrą kawior i popijają go szampanem. I co żrą kawior i piją szampana? To są Biali Azjaci, nażreć się, pospółkować i nadstawiać zad kolejnym carom. A motłoch? Jest im potrzebny jako mięso armatnie. Nie tak dawno przeczytałem, że wielkim sukcesem Rosji jest to, że mogą żreć własne ziemniaki i piec chleb ze zbóż ze swoich pól. No, po prostu potęga!
    Wystarczy zamotać ceny ropy i będą trawę żreć. Stadami!
  • @Stara Baba 22:54:21
    Wiem, ze polski rzad uznal niepodleglosc Kosowa.

    Nie wiem jak konkretnie zachowal sie w tej sprawie sp. Lech Kaczynski. A ty wiesz? To podaj odnosne zrodlo.
  • @Marky 23:19:44
    Helumuty uznały w podskokach niepodległość serbskiego Kosova a nasz marionetkowy rząd zrobił zaraz to samo. Nie pamiętam dokładnie, kiedy to było, spiliśmy się wtedy z paroma kolegami oficerami w kasynie, z tego nieszczęścia. Chyba w 2008, ale nie wiem. Wiadomo, że Serbia nam tego nigdy nie wybaczy. Mieliśmy przyjaciół na Bałkanach, byłoby gdzie pitać, gdy nas zaczną pacyfikować. Oni tam mają ciepło, dobre i tanie wino i potrafią przyrządzić baranka tak, by nie capił capem, lepiej, niż baca z Kościeliska. Plan mieliśmy tu u nas na jednostce następujący: Walka do ostatniego naboju, gdy już się taniec zacznie, potem podziemie i partyzantka, potem wypad na Bałkany. Nic z tego nie będzie, trzeba szukać nowej bazy.
  • @Pan podporucznik 23:48:01
    :))))))))))))))

    Oj, ty aparat jestes.
  • @Marky 23:19:44
    Oficjalne wypowiedzi mozecie znalesc sobie sami ale znalazlem fajny
    artykol o tamtej uprawianej przez RP polityce:
    http://okonabalkany.blox.pl/2009/05/Polski-prezydent-i-Serbia.html

    Dodam od siebie ze identyczne zachowanie zademonstrowal przy
    podpisaniu Lizbony.
    "Ja jestem dobry ale to oni.... sa zli i ciach piorem po papierze"
  • @Stara Baba 00:01:37
    Z artykulu pod podanym przez ciebie linkiem wynika, ze Prezydent Kaczynski rzeczywiscie byl przeciwko niepodleglosci Kosowa.

    Wiec TO RZAD TUSKA UZNAL NIEPODLEGLOSC KOSOWA?

    Pisofob Skanderbeg tego nie podaje, tylko gani - zreszta oszczerczo - Lecha Kaczynskiego, ze rzekomo uznal niepodleglosc Kosowa.

    RE: Dodam od siebie ze identyczne zachowanie zademonstrowal przy
    podpisaniu Lizbony.
    "Ja jestem dobry ale to oni.... sa zli i ciach piorem po papierze"

    --- Wiec niby Prezydent Kaczynski zarowno w przypadku ratyfikacji Traktatu Lizbonskiego, jak i uznania niepodleglosci Kosowa, powiedzial: "Ja jestem dobry, ale to oni sa zli i ciach piorem po papierze"? Na jakiej podstawie bys to twierdzil? Czy mozesz podac odnosne zrodla? Wiec niby Prezydent Kaczynski podpisywal cos w zwiazku z uznaniem niepodleglosci Kosowa? Konkretnie co?

    Przy okazji, "Skanderbeg" to nazwa albanskiej formacji SS w czasie Drugiej Wojny.
  • @val 15:31:56
    Oczywiste. O tym pisze także Der Spiegel, co zamieszczam na mym blogu,

    Wesołych Swiąt,
  • WIELKI LECH KACZYŃSKI POPIERAŁ POLITYKĘ SERBII WOBEC KOSOWA !!!!
    Skanderbeg:
    ".....Poza tym Lech Kaczyński poparł niepodległość
    bandyckiego państewka Kosowa, ..."
    ===================================

    "Skanderbeg" - żydo-komucho-kacapska agenturalna sfołczo !:)

    nie opluwaj Wielkiego Lecha Kaczyńskiego !!!!


    A oto dowód na to, że Wielki Lech Kaczyński popierał politykę Serbii

    wobec jej byłej prowincji Kosowo ! - wbrew polszewickiemu rządowi

    Matoła, który uznał niepodległosć Kosowa w 2008 chociaż Hiszpania,

    Słowacja, Rumunia, Grecja i Cypr tego nie zrobiły !!! :

    ............................................................................
    http://www.rp.pl/artykul/304989.html

    Rzeczpospolita 13-05-2009

    Lech Kaczyński popiera Serbię w sprawie Kosowa


    Prezydent Lech Kaczyński potwierdził w Belgradzie, że Polska popiera Serbię na jej drodze do Unii Europejskiej. Wyraził również poparcie dla polityki Serbii wobec jej byłej prowincji Kosowa.

    W czasie kilkugodzinnej wizyty w Serbii Lech Kaczyński usłyszał od serbskiego prezydenta Borisa Tadicia podziękowania za nieudzielenie poparcia proklamowaniu niepodległości Kosowa.

    - Ogromnie się cieszę się, że pan prezydent Kaczyński po raz kolejny potwierdził, że Polska popiera Serbię na jej drodze do Europy - mówił Tadić na wspólnej konferencji prasowej.

    Jak zaznaczył, głównym celem jego kraju jest wejście do UE.

    Serbski prezydent dziękował Lechowi Kaczyńskiemu za to, że nie był przychylny uznaniu przez Polskę Kosowa. - Wyraziłem wdzięczność za to, że prezydent nie udzielił poparcia jednostronnej deklaracji o proklamowaniu niepodległości Kosowa i nie udzielił poparcia jego uznania - oświadczył Tadić.

    Dziękując polskiemu prezydentowi za przyjazd do Belgradu, nazwał go swoim przyjacielem. - Prowadziliśmy jak zawsze przyjacielską rozmowę, przyjacielski dialog. Potwierdziliśmy nadzwyczaj dobre stosunki dwustronne między Polską i Serbią - powiedział Tadić.

    Polski prezydent zwrócił uwagę, że sytuacja w UE jest skomplikowana, ale - jak zapewnił - on należy do tych polityków europejskich, którzy uważają, iż drzwi do Wspólnoty powinny pozostać otwarte.

    - Jest oczywiste, że Serbia powinna z tegoskorzystać. Temu regionowi potrzebne jest umocnienie stabilizacji - mówił.

    Lech Kaczyński ocenił, że kryzys gospodarczy, w jakim znajduje się UE, nie będzie trwał wiele lat. Zaznaczył, że gdy on się skończy, warunki do rozszerzenia Wspólnoty się poprawią.

    - Państwa takie, jak Chorwacja, Serbia, Macedonia, Bośnia i Hercegowina, mają prawo do otwartych drzwi, ale to prawo powinno dotyczyć również Ukrainy, a w przyszłości także Gruzji - mówił polski prezydent.

    W kwietniu 2008 roku Serbia podpisała umowę o stowarzyszeniu i współpracy z UE, uważaną za wstęp do integracji. Zastosowanie handlowej części dokumentu zostało zablokowane przez Holandię, która domaga się, by władze w Belgradzie schwytały i przekazały oenzetowskiemu trybunałowi ds. zbrodni w dawnej Jugosławii Ratko Mladicia, byłego dowódcę sił Serbów bośniackich.

    Belgrad postawił sobie ambitny cel, aby jeszcze za czeskiego przewodnictwa w UE, czyli do końca czerwca, zgłosić swą kandydaturę do Unii, do końca roku uzyskać status kandydata i rozpocząć negocjacje akcesyjne w pierwszym kwartale 2010 roku.

    Odnosząc się do sprawy Kosowa, prezydent tłumaczył, że zostało ono uznane przez polski rząd, który miał zgodnie z naszą konstytucją takie uprawnienie. - Ale nie kryję, że to było w warunkach takich, kiedy prezydent i rząd nie są tego samego zdania - zaznaczył Lech Kaczyński.

    Podkreślił, że demokratycznie wybrany rząd miał prawo podjąć taką decyzję. Wyraził jednocześnie przekonanie, że sprawa Kosowa jest problemem do rozwiązania. Oświadczył, że jest gorącym zwolennikiem polityki Serbii w tej kwestii, prowadzonej przez Tadicia.

    - Namawiam pana prezydenta do stawiania sprawykonsekwentnie, tak jak dotąd - oświadczył Lech Kaczyński.

    Pod koniec kwietnia szef serbskiego MSZ Vuk Jeremić powiedział, że Serbia chce rozwiązania możliwego "do przyjęcia dla wszystkich" w sprawie statusu Kosowa. Belgrad - powtórzył przy tym minister - nie uzna jego niepodległości "za żadną cenę".

    Spośród 27 krajów Unii Europejskiej, 22 państwa, w tymPolska, uznały niepodległość tej byłej serbskiej prowincji.

    Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości (MTS) w Hadze ma wydać opinię w sprawie zgodności z prawem międzynarodowym niepodległości Kosowa.

    W październiku 2008 roku Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych - właśnie na wniosek Serbii - zwróciło się do MTS, który jako organ sądowy ONZ rozstrzyga spory między państwami, o orzeczenie w sprawie legalności niepodległości Kosowa.

    Werdykt MTS, który nie ma charakteru wiążącego, raczejnie zostanie wydany przed 2010 rokiem.

    Prezydent Kaczyński wraca z Serbii w środę późnym wieczorem.
    PAP
  • @Marky 00:15:38
    Podalem w wpisie przyklad ze L.Kaczynski byl przeciw powstaniu panstwa Kosowo lecz artykul ukazuje takze ze postawa ta byla dwulicowa.

    Nie myslalem ze to zrobie i przyznam ze naprawde wyrazilem sie w tym zdaniu niejasno ("Ja jestem dobry ale to oni.... sa zli i ciach piorem po papierze"). Powinno byc "Ja jestem dobry ale to oni.... sa zli. A w Lizbonie dodatkowo z tej dobroci ciach piorem po papierze".
  • @Stara Baba 01:21:37
    Stara Babo, to TO RZAD TUSKA UZNAL NIEPODLEGLOSC KOSOWA, prawda?

    Gdzie artykul ukazuje ze postawa Kaczynskiego byla dwulicowa? Oto fragment tego artykulu: "Oczywiście powszechnie wiadomo, że Lech Kaczyński był przeciw niepodległości Kosowa. Pierwszy raz publicznie powiedział to odpowiadają na moje pytanie, w czasie pobytu w Bukareszcie. Ale dziś, po ponad roku od ogłoszenia niepodległości przez Prisztinę, nie ma to już znaczenia, poza tym tylko, że wypowiedź po raz kolejny pokazuje jak mocno podzielone są nasze władze." Czy autor nie sugeruje, ze Lech Kaczynski byl przeciwko niepodleglosci Kosowa?

    I jeszcze raz: Stara Babo, to TO RZAD TUSKA UZNAL NIEPODLEGLOSC KOSOWA, prawda?

    :)
  • @Marky 00:15:38
    Przy okazji dolacze fajny filmik w ktorym wyraznie jest podany przez
    polskiego posla stosunek PiS i J.Kaczynskiego do traktatu lizbonskiego.
    Tylko nie mowcie ze L. Kaczynski mial inne poglady niz PiS i jego brat J.Kaczynski. Poza tym wspanialy przyklad stosunku naszych politykow
    do polityki panstwa ze rzygac sie chce. Jezeli posel ten nie mowi prawdy pozwijcie go do sadu.

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uliLdc55l6s
  • @Marky 01:28:53
    Przeciez napisalem ze L.Kaczynski byl przeciw a o dwulicowosci przeczytaj podany artykul do konca a sie dowiesz.
  • @Stara Baba 01:34:06
    Przeczytalem ten artykul do konca. Nie znajduje tam zadnego stwierdzenia, ze Lech Kaczynski byl dwulicowy, czyli falszywy, obludny. A ty je znalazles? Jesli tak, prosze, wskaz je.
  • @Stara Baba 01:21:37
    Stara Baba:
    "Ja jestem dobry ale to oni.... sa zli.
    A w Lizbonie dodatkowo z tej dobroci ciach piorem po papierze".
    ============================

    Stara sklerotyczna oślico !!:)

    w Lizbonie "ciach piórem po papierze"

    wykonali firer Tuskin i myster zagraniczny Sikorsztajn !!!

    Lech Kaczyński wstrzymał się od podpisania Traktatu Lizbońskiego

    warunkując to wynikiem referendum w Irlandii czym sprowokował furię

    całej prawie UE a przede wszystkim niemiec !!
  • @Stara Baba 01:31:16
    Obejrzalem ten film. Ten posel, o ktorym mowisz, to Kurski. Ten drugi to oszolom z Nowej Prawicy (przerywal Kurskiemu, usilowal przeszkodzic mu w wypowiedzeniu sie). Prezentowane opinie to opinie Kurskiego i tego facia - typowe potepianie PiS-u i Jaroslawa Kaczynskiego za ratyfikacje Traktatu Lizbonskiego, ale ani slowka o poparciu dla ratyfikacji tego Traktatu przez PO i Tuska - owczesna rzadzaca partie i Premiera.

    Jeszcze raz: 13 GRUDNIA 2007 ROKU, KIEDY RATYFIKOWANO TRAKTAT LIZBONSKI, RZADZACA PARTIA BYLA PO A PREMIEREM DONALD TUSK.

    Poza tym, Tusk byl obecny w Lizbonie w czasie podpisywania traktatu. Popatrz sobie na fotke, stoi w samym srodku, pomiedzy Sikorskim a Kaczynskim.

    Patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_Lizbo%C5%84ski

    kolo dzialu: Szczyt lizbonski

    W rzeczonym artykule w Wikipedii o Traktacie Lizbonskim czytam tez: "1 kwietnia 2008 roku Sejm RP uchwalił ustawę o ratyfikacji Traktatu z Lizbony zmieniającego Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską, sporządzonego w Lizbonie dnia 13 grudnia 2007 r., która upoważnia Prezydenta do dokonania ratyfikacji. 2 kwietnia 2008 roku ustawa została przyjęta przez Senat RP, a 9 kwietnia 2008 została podpisana przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. 15 kwietnia 2008 została opublikowana w Dz. U. z 2008 r. Nr 62, poz. 388. Weszła w życie 30 kwietnia 2008[29]. Na jej mocy Prezydent RP został upoważniony do ratyfikacji tej umowy międzynarodowej, co uczynił 10 października 2009, po drugim referendum ratyfikacyjnym w Irlandii."

    Z powyzszego wynika, ze TO POLSKI SEJM UCHWALIL USTAWE O RATYFIKACJI TRAKTATU - SEJM, W KTORYM DOMINOWALO PO I TUSK.

    Jesli ganisz Kaczynskiego za ratyfikacje Traktatu, gan tez PO i Tuska. Czemu tego nie robisz?
  • @Zbigniew-Grzymski 02:26:07 SLUSZNA UWAGA - DZIEKI
    RE: w Lizbonie "ciach piórem po papierze" wykonali firer Tuskin i myster zagraniczny Sikorsztajn !!! Lech Kaczyński wstrzymał się od podpisania Traktatu Lizbońskiego warunkując to wynikiem referendum w Irlandii czym sprowokował furię całej prawie UE a przede wszystkim niemiec !!

    --- Dziekuje za te uwage. Czy wiesz, ze polska Wikipedia nie podaje tego faktu, ze Kaczynski nie podpisal Traktatu w Lizbonie? Nie podaje tez, ktory polski rzad poparl niepodleglosc Kosowa - mianowicie rzad PO i Tuska. Alez lza bydlaki. Ciekawe, kto jest autorem, czy autorami tych hasel w Wikipedii?
  • @Marky 02:27:02
    Czemu nie ganie PO i Tuska? A ty ganisz hiene za to ze jest hiena czy
    bez slow traktujesz ja kim jest czyli hiena? Po co mowic o czyms z czym
    sie walczy? Stosunek do tego jest oczywisty. Niedlugo zobaczycie sprzedane PKP i LOT, kazdy wie dlaczego. Wszyscy wiedza gdzie jest problem i chca z tym walczyc. Tylko ze ugrupowania mowiace ze sa w opozycji nie walcza z ta sytuacja a wrecz przeciwnie, przez ich samoistnienie i sciemnianie glupot narodowi odciagaja od naprawy oraz powoduja coraz wieksza zapasc gdyz czas nieublagalnie tyka a jak tamci rozpieprzali Polske tak i rozpieprzaja nadal. Wiec sie nie dziw ze ludzie na PiS psiocza i przestali glosowac gdyz jest to sila nie spelniajaca potrzeb terazniejszosci a w niektorych przypadkach falszywa. Pogladu tego nie da sie juz naprawic.
  • @Marky 02:35:27
    O tych faktach ludzie doskonale wiedza. Wiedza takze ze sami jako wiekszosc w referendum za Unia glosowali do czego wiekszosc sie teraz wstydzi przyznac. Jest bardzo skomplikowanym osadzac ludzi kazdego
    kalibru, ktorzy w tamtych czasach rozmaite mieli poglady. Napewno zdecydowana wiekszosc z nich nie chciala aby ich okradziono.
  • @Marky 02:35:27
    Marky:
    "....Czy wiesz, ze polska Wikipedia nie podaje tego faktu, ze Kaczynski nie podpisal Traktatu w Lizbonie? Nie podaje tez, ktory polski rzad poparl niepodleglosc Kosowa - mianowicie rzad PO i Tuska. Alez lza bydlaki. Ciekawe, kto jest autorem, czy autorami tych hasel w Wikipedii?..."
    ========================================

    Z Wikipedią trzeba uważać ! Nie wszystko jest prawdziwe !
    Np. prawda o wermahtowcu Josefie Tusku jest zablokowana.
    Zresztą rząd niemiecki też zablokował dostęp do jego akt w
    hitlerowskich archiwach !
    ..................................................................

    PS

    Tylko debile udający "prawicowców" lub "patriotów" przypisują

    Lechowi Kaczyńskiemu podpisanie Traktatu Lizbońskiego !!!

    Każdy myślący człowiek przecież wie, że Traktat Lizboński

    przeforsowali bez referendum i podpisali w Lizbonie Tusk z Sikorskim.

    Sejm parafował a Prezydent RP według kostytucji RP nie mający w

    takich przypadkach nic do gadania musiał formalnie potwierdzić

    wolę rządu (PO-PSL) i Sejmu.

    A kiedy już ten Traktat Lizboński Folksdojcz-Tusk razem ze swoja bandą,

    bez referendum wspomagany przez SLD wcisnął Polakom (jak sam

    przyznał nawet nie czytając go), to dawne ustalenia Traktatu Nicejskiego

    gwarantującego "Europę Ojczyzn" i dającego Polsce siłę głosu równą

    sile Niemiec stały się nieważne.

    Upierdliwym agentom rosji stawiającym namolnie to pytanie kieruje

    ta sama logika tych samych antypolskich kręgów moskiewskich co

    nazywały Piłsudskiego najpierw szpiegiem niemiec a potem faszystą.

    Nie Lech Kaczyński podpisał w Lizbonie 13.12.2007 r. ten traktat ale

    Tusk z Sikorskim, którzy byli entuzjastami tego tarktatu i wywierali

    nacisk medialnymi, chamski metodami także poprzez zagranicę na

    Prezydenta Kaczyńskiego do podpisania go.

    Prezydent Lech Kaczyński pomimo tej potwornej nagonki w Sejmie,

    TVN, Polsacie TVP, GWnie itp. - w Lizbonie demonstracyjnie wstrzymał

    się od podpisania tego dokumentu czym zaszokował całą Unię

    Europejską a także rowścieklił hegemonistyczne niemcy i francję !!

    Lech Kaczyński razem z prezydentem Czech Klausem byli ostatnim

    bastionem w UE sprzeciwiajacym się traktatowi lizbońskiemu.

    Tylko ich nie udało się przekupić podstępnym niemieckim politykom.

    Po poddaniu się prezydenta Klausa nastąpiła potworna nagonka

    polszewicko-bolszewicka w Polsce i całej Unii na Prezydenta Lecha

    Kaczyńskiego.

    Pomimo tego Lech Kaczyński dalej nie podpisywał tego traktatu

    uzależniając wszystko od wyników referenum w Irlandii !

    Co było w Irlandii wszyscy wiedzą - perfidna manipulacja opinią

    publiczną, groźby niemiec wobec Irlandczyków i prawdopodobnie

    sfałszowanie referendum.

    Z drugiej strony Konstytucja RP nie daje Instytucji Prezydenta Polski

    żadnej możliwości skutecznego bronienia w nieskończoność i

    nieratyfikowaniai międzynarodowych traktatów podpisanych przez rząd.

    Przezydent jest formalnie zobowiazany do ratyfikacji umów

    międzynarodowych zawartych nawet przez agenturalny i szpiegowski

    rząd (PO-PSL) działający wbrew Polskiej Racji Stanu.

    Tak się w końcu też stało, co Lech Kaczyński uznał za wielką porażkę

    polskiej pseudodemokracji opanowanowanej przez niemiecką tuskowo-

    wermahtową polszewię i rosyjską agenturę - bolszewię (SLD, PSL).
  • @Stara Baba 02:47:31
    Wiesz, ja rozumiem o czym mowisz. PiS to nie jest idealna partia, ale jedyna powazna partia, ktora REALISTYCZNIE moze byc alternatywa dla PO i komuchow. Jesli jej nie poprzemy, PO pozostanie przy wladzy, czy grabna ja komuchy.

    Hm, krytykowanie kogos mniej winnego, a milczenie na temat glownego zloczyncy jest nieuczciwe, klamliwe, czyz nie tak?
  • @Zbigniew-Grzymski 02:55:20
    "Prezydent RP według kostytucji RP nie mający w
    takich przypadkach nic do gadania musiał formalnie potwierdzić
    wolę rządu (PO-PSL) i Sejmu."
    Mogl sie podac do dymisji jezeli nic nie mogl a rozumial ze jest to zdrada Polskiej Racji Stanu. Podpisujac to stal sie tak samo odpowiedzialnym.
  • @Zbigniew-Grzymski 02:55:20
    Swietnie to wyjasniles. Wielkie dzieki, przyjacielu. Prosze, napisz o tym artykul na swoim blogu. Piszesz bardzo dobrze, tylko w artykule postaraj sie byc troszke mniej emocjonalny. Ja wiem, ze krew w tobie sie gotuje, we mnie tez. Oczywiscie, napiszesz jak bedziesz uwazal za stosowne (jesli napiszesz).

    Pozdrowienia.
  • @Stara Baba 02:54:33
    Stara Baba:
    "O tych faktach ludzie doskonale wiedza. Wiedza takze ze sami jako
    wiekszosc w referendum za Unia glosowali do czego wiekszosc sie
    teraz wstydzi przyznac. Jest bardzo skomplikowanym osadzac ludzi
    kazdego kalibru, ktorzy w tamtych czasach rozmaite mieli poglady...."
    ======================================

    Nie ludzie są winni !!!

    tylko żydo-post-komunistyczne, malwersyjne "elity" (geremki, kuronie,

    żółwie, michniki, kwachy, millery itp.), które zablokowały wszelką

    wolną debatę i informację o UE a zamiast tego zafundowały Polskiemu

    Narodowi festiwal euforii pod tytułem "UNIA CI WSZYSTKO DA ZA

    DARMO !". Np. w Szwecji, gdzie odbyła się rzetelna debata,

    społeczeństwo wypowiedziało się przeciw walucie Euro i miało

    rację !!!

    Mało tego - Polska zanim została wpuszczona do UE

    zmuszona została do jednostronnego otwarcia się na bezcłowy

    import z Unii - co spowodowało zalew niemieckich wyrobów,

    deficyt w handlu z niemcami na 300 miliardów euro i katastrofalny

    wzrost bezrobocia w Polsce. Odwrotnie niż Hiszpania, która zanim

    weszła do UE dostawała kredyty i mogła eksportować do UE bezcłowo !
  • @Marky 03:02:22
    "postaraj sie byc troszke mniej emocjonalny" - to wam sie krew gotuje?
    Czy to wy robiliscie z siebie idiotow i pokazywaliscie film "Jacek i Placek"
    Turkom, Chinczykom i innym aby zamazac szkalowania "Sikory" bedace
    powodem doslownie posmiewiska jakie zaczelo sie gromadzic wokol Kaczynskich? Czy to nie L.Kaczynski jako prezydent dawal sobie po lbie takiemu szczeniakowi jak "S" skakac zamiast gnoja do trybunalu za
    obraze podac? Po to sie prezydenta wybiera aby dawal sie gnoic?
    Czy to nie on byl przedstawicielem sil zbrojnych RP w czasie gdy
    7 kwietnia "Sloneczko" jak dzieciakowi przywilej Prezydenta i wladze sprawowania chwalebnych obowiazkow jako stojacemu na czele armi
    w celebrowaniu pamieci o zolnierzach Katynia zabral?
    Jeszcze raz sie zapytam: czy po to ludzie wybieraja dla ojczyzny i jej armi prezydenta aby przez jego "poprawnosc polityczna" roznego rodzaju szczeniactwo gnoilo go nawet za granicami kraju?
  • @Zbigniew-Grzymski 03:12:57
    Masz wielka wiedze na te tematy, zatem prosze cie pisz na swoim blogu, publikuj polemiki z szeroko rozpowszechnionymi klamliwymi opiniami w Polsce, np. ze to sp. Lech Kaczynski odpowiada za podpisanie Traktatu Lizbonskiego i jego ratyfikacje.

    Albo z opinia, ktora wyrazil SS Skanderbeg, ze to Lech Kaczynski odpowiada za uznanie niepodleglosci Kosowa i za agresje Rosji na Gruzje.

    Nasza mocna strona sa fakty - ty je znasz, wiec podawaj je w swoich polemikach. Nasi opoonenci nie maja nic oprocz klamstw i oszczerstw, ktore powtarzaja mechanicznie, liczac ze stana sie prawda.
  • @Stara Baba 03:27:26
    Stara Baba:
    "....Czy to nie L.Kaczynski jako prezydent dawal sobie po lbie takiemu szczeniakowi jak "S" skakac zamiast gnoja do trybunalu za
    obraze podac? Po to sie prezydenta wybiera aby dawal sie gnoic?..."
    ======================================

    Brak wiedzy sprawia, że klepiesz infantylnie jak przedszkolak :)

    Polska nie jest krajem praworządnym ! Główne media, które

    prowadziły permanentną nagonkę na Lecha Kaczyńskiego były i

    są w łapach postkomuny. Trybunał był zawłaszczony przez

    komuszego śpiocha Stępnia i jego bandę. Ministerstwo spraw

    zagranicznych z agentem Sikorsztajnem sługusem Tuska

    było (i jest) oragnizacyjne odpowiedzialne za wyjazdy zagraniczne

    prezydenta. Nawet użyczenie rządowego samolotu Prezydentowi

    był często złosliwie blokowane przez Tuska, który bezczelnie odmawiał

    Prezydentowi jego konstytucyjnego prawa do prowadzenia polityki

    zagranicznej ! itd. itd.
  • @Zbigniew-Grzymski 03:45:52
    "Brak wiedzy sprawia, że klepiesz infantylnie jak przedszkolak :)"
    Hahaha :-))) to niech i tak pozostanie!
  • @simacs 19:57:49
    Powiem ci tak, żeby dla ciebie i innych twoich kumpli sprawa była jasna-

    NIE NABIERZECIE LUDZI NA TĄ SWOJĄ PROWOKACJĘ,

    BO LUDZIE, JUŻ ZACZĘLI ORIENTOWAĆ SIĘ W TWOJEJ (WASZEJ) GRZE!!!

    NIKT CI NIE ZABRANIA PROTESTOWAĆ- PRZECIEŻ TY BĘDZIESZ MIAŁ ZAPEWNIONĄ BEZKARNOŚĆ,
    ALE NIE NAMAWIA DO TEGO INNYCH, BO ONI NIESTETY NIE MAJĄ ZAGWARANTOWANEJ BEZKARNOŚCI.
  • @RAJan 20:07:04
    "...perfidne sabotowanie wszelkich ruchów protestacyjnych stało się tutaj w końcu dla wszystkich aż nad zbyt jasne"-
    rola RAJana na tym forum została również ujawniona jako tego, który usiłuje sprowokować w czasie ME rozruchy służące władzy PO jako pretekst do zapełnienia więzień przygotowanych na czas piłkarskich igrzysk sportowych.

    Nie uda się ta prowokacja!!!!!

    I tusk wraz z kamarylą z WSI-MoSSadu nie zrealizuje swojego planu.

    Ludzie już zorientowali się do czego ci niby protestujący zmierzają.

    Natomiast RAJan- ma pełne prawo na własny rachunek protestować sobie do woli, bo on bezkarność ma zapewnioną z urzędu, inny zaś- przeciętni ludzie- takiego przywileju w III RP nie mają!!!!!!!
  • @val 21:44:55
    Jedynym Oszołomem to jest tutaj POmyleńczy Jarek K., zaś Pan Tomaszewki zachował się dokładnie tak, jak na proobywatelskiego Męża Stanu przystało.
  • "Nie ma zawieszenia praw obywatelskich na czas Euro" - J.Kaczyński
    Przypomnę te słowa Jarosława Kaczyńskiego odnośnie bojkotu euro2012, ponieważ padły tu zarzuty, że rzekomo nawołuje do nieorganizowania protestów podczas mistrzostw :

    "Szef PiS podkreślił, że jego deklaracja dot. niezakłócania przebiegu Euro 2012 dotyczy tylko ugrupowania, którego jest liderem. "Nie ma zawieszenia praw obywatelskich na czas Euro" - podkreślił."

    źródło: http://niezalezna.pl/28740-kaczynski-euro-2012-nasza-szansa

    I właściwie to by było na tyle !
    Pozdrawiam.
  • @AdNovum 06:31:12
    Jedyne co zostało ujawnione to to, że na NE są właśnie tacy antyobywatelscy partyjniacy Tobie podobni, którzy w typowo antyspołecznym duchu mają za nic Polską Rację Stanu, gdyż jedyne co się dla nich liczy, to tylko interes okrągłostołowej sitwy PO-PiS'dowskiej z Wiejskiej, dla której to wszelkie rozruchy protestacyjne w czasie ME (i to pod pręgierzem międzynarodowej opinii publicznej!) oznaczałby definitywny kres ogólnoświatowej propagandy "sukcesu" "Wielkich Demokratów Okrągłego Stołu", tylko zaraz sprowadził ich do poziomu Białoruskiego reżimu w świetle wszystkich zagranicznych kamer.

    Dlatego nie mierz Partyjniacki Aparatczyku szarych obywateli mi podobnych własną reżimowo-uprzywilejowaną miarą (bo ja nigdy w żadnym państwowym urzędzie nie pracowałem, ani nawet do żadnej partii nie należałem), albowiem wszystkim jest tutaj już doskonale wiadomo, że Ci Twoi OkrągłoStołowcy z Wiejskiej ten "więzienny straszak" rozgłosili tylko po to, aby wszelkie protesty zdusić właśnie w samym zarodku, jako że gdyby do nich doszło, to ostatnie co by uczynili, to narobili sobie złej prasy pośród międzynarodowej opinii publicznej, zamykając Polaków pod pretekstem "więźniów politycznych".
  • @autor
    Ja Panu powiem Panie autorze jak może być:
    Żadnej prowokacji nie będzie, powszechnie wiadomo że wbrew werbalnym deklaracjom PiSowskie hucpy pod Pałacem są nie do ruszenia, natomiast jest oczywistością że tam będą stali nienawistnicy, podjudzeni przez Kalksteina i gazetę żartobliwie zwaną "Polską", pełni nienawiści i fanatyzmu jaki na co dzień zresztą prezentują.
    Oczywiste że zaatakują Rosjan nawet gdyby ci wyszli ze zniczami, popem czy nawet portretem Arcykarła w koronie i chórami anielskimi w tle. Przynajmniej zaatakują werbalnie, a może i fizycznie, bo przecież jak tu już napisali wszelkie rosyjskie gesty są "fałszywe".
    I tylko i wyłącznie oni i Kalkstein będą odpowiedzialni za to co się stanie, nie żadni Polacy czy "polscy kibice".

    Można tego łatwo uniknąć nie dając zgody na hucpę i ustawiając tam tak z 500 policjantów z pałami by zapewnić spokój. Ale do tego nie dojdzie bo jak pisałem ta hucpa ma swoje specjalne prawa. Kto nieślepy ten to widzi

    I jeszcze parę uwag do wolaków forumowych:
    Tak, wasz "prezydent" był jak najbardziej za niepodległością Kosova i nic go nie wybiela, tak, zdradził Serbię w imię interesów judeoameryki, tak, zdradził Polskę w Lisbonie, tak, jesteście opętaną sekta i oszustami sterowanymi przez paranoika, tak, Jarosław K. zmienia zdanie co chwilę i teraz zmienił je co do protestów a niezależna.pl to takie źródło jak Der Sturmer w sprawie Hitlera, i nie, Rosja nie jest słaba ani "upadająca", tak mogą pisać tylko ci którzy chcą wywołać to wrażenie by zachęcić Polskę do wojny z Rosją czyli agenci CiA lub debile tacy jak "val"


    A co do jeszcze jednego wolaka: Skanderbeg był bohaterem narodowym Albanii z czasów o których ogólnie mało wiesz, natomiast to że tak nazywała się dywizja SS... Francuska nazywała się "Karol Wielki" a angielski batalion "Święty Jerzy", czy to znaczy że to tez były złe postaci bo SS sobie wybrało nazwy z nimi związane? Tak działa PiSowska logika?
  • @RAJan 09:13:47
    P R O W O K A C J A
    ----------------------------------------

    JEST TO ŚWIADOME WYMUSZENIE OKREŚLONYCH ZACHOWAŃ, REAKCJI LUB DZIAŁAŃ, CZĘSTO AGRESYWNYCH I NAGŁYCH, POPRZEZ ODDZIAŁYWANIE NA PSYCHIKĘ, NIEKONIECZNIE ZGODNIE Z OBRANYMI PRZEZ DANĄ OSOBĘ ZASADAMI I WYZNAWANĄ IDEOLOGIĄ.

    -----------------------------------------------------------------------------

    To tyle na temat.
  • @simacs 08:51:47
    Ja nic nie uprawiam, w przeciwieństwie do Sz. Pana tylko podaję fakty, a fakty są dla każdego trzeźwo myślącego człowieka jasne.
    Gra zaś tematem EURO'2012 jest brudną grą, gdyż nic nie wniesie, nic nie zmieni, a da pretekst do przedstawienia wystąpień jako "kibolskiego bandytyzmu i agresji przestępczego półświatka".
    Temu rządowi właśnie chodzi o wylansowanie w mediach (nie tylko polskich) takiego obrazu słusznego protestu społecznego, który musi wcześniej czy później nastąpić w obliczu bankructwa polityki koalicyjnego rządu PO-PSL.
    A więc przy okazji EURO'2012 obecna ekipa rządowa chce skorzystać z nadarzającej się okazji gdy są zmobilizowane znaczne siły porządkowe do dokonania rozprawy ze "stadionowymi chuliganami zakłócającymi spokojny przebieg międzynarodowej imprezy sportowej podwyższonego ryzyka".
    Przy jednoczesnym odpowiednim naświetleniu tego faktu przez międzynarodowe media, ekipa rządowa uzyska poparcie społeczne do dalszych działań represyjnych na zasadzie, że każdy może być arbitralnie uznanym za "stadionowego bandytę", którego można będzie następnie przez długi okres czasu prześladować w ramach obowiązującego, represyjnego prawa.
    Proszę prześledzić moje wszystkie post'y na temat przygotowywania się ekipy rządzącej do EURO'2012 to może Sz.Pan zrozumie o co tu tak naprawdę chodzi????
  • @AdNovum 10:54:46
    W pełni popieram ten tok analizy, jak również tok wywodu Warlord 28.05.2012 10:13:05 . To należy Polakom uświadamiać i w ten sposób oddziaływać na PO-PiSowe kukły- niestety szkodliwe i niebezpieczne dla Polski i Polaków. Na szczęście dożywające swego kresu. Okrągłostołowa formuła bałamucenia narodu kończy swój żywot.

    W sztafecie zdrady pozostała im Palikociarnia, sekta smoleńska, Polska cudem zbawiona i rozmodlona w marszach proRM i proTvTrwam, albo co najniebezpieczniejsze, to właśnie ta PROWOKACJA. To ma być sposób na wyTRWANIE przy żłobie ile się jeszcze da na koszt Polaków.
  • @stanislav 11:50:15
    "Okrągłostołowa formuła bałamucenia narodu kończy swój żywot"- zgadzam się, ale jak widać wielu beneficjentom tego systemu to jest nie w smak, więc coraz bardziej zaostrzają kurs.

    Naród zaś, chyba zaczął już się w tych gierkach rozeznawać?- taką mam nadzieję.

    Pozdrawiam.
  • @simacs 13:36:51
    Szanowny Panie(Pani?),

    to, że trzeba przeciwstawić się mafii okrągłostołowej PO-PiS-SLD-PSL łacznie z aktualnymi klonami typu Palikociarnia, Solidarna Polska oraz sekty smoleńskie i neokatolickie i inne planowane - to fakt bezsporny i obowiązek podyktowany instynktem samoobronnym i narodową powinnością inteligentnego narodu, jakim są Polacy. Pozostaje jednak wybór sposobu, czasu i miejsca.

    Pierwsza rzecz, to organizacja i poszerzanie świadomości. Druga rzecz to przekonanie jak najszerszych warstw narodu o ofiarności( ale broń Boże nie chodzi o jakieś powstańcze samopalenie wzorem Powstania Warszawskiego), ale o ofiarność rozumnego czynu, a także ofiarność materialną. Po trzecie protest jest niewykluczony, a nawet chyba nieodzowny, ale w miejscu i czasie najlepszym dla narodu, a najbardziej niewygodnym i demaskującym antypolska władzę.

    Protest w czasie EURO 2012, to woda na młyn okrągłostołowcom, którzy jego tłumienie przedstawią jako podyktowane powaga państwa i wymogami międzynarodowego bezpieczeństwa imprezy( i wtedy uzyskają w znacznym stopniu poparcie społeczne).

    Więc teraz proszę ocenić swoje intencje i hasła mobilizacyjne o efektywność "protestu" własnie w czasie EURO 2012.
  • @stanislav 14:01:29
    stanislav:
    "...przeciwstawić się mafii okrągłostołowej PO-PiS-SLD-PSL łacznie z aktualnymi klonami typu Palikociarnia, Solidarna Polska oraz sekty smoleńskie i neokatolickie...
    ........Protest w czasie EURO 2012, to woda na młyn okrągłostołowcom.........."
    ===================================

    Słusznie tawariszczu "stanislav" !!!

    a poza tym to te protesty to także woda na młyn

    dla zachodnich imperialistów !:))))

    A propos - jak tam u was z pogodą w maskwie ?:))

    podobno zimno i trzeba dużo pić vodki :))
  • @simacs 13:36:51
    Cytuję:
    "....i zdystansować się od tej imprezy."- Sz. Panie ta "impreza" obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, więc nie mam w gruncie rzeczy od czego ani do czego się dystansować.
    Po drugie, już RAJan'owi zadałem pytanie:
    "Czy ma on już zorganizowane struktury na czas "PO"?"- oczywiście nie ma a jedynie co uważa, to że ludzie się ruszą i coś zrobią.
    I przy okazji powtórzę to samo, co powyżej:
    Sz. Panie aby miało to sens trzeba mieć zorganizowane struktury aby podjąć się roli sternika.
    Na każde inne rozwiązanie "oni" są już dawno przygotowani, włącznie z możliwością przeprowadzonego na ślepo buntem społecznym (tak jak to miało drzewniej miejsce w Poznaniu'56, na Wbrzeżu'70 i w Radomiu'76), który zresztą sprowokują aby pokazać swoją siłę pozostałej sterroryzowanej i bezmyślnej reszcie.
    Reasumując:
    Aby myśleć o przyszłości trzeba już dziś podejmować działania polegające na organizacji struktur.
    Struktury zaś to jest całokształt działań, które w sposób sprawny i bezkonfliktowy pozwolą przejąć stery.
  • @stanislav 14:01:29
    Trafił Pan w dziesiątkę!!!
    Zgadam się bez żadnych dodatkowych uwag.

    Pozdrawiam.
  • @simacs 13:36:51
    Gwoli uzupełnienia moich tez, Sz.Panu i innym czytelnikom śledzącym z zapartym tchem jak rośnie napięcie:

    http://wiadomosci.onet.pl/cnn/cnn-polska-policja-w-pelnej-gotowosci-by-walczyc-z,1,5144351,wiadomosc.html

    TO TYLE NA DZIŚ !!!!!!!!!!!!!!
  • Spokojnie to tylko rozmowa.
    Panowie, Panowie... spokojnie! Nic się jeszcze nie wydarzyło, ani nie rozpoczęło, na dobre.

    Nie ważnie czy ktoś popiera (Po czy Pis lub Po-Psl lub Rpp czy Sld), każdy ma swoje racje i zdanie, na dany temat.
    Co do Rosji to powiem tak, ten kolos na glinianych nogach, nie upadnie bo mimo że ma mniejszy rynek zbytu niż USA to jest mniej zadłużony i prowadzi racjonalniejszą politykę finansową.
    W kwestii kibiców Rosyjskich... no cóż może być różnie i dojść może do marginalnych sparingów na ulicach Warszawy, ale raczej powinno być spokojnie.

    Czy władza chce protestów?

    Nie!!!

    Ale wybranych, to znaczy nie chce protestów socjalno-ekonomicznych różnych grup społecznych, za to chce prowokacji jak np:Kibole Rosji i Kibole Polski w starciu, takie podobne sytuacje chciała by władza.

    Co do samego bojkotu lub mistrzostw w Polsce to już zależy od państwa wyboru, ja podobnie myślałem 6 lat temu, że warto że będzie fajnie, niestety tak nie jest. I ten Patriotyzm za 3 grosze jak w Polsce jest fajnie to kochamy ten kraj, a jak źle to już nienawidzimy, takich ludzi to Polska nie potrzebuje, i jeszcze te ciągłe wybieranie Bandy Czworga i dziwienie się że jest źle i się nic nie zmienia.

    Co do Kiboli w Polsce, to już powtarzam jest bojkot i brak reakcji na jawne prowokacje władzy.

    http://www.youtube.com/watch?v=qvU0l79cRkA&feature=player_embedded
  • @Warlord 10:13:05 PRO-RUSKA I ANTYPOLSKA KWADRATOWA GLOWKA JAK ZWYKLE KLAMIE I OCZERNIA? :)
    Oto jakie pisofobiczne wyrazenia znajduja sie w odnosnym wpisie Kwardratowej Glowki (bez tulowia): PiSowskie hucpy, nienawistnicy, podjudzeni przez Kalksteina i gazetę żartobliwie zwaną "Polską", pełni nienawiści i fanatyzmu, wolaków forumowych, jesteście opętaną sekta i oszustami sterowanymi przez paranoika, Jarosław K. zmienia zdanie co chwilę, niezależna.pl to takie źródło jak Der Sturmer w sprawie Hitlera, oni i Kalkstein,wolak.

    A oto jak Kwadratowa Glowka broni kacapow i puszy sie "wielkoscia" Moskwy: "Oczywiste że [PiS-owcy] zaatakują Rosjan nawet gdyby ci wyszli ze zniczami, popem czy nawet portretem Arcykarła w koronie i chórami anielskimi w tle. Przynajmniej zaatakują werbalnie, a może i fizycznie, bo przecież jak tu już napisali wszelkie rosyjskie gesty są "fałszywe"... i nie, Rosja nie jest słaba ani "upadająca", tak mogą pisać tylko ci którzy chcą wywołać to wrażenie by zachęcić Polskę do wojny z Rosją czyli agenci CiA lub debile tacy jak "val"."

    Czy juz wiecie kim jest Kwadratowa Glowka?

    Kwadratowa Glowka wydaje sie ganic mnie, ze napisalem, ze "Skanderbeg" to nazwa albanskiej formacji Waffen SS w czasie Drugiej Wojny. Jednak Kwadratowa Glowka sama przyznaje, ze dywizja SS nazywala sie "Skanderbeg." Oto jak dziala "logika" Kwadratowej Glowki (bez tulowia).
    :)
  • @RAJan 09:03:13 NIESIOL RUJAN TWIERDZI ZE KACZOR NALEZY DO PO :)
    Chory z nienawisci pisofob, czyli niesiol, o ksywce RUjan twierdzi:"Jedynym Oszołomem to jest tutaj POmyleńczy Jarek K (...)"

    --- Znaczy, ze niesiol RUjan, nieboze, jest przekonany, ze PAN PREMIER Jaroslaw Kaczynski nalezy do PO?

    Oto jaka "wiedze" posiada RUjan.

    RE: zaś Pan Tomaszewki zachował się dokładnie tak, jak na proobywatelskiego Męża Stanu przystało.

    --- Hm, cos przypuszczam, ze Pan Tomaszewski zupelnie nie docenilby uznania niesiola RUjana dla niego, ale wyraznalby mu takiego kopa za wyzywanie Kaczynskiego, ze niesiol RUjan wyladowalby wprost na Placu Czerwonym.
    :)
  • @Marky 01:47:16
    "PAN PREMIER KACZYŃSKI"... haha, dooooobre:))
    Premierem jakiego kraju jest, bo nie pamiętam??

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031