Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Wojna o dzieci 2012

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W 2011 roku odnotowano w Niemczech rekordowo niską liczbę urodzin, każde dziecko jest więc na wagę złota i trwa wojna o dzieci z mieszanych małżeństw. Wczoraj zatrzymano obrońcę praw nie-niemieckich rodziców, na wniosek niemieckiej prokuratury.

Wczoraj zostal aresztowany w Strasburgu Olivier Karrer, znany francuski obronca praw nie-niemieckich rodzicow w po-rozwodowych walkach sadowych w Niemczech.

Olivier Karrer byl scigany europejskim nakazem aresztowania wystawionym przez prokurature w Monachium. Olivier Karrer jest oskarzony o udzial w kilku operacjach uprowadzenia z Niemiec dzieci z mieszanych malzenstw. Jeden z przypadkow dotyczyl takze malzenstwa polsko-niemieckiego.   

Karrer zalozyl organizacje CEED (www.ceed-europa.eu), po tym jak zostal sam pozbawiony kontaktu ze swoim 4-o letnim synem, po rozwodzie ze swoja niemiecka zona. Zalaczamy ponizej link do ciekawego komunikatu CEED w jezyku polskim, wydanym podzas konferencji prasowej w Mediolanie 12 stycznia 2011: 

//www.jugendamt-wesel.com/COMMUNIQUE_PRESSE_Colombo/CEED_JUGENDAMT_Konferencja_Prasowa_Mediolan_12_stycznia_2011_Colombo_Pokrzeptowicz.pdf

Do tej pory mowilo sie sporo o polskich przypadkach w Niemczech (mecenas Stafan Hambura reprezentuje niektore polskie rodziny), ale widac ze Polacy nie sa jedynymi majacymi problem w Niemczech.

Pozycje niemieckich urzedow mozna wyjasnic tym ze pomimo ciaglego naplywu imigrantow, populacja Niemiec ma sie zmniejszyc do 70 milionow w roku 2050, a nawet do 60 milionow, jezeli imigranci przestana naplywac. 

Ale mozna sie przy okazji zapytac po co Niemcom byl ten caly wrzask o "przestrzeni zyciowej" (Lebensraum) w latach 30-tych, skoro jest ich mniej i mniej ?

Na koniec apelujemy do naszych poslow na Sejm RP, podobno reprezentantow narodu: moze poslowie Anna Grodzka i Robert Biedron wystapia w obronie polskich rodzicow (i dzieci polskiej krwi) przy okazji nastepnej parady rownosci w Berlinie ? 

 

Może raczej przemysłowe in vitro ? To może być wielki interes w Niemczech

Pierwsze posiedzenie Sejmu. Anna Grodzka i Robert Biedroń

 

KOMENTARZE

 • Agent-provokateur?
  Ciekawy jestem czy Olivier Karrer, Niemiec z niemieckim+francuskim paszportem, jest z tego samego rzutu co Joszka Fischer i Daniel Kohn-Bendit, którzy z wiadomego powodu - wierność niemieckiej ojczyźnie - nie zostali ukarani za nieskrywane przed nikim czyny kryminalne. Jest przecież taki zawód.

  Dzięki działalności CEED dwie największe grupy mieszanych małżeństw polsko-niemieckich i włosko-niemieckich zostały przedstawione w Niemczech jako zagrożenie dla dobra dzieci z tych małżeństw. Ich nieniemieccy rodzice są wciągnięci na listy potencjalnych przestępców kidnaperów. Samozwańczy przywódca wszystkich rodziców i dzieci z całego świata Olivier Karrer zwalczał i rozbijał narodowe stowarzyszenia rodziców zamieszkałych w Niemczech wciągając ich liderów (Colombo, Beata Pokrzeptowicz-Meyer) w działalność przestępczą oraz antyniemiecką konspirację.

  Teraz jego wizerunek w Parlamencie Europejskim dyskredytuje wszystkich pokrzywdzonych rodziców, którzy zawierzyli swoje sprawy nie tylko jemu, ale również jego przedstawicielkom CEED Polska, CEED Italia.

  Powyżej, pokrótce, ja tak właśnie odbieram działalność pana Oliviera Karrer, CEED - być moze fałszywie.
 • @Mirosław Kraszewski 02:18:48
  Być może te historie odsłaniają tez pewien problem prawny tej naszej "Zjednoczonej Europy", problem który narasta biorąc pod uwagę ilość mieszanych małżeństw i ilość rozwodów.
 • @Stanislas Balcerac 02:41:20
  Tutaj chodzi o ilosc pieniedzy przyslugujaca kazdemu z panstw UE w zaleznoci od ilosci mieszkancow.
 • @Mirosław Kraszewski 11:24:22
  Może i tak, z tym ze Niemcy są już od dawna kontrybutorem netto do kasy Unii, czyli płacą więcej niż otrzymują.
 • @Stanislas Balcerac 12:17:52
  Ja nie byłbym tego tak pewny. Nie mam podstawy, żeby wierzyć jakimś liczbom.

  Ale nawet gdyby tak było, jak powyzej, to jak mówiła publicznie pani von der Leyen, nie można dopuścić do tego, ażeby choć jeden obywatel wyjechał z Niemiec. Właśnie z tego powodu, ze kwoty wpływające z Unii do Niemiec nalicza się od ilości mieszkańców.

  Tusk ma natomiast inną politykę - wyludniania Polski i oddawania Polskich dzieci do Niemiec..
 • "Population control."
  http://www.youtube.com/watch?v=TYPVm7FIL4w

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031