Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Władza się wyżywi (i nachla)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy następny etap skoku cywilizacyjnego: w 2013 roku Polska stanie się trzecim największym beneficjentem unijnej pomocy żywnościowej dla biednych. Po Włoszech i Hiszpanii. Tylko że tamte kraje są w kryzysie a my podobno żyjemy na wyspie dobrobytu.

Przedwczoraj Unia Europejska zatwierdziła plan pomocy żywnościowej dla biednych na rok 2013. Nasza Polska pod rządami Tuska dostanie 77 milionów Euro, będziemy wiec na trzecim miejscu największych beneficjentów: po Włoszech (98 milionów) i Hiszpanii (85 milionów). Włochy i Hiszpania są w kryzysie, to wiemy.

 

Ale jak nam wbijają codziennie do głowy rządowe media, III RP Tuska dokonała właśnie skoku cywilizacyjnego i ogólnie jest bogato i fajnie.

 

Kto się więc myli: Unia Europejska czy nasz rząd miłości ?

 

Prawdopodobnie myli się Unia. Wystarczy popatrzeć na wydatki na jedzenie i picie rządu Tuska. Mamy tam dobrobyt, opulencję i luksus. Premier Tusk prowadzi zdrowe życie i daje dobry przykład: pija tylko dobre włoskie lub kalifornijskie wina, np. wytrawne Sequoia Grove (ok. 190 PLN za butelkę) i toskańskie Brunello Cerretalto Casanova di Neri (ok. 440 PLN). Opisał to tygodnik “Wprost”:

 

//www.wprost.pl/ar/258242/Dziupla-garnitur-i-wino-czerwone/?pg=0

 

Sześc krajów Unii lobbuje za likwidacją unijnego programu pomocy żywnościowej. Są to Dania, Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Szwecja i Czechy.

 

Przewidujemy że Polska dołączy do tej grupy przeciwników pomocy dla biednych. Mamy przecież dobrobyt i żyje nam się lepiej. A zamiast wydawać pieniądze na jedzenie dla biednych można kupić np. więcej limuzyn dla władzy. Albo zbudować jeszcze jeden stadion.   

 

Kancelaria Tuska przechlała 70 tys PLN w pierwszych 14 miesiącach władzy

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031