Wrzutka o "czterech tonach materiałów wybuchowych" Brunona K. przypomina nam wrzutkę o "czterech podejściach do lądowania prezydenckiego TU-154" w Smoleńsku. Czy mamy do czynienia z tą samą ekipą kreatorów naszej rzeczywistości ?

Istnieje spora grupa ludzi którzy są sowicie opłacani z naszych podatków za kreowanie naszej rzeczywistości. Nazywają sami siebie “służbami”. Ci ludzie często fabrykują nam po godzinach rożnej maści postacie.

 

Słynny kasjer lewicy, Peter Vogel był mordercą psychopatą, który został zwolniony z więzienia w Polsce i wysłany do Szwajcarii, gdzie stal się bankierem. Na końcu został ułaskawiony przez prezydenta Aleksandra Golenia Kwaśniewskiego. Prezydent nie zdążył niestety nagrodzić Petera Vogla Orderem Orla Białego.

 

Marek Dochnal wegetował sobie na rachunku pewnej zacnej damy, aż stał się najsłynniejszym polskim lobbystą. Marcin P. przeszedł z prowincjonalnego więzienia prosto do gabinetu prezesa Amber Gold. I tak dalej ...

 

Co maja robić polscy podatnicy ? Ano nic, trzeba płacić podatki tak aby niektórym za nasze pieniądze żyło się lepiej. Nawet poslowie Sejmu RP nie mają kontroli nad tym towarzystwem. Taka to mamy “demokrację”.

 

Czego możemy spodziewać się po Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zarządzanej przez człowieka który był wcześniej na liście płac jednego z polskich oligarchów i który nie pogardzi wypasionym Audi ?

A dobry warsztat techniczny istnieje, jeszcze z czasów PRL. Skoro taki jeden chwalił się żjuż prawie łapał za kołnierz samego Bin Ladena, to jako problem wykreować kilka polskich klonów ?

Ciekawe co tam jeszcze mają dla nas w fabrycznym magazynie ?

 

 

ABW zatrzymała w Krakowie kolejnego podejrzanego uzbrojonego osobnika

Pochód Lajkonika w Krakowie/fot. Jacek Bednarczyk