Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Fabryka Brunona K.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wrzutka o "czterech tonach materiałów wybuchowych" Brunona K. przypomina nam wrzutkę o "czterech podejściach do lądowania prezydenckiego TU-154" w Smoleńsku. Czy mamy do czynienia z tą samą ekipą kreatorów naszej rzeczywistości ?

Istnieje spora grupa ludzi którzy są sowicie opłacani z naszych podatków za kreowanie naszej rzeczywistości. Nazywają sami siebie “służbami”. Ci ludzie często fabrykują nam po godzinach rożnej maści postacie.

 

Słynny kasjer lewicy, Peter Vogel był mordercą psychopatą, który został zwolniony z więzienia w Polsce i wysłany do Szwajcarii, gdzie stal się bankierem. Na końcu został ułaskawiony przez prezydenta Aleksandra Golenia Kwaśniewskiego. Prezydent nie zdążył niestety nagrodzić Petera Vogla Orderem Orla Białego.

 

Marek Dochnal wegetował sobie na rachunku pewnej zacnej damy, aż stał się najsłynniejszym polskim lobbystą. Marcin P. przeszedł z prowincjonalnego więzienia prosto do gabinetu prezesa Amber Gold. I tak dalej ...

 

Co maja robić polscy podatnicy ? Ano nic, trzeba płacić podatki tak aby niektórym za nasze pieniądze żyło się lepiej. Nawet poslowie Sejmu RP nie mają kontroli nad tym towarzystwem. Taka to mamy “demokrację”.

 

Czego możemy spodziewać się po Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zarządzanej przez człowieka który był wcześniej na liście płac jednego z polskich oligarchów i który nie pogardzi wypasionym Audi ?

A dobry warsztat techniczny istnieje, jeszcze z czasów PRL. Skoro taki jeden chwalił się żjuż prawie łapał za kołnierz samego Bin Ladena, to jako problem wykreować kilka polskich klonów ?

Ciekawe co tam jeszcze mają dla nas w fabrycznym magazynie ?

 

 

ABW zatrzymała w Krakowie kolejnego podejrzanego uzbrojonego osobnika

Pochód Lajkonika w Krakowie/fot. Jacek Bednarczyk

 

KOMENTARZE

 • Stanisław Michalkiewicz bawi się coraz lepiej ...
  http://www.youtube.com/watch?v=5FeYWyhIvfM
 • @Stanislas Balcerac 11:50:09
  te rejestracje to z pod Siedlec.
  Czyżby służby mu dostarczyły?
 • @LosHelios 14:00:52
  Prawdopodobnie. Dla zmylenia tropu Brunon K. miał wieźć pod Sejm te 4 tony saletry ciężarówką na znakach WSI ...
 • ABW i jej Frankenstein
  "...Poważnie pod uwagę powinna być wzięta hipoteza, że ABW sama wykreowała sytuację z Brunonem K ... Za dużo jest pytań bez odpowiedzi w kontekście tej sprawy. Dlaczego przez prawie rok Brunon K. mógł łamać prawo, nielegalne kupując broń, gromadząc materiały wybuchowe, produkując fałszywe tablice rejestracyjne? Nikt go nie niepokoił i nie zatrzymywał. Ponadto pojawiają się opinie, że obracał się w środowisku funkcjonariuszy, którzy kontrolowali jego działania i utrzymywali z nim kontakty. Myślę, że mamy do czynienia z pewnego rodzaju kreacją..."

  http://niezalezna.pl/35029-abw-gra-przeciwko-tuskowi
 • @Stanislas Balcerac 14:07:57
  :))
 • @Stanislas Balcerac 14:26:32
  A dzisiaj jeszcze ten Trybunał Stanu...
  Coś się szykuje! Niedobrego!
 • @AnnaZofia 14:46:48
  Trybunałem Stanu grożą opozycji już od wielu lat, to taki temat zastępczy, kiedy sytuacja się rozwala to wyciągają Trybunał Stanu jak królika z kapelusza. Wystarczy popatrzeć na Palikota, ponieważ nie istnieje politycznie to od czasu od czasu wyskakuje z tym samym wrzaskiem, który znamy już na pamieć. I tak przez 2-3 dni istnieje w mediach i do TVN24 go zaproszą. Smutna oklepana klasyka...
 • Stanisław Michalkiewicz o hodowli zamachowców
  http://www.youtube.com/watch?v=NlEiY50HGvw

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031