Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ucichł Bonda ryk

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krzysztof Bondaryk, nasz czołowy James Bond krajowej produkcji, odsiedział spokojnie swoje 5 lat w ABW i może teraz powrócić do zarabiania prawdziwych pieniędzy. A nas ciekawi ile Bondaryk dostał rocznej premii za sukcesy ABW w 2012 roku ?

Krzysztof Bondaryk został oddelegowany do ABW na jesieni 2007 roku przez tzw. "grupę wrocławską" (Polsat, Polkomtel, Elektrim). Bondaryk miał zapewnić bezpieczeństwo i z zadania się wywiązał. Szum robiony w mediach wokół jego odwołania nie ma sensu. Bondaryk czy ktoś inny, będzie to samo.

A tak przynajmniej Bondaryk załapał się na pełną premię za rok 2012. Być może nawet nspecjalną premię uznaniową za uratowanie Sejmu RP przed nawozem Brunona K. i za listowne poinformowanie Tuska o Amber Gold. Bondaryk (tak jak Tusk) lubi luksusowe samochody marki Audi, więc premia przyda się w sam raz.

Odwołanie Bondaryka w żadnym stopniu nie narusza bezpieczeństwa. Pełniącym obowiązki szefa ABW zostaje kolega i krajan Bondaryka, Dariusz Łuczak. Bondaryk pochodzi z Sokółki a Łuczak z Hajnówki. Puszcza Białowieska niedaleko. To może wyjaśnia zielone kurtki funkcjonariuszy ABW, taka straż leśna. Internauta Robert Frycz zaśmiecał florę internetu to go straż leśna pogoniła o szóstej rano. Frycz i tak ma szczęście że mu ktoś z dubeltówki nie przywalił.

"Gazeta Polska" opisała już kilka miesięcy temu rodowód dokonania Krzysztofa Bondaryka:

media.wp.pl/kat,1022943,wid,14915379,wiadomosc.html

My z kolei opisywaliśmy dokonania straży leśnej z ABW:

monsieurb.nowyekran.net/post/71449,klika-pod-ochrona-bondaryka

monsieurb.nowyekran.net/post/78795,abwykastrowana

Zamiast dyskutować odwołaniBondaryka, warto raczej pomyśleć o przyszłości i ściągnąć kręcenie następnego “Jamesa Bonda” do Polski. Posiadamy niezwykłe atuty: złe charaktery są na miejscu do wyboru, snajperów nie brakuje, Ruskie są niedaleko, krajobrazy mamy piękne, pociągi same się wykolejają więc nie potrzeba efektów specjalnych a i Aston Martin z pewnością się znajdzie.

Samym tylko filmem Wajdy o Wałęsie przecież na świecie nie zaistniejemy.

 

 

Polska jest idealnym miejscem do nakręcenia następnego Jamesa Bonda

 

KOMENTARZE

 • Polska jest idealnym miejscem dla generała
  tym bardziej że premier zaznaczył, "iż nie ma zastrzeżeń do pracy generała Bondaryka w ABW". Uważa ponad to " że te pięć lat w jego wykonaniu było wzorowe", oraz że "nieprzypadkowo był najdłużej urzędującym szefem tego typu instytucji. Nie żałuję odejścia generała, gdyż dobrze wiem "że będziemy jeszcze współpracować".
  "Generał Bondaryk będzie jeszcze nie raz Polsce potrzebny !!!" - dodał Tusk.
 • @Andrzej Słonawski 15:24:20
  10 lat wzorowego urzędowania generała Jaruzelskiego, 5 lat wzorowego urzędowania generała Bondaryka, mamy szczęście do generałów .....
 • Gdzie jest generał ?
  http://www.youtube.com/watch?v=pEi1VpMDSOQ
 • Prof. Zybertowicz o misji specjalnej Bondaryka
  "Moim zdaniem Donald Tusk dostał Bondaryka od jednego z oligarchów jako wiano, które musiał przyjąć w zamian za poparcie w drodze po władzę. Wiano było przydatne w okresie stabilizacji władzy. Ale wpływowy polityk nie chce mieć pod bokiem zbyt potężnego podwładnego – bo przestaje on być podwładnym. Zbyt silny szef tajnej służby jest niewygodny, bo kumuluje wiedzę hakową i tworzy sieci lojalnych wobec siebie osób. O Bondaryku mówiono, że starał się zbudować największą w Polsce bazę hakową. Sądzę, że Tusk pozbył się go w momencie, gdy udało mu się uzyskać kontr-haki i wytworzona została sytuacja pewnej równowagi. Zapewne obaj mają w rękach instrumenty wystarczające do zaciśnięcia pętli na szyi drugiego, więc raczej nie będą tego robili."
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/43971-nasz-wywiad-prof-zybertowicz-o-bondaryku-tusk-pozbyl-sie-go-w-momencie-gdy-udalo-mu-sie-uzyskac-kontr-haki-i-wytworzona-zostala-sytuacja-pewnej-rownowagi
 • @Stanislas Balcerac 15:30:47
  "... mamy szczęście do generałów ....." - a jeszcze większe do ich promotorów.
 • @Andrzej Słonawski 16:46:15
  W Polsce istnieje zasada równowagi, ilości haków każdy na każdego.
  Tylko ten "seryjny samobójca " jakoś do tego nie pasuje.
  Czyżby nadchodził jego czas ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031