Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Remedium na Amber Gold

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spółka Remedium Doradcy Finansowi prosperowała od kilku lat w centrum Olsztyna, 300 metrów od siedziby delegatury ABW. Po Amber Gold, obudzili się też klienci Remedium i zaczęli zgłaszać się do prokuratury i ABW. Mamy najdłuższe 300 metrów świata ?

Skok cywilizacyjny dotarł do północnej ściany Polski. Klienci olsztyńskiej spółki Remedium Doradcy Finansowi nie mogą odzyskać swoich depozytów i zaczęli wydzwaniać do prokuratury i ABW. Siedziba spółki znajduje się 300 metrów od siedziby olsztyńskiej delegatury ABW, można sobie prawie pomachać z okien.

 

Spółka Remedium Doradcy Finansowi Sp. zo.o. powstała w Olsztynie w maju 2007 roku. Kieruje ją małżeństwo Sylwester i Agnieszka Salach. Z czasem spółka rozwinęła ofertę wysokoprocentowych terminowych lokat i inwestycji w elektrownie wiatrowe, czyli tzw. “wiatraków emerytalnych”. Klienci wpłacali od 100 tysięcy PLN w gorę na projekt wiatrakowy, za co otrzymywali obietnicę sowitych zysków w przyszłości. Żyć nie umierać.

 

Afera Amber Gold zaniepokoiła trochę amatorów skoku cywilizacyjnego w Olsztynie. We wrześniu zeszłego roku zorganizowano więc debatę tęgich mózgów w olsztyńskim ratuszu pod tytułem Jak chronić własny biznes, jak dbać o swoje pieniądze – bariery, wyzwania i zagrożenia”, w której wziął udział - jako ekspert - także prezes Remedium. Zacni eksperci stwierdzili, że to sami ludzie, nie mając zbyt wielkiej wiedzy finansowej, decydowali się na ryzyko, licząc na duże zyski.

 

Po takim postawieniu sprawy nic dziwnego, że niektórzy klienci rzucili się od razu do kasy Remedium z wnioskami o wypłatę swoich środków. Niestety środki gdzieś się zablokowały. 20 osób rzuciło się więc biegiem do prokuratury i ABW z zapytaniem co maja robić:

 

olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,13254903,Pieniedzy_nie_ma__Parabank__piramida__Sledczy_badaja.html

 

Cytujemy dzisiejsze newsy RMF/PAP:“Prokuratura Okręgowa w Olsztynie od września prowadzi śledztwo w sprawie działalności Remedium. Wcześniej o problemach ze spółką informowała śledczych Komisja Nadzoru Finansowego. Również jeden z banków, w którym spółka posiada rachunek, powiadomił prokuraturę, że Remedium proponuje "system sprzedaży gwarantowanych wysoko oprocentowanych produktów depozytowych, w których zyski mają wynosić nawet 10 proc. w skali roku". Historia rachunku tej firmy nie wskazuje, że takie zyski są możliwe, a tym samym - jak ocenił bank - klienci są wprowadzani w błąd.”:

 

www.rmf24.pl/news-olsztyn-klienci-spolki-remedium-skarza-sie-do-abw-i-prokurat,nId,771563

 

Olsztyn jako duże miasto wojewódzkie ma prawo do swojego własnego Amber Gold. Skok cywilizacyjny ma objąć przecież całą Polskę. Zasady zobowiązują.

 

Aktualizacja 24.01:

 

olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,13293284,Remedium_pada__Prezesa_bronia_wynajeci_ochroniarze.html

 

 

Moda na wiatraki emerytalne czyli wpłać kasę i szukaj potem wiatru w polu

 

KOMENTARZE

 • Aby żyło się lepiej
  http://www.youtube.com/watch?v=br-OsM1bXrc
 • No i mamy już wnioski o upadłość Remedium
  PAP | 24.01.2013

  Do sądu rejonowego w Olsztynie wpłynęły dwa wnioski o upadłość spółki finansowej Remedium - jeden złożył wierzyciel, drugi przedstawiciel spółki - poinformował PAP w czwartek prezes Sądu Okręgowego w Olsztynie sędzia Wacław Bryżys.

  Sąd ustanowił tymczasowego nadzorcę, który będzie badał sytuację finansową spółki. Wniosek od wierzyciela, złożony 2. stycznia, zakłada możliwość zawarcia układu z wierzycielami. Drugi wniosek o upadłość przedstawiciel spółki złożył 16 stycznia.

  W czwartek do siedziby spółki przy ulicy Kajki w centrum Olsztyna zgłosiło się już kilkadziesiąt osób, które chcą odzyskać wpłacone na lokaty pieniądze. Wchodzą one pojedynczo do gabinetu prezesa Remedium, który informuje ich o sytuacji spółki.
 • O Remedium pisałam już miesiąc temu...
  Wszyscy nagle przejrzeli, że jest sprawa Remedium. Sprawą zajmuję się już od ponad miesiąca i jako jedna z pierwszych napisałam tak szeroko o przekrętach w tej firmie na łamach Express.olsztyn.pl odsyłam pod link ostatniego materiału, a tam cały zestaw moich tekstów o Remedium. PO raz pierwszy firma pana Sylwestra S. jest tam ukazana w całej okazałości już 20 grudnia 2012.

  http://www.express.olsztyn.pl/artykuly/o-tym-mowi-cala-polska-czy-remedium-przebije-amber-gold

  http://www.express.olsztyn.pl/artykuly/oszukani-przez-remedium-zaczeli-mowic

  http://www.express.olsztyn.pl/artykuly/abw-przeswietla-remedium-wiatrem-w-oczy-z-wiatraka

  http://www.express.olsztyn.pl/artykuly/tanczacy-z-wiatrakami-remedium-na-celowniku-abw

  http://www.express.olsztyn.pl/artykuly/remedium-na-klopoty-finansowe


  Ostatni artykuł czeka na publikację. Zapraszam do poznania kulis tej sprawy
 • @biszka 17:04:51
  Brawo ! Nie wiedziałem o tym.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031