Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1704 posty 1747 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Masoni Kwaśniewskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Francuski mason i były trockista formułuje od 1995 roku strategię PR naszej Flaszki Prezydenckiej. To wyjaśnia niesławne publiczne kpiny Kwaśniewskiego i Siwca z papieża Jana Pawła II. Problem w tym, że klienci francuskiego doradcy kończą raczej źle.

Francuz Stephane Fouks (zdjęcie poniżej) jest lobbystą i specem od reklamy. W latach 1995 -2005 był oficjalnym doradcą prezydenta Kwaśniewskiego. Teraz oddziałuje na niego poprzez fundację ukraińskiego oligarchy Pinczuka, gdzie Fouks i Kwaśniewski są sąsiadami radzie, obok pewnego byłego bankiera Rothschilda:

 

monsieurb.nowyekran.net/post/68576,goldmani-na-saksach 

monsieurb.nowyekran.net/post/61182,jalta-kwasniewskiego

 

Fouks jest okrzykniętym specem od komunikacji, marketingu i PR. W wieku 20 lat współtworzył francuski związek studencki Unef-ID, gniazdo nostalgicznych trockistów. Trockiści otworzyli mu wrota do masonów a ci z kolei otworzyli mu wrota do polityki. Już w wieku 24 lat Fouks został doradcą technicznym ówczesnego ministra rolnictwa Michela Rocarda, który został później premierem.

 

Później Fouks został zatrudniony przez duże agencje reklamowe. Do jego klientów zaliczają się najsłynniejsi politycy lewicy. Niestety, wielu z nich wypadło z gry z hukiem. Oto trzy najgłośniejsze przypadki (pierwszy jest byłym trockistą a dwaj następni masonami):

 

- Lionel Jospin odpadł sromotnie już w pierwszej turze wyborów prezydenckich

 

- Dominique Strauss-Kahn upadł na serii skandali seksualnych

 

- Jerome Cahuzac podał się do dymisji po ujawnieniu jego tajnych kont bankowych

 

Oligarcha Pinczuk z pewnością sypnie kasą, aby sformatować nowe wydanie Europejczyka Kwaśniewskiego. Taka inwestycja może być bardzo intratna dla interesów Ukraińca. Rosjanin Kantor (ten od Azotów) też z pewnością nie poskąpi grosza na wykreowanie wtyczek Europy Plus w Europarlamencie.

Problem w tym, że Stephane Fouks stracił dobrą rękę do kreowania zwycięzców. A Kwaśniewski zamiast euro-wyborów musi zająć się swoją wątrobą.

Chyba, że istnieje Wielka Loża Abstynentów ? 

 

 

Mason i były trockista przygotowuje PR dla Kwaśniewskiego i Pinczuka 

KOMENTARZE

 • Masońskie dowcipy
  http://www.youtube.com/watch?v=Cn0QO1Qpv0A
 • @jagna 16:53:54
  Ja sobie daję rękę odciąć, że to jest w 100% żydówka a nie Polka. Bycie Polką nic nie daje, natomiast jako żydówka jest ustawiona do końca życia, a my goje będziemy na nią zapierd...
 • @topstopjuve 20:29:35
  Stefcio Fouks w 1995 roku wymyślił niebieską koszulę dla Kwasa, nic po za tym. Był w 1995 roku i 2000 od promocji Kwasa podczas kampani prezydenckiej. Fouks był wynagradzany przez spółkę córkę na Ukrainie PZU West (jak dobrze pamiętam) Prezesem PZU w 2000 roku był przyjaciel Kwasa Stypułkowski. Spółka PZU na Ukrainie to była klasyczna wydmuszka dla ludzi Kwasa i Belki. Np; PZU na Ukrainie wypłacało ogromne odszkodowania za ,,tłuczone" luksusowe samochody, straty z tego tytułu dla PZU były ogromne.
  To była klasyczna Ukraińsko - Polska mafia z komuchami - garbonosami w tle.
 • @Wrzodak Z. 21:19:37
  To ten z Bre Banku, co trzy osoby po pijaku zabił i chodzi wolno jak Kiszczak i Wolski.
 • @Kula Lis 62 23:30:48
  Tak, uczestniczył w wypadku, gdzie zginęło trzech młodych chłopaków k/ Nidzicy. Nie udowodniono mu, że był pijany, nie pobrano krwi do badań. Był kryty. Prokurator który rozmydlał śledztwo, okazał się agentem SB. Stypuła obecnie jest w BRE, to człowiek Belki i Kwaśniewskiego.
 • @@@
  Przy sobocie pozwolę sobie na kpiący ton choć sprawa ponura :
  Patrząc od prawej ; producer - kiper - macher .
  Nowy ryt masonerii : bez fartuszka , z miedzianą rurką w helisę zwiniętą.
 • ALE JAJA - TRZECH ŻYDOWSKICH ALKOHOLIKÓW MA WSPIERAĆ EU-LEWACTWO W PE
  .
  To już nie jest tragi-komedia ale błazeńska kompromitacja EU-lewactwa,
  które z pomocą "ukraińskich" oligarchicznych agentów rosji oraz
  żabojadzkiego eksperta od stalinowskiej medialnej manipulacji społeczeństwem

  - usiłuje skleić ze sobą Trzech Żydków-Alkoholików, których egoistyczne
  interesy choć komunistyczne są totalnie rozbieżne, a jedynie chłeptanie przy EU-korycie i deliryczny alkoholizm są ich wspólnym mianownikiem.
 • @Andrzej Kmicic 11:55:59
  Coś mi się widzi , że Europa Plus popłynie na tratwie, pływającej na rzece pełnej gorzaly, którą wyprodukuje niejaki Palikot.
  Produkcja mu wzrośnie że ho ho.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • SPOŁECZEŃSTWO

  Ukrainiec szuka żony

  "Polskość to nienormalność" mawiał kiedyś Donald Tusk. Jego kolega Sławek Nowak został więc Ukraińcem i będzie pracował dla oligarchy z izraelskim paszportem Poroszenko. Do szczęścia Nowak potrzebuje tylko nowej żony. Wyjaśniamy dlaczego. czytaj więcej

 • MEDIA

  Nagroda za Caracale

  Wszystko na sprzedaż. Przez ostatnie tygodnie Wyborcza wściekle broniła Caracali. Teraz francuska fundacja, w radzie której zasiada Michnik, nominowała Wyborczą do nagrody za "wolność słowa". Nagrodę finansuje francuski budżet (telewizja publiczna). czytaj więcej

 • POLITYKA

  Prowizja obywatelska

  CBA rozpoczęła badanie platformerskiego kontraktu na Caracale a dziennikarze ujawnili podchody ludzi z WSI w celu zainkasowania 100 mln PLN od tego kontraktu. Ale to tylko marny 1% od wartości kontraktu (bez VAT). Kto miał inkasować resztę ? czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31