Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Tajemnicze tele-wesele ITI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwie godziny po publikacji naszego poprzedniego wpisu „Skretynienie w TVN-ie” filmowa relacja ze ślubu prezesa ITI Wojciecha Kostrzewy została zablokowana a następnie zdjęta z YouTube. Czy odkrylismy poufny pilot nowej telenoweli TVN?

Dziwne rzeczy działy się dwa dni temu. Dzięki naszym bezcennym informatorom, odkryliśmy dla czytelników półgodzinne cudo filmografii III RP relacjonujące ślub i wesele prezesa ITI Wojciecha Kostrzewy, umieszczone na YouTube. Niestety, dwie godziny po ukazaniu się naszego wpisu „Skretynienie w TVN-ie” to bezcenne wideo zostało najpierw zablokowane a następnie usunięte z sieci.

Co się stało?!

Czy trafiliśmy na tajny pilot nowej telenoweli TVN pod roboczym tytułem „Prezes się żeni”? Czy była to próbka techniczna remake filmu Wojciecha Smarzowskiego „Wesele” z 2004 roku, zrealizowana przez Studio ITI? Czy po filmie o Bolku, nasi patriotyczni twórcy pracują nad kolejnym filmem o wielkim człowieku „Człowiek z Panamy”? A może weszliśmy przypadkiem w zbiór zastrzeżony wojskowych służb specjalnych i złamaliśmy nieświadomie tajemnicę wojskową?

Szkoda, że wideo znikło. Można było na nim zobaczyć znane twarze. Intrygującą była na przykład obecność Sławomira Sikory, prezesa Citibank Polska, jako świadka ślubu Kostrzewy a także obecność Andrzeja Klesyka, prezesa PZU. Tak jakby spotykali się starzy przyjaciele, którzy służyli kiedyś w jednej jednostce wojskowej. Nie zabrakło też Wojciecha Rozłuckiego, byłego prezesa GPW, który dał zarobić ITI w pierwszej prywatyzacji giełdowej III RP w 1991 roku.

Impreza weselna odbyła się w luksusowej restauracji „Belvedere” w warszawskich Łazienkach, właścicielem której jest Jerzy Starak, bliski znajomy śp. Jana Wejcherta. O Staraku i jego restauracji pisaliśmy niedawno w „Uważam Rze”:

www.uwazamrze.pl/artykul/1045898.html

Tance, hulanki, swawole a na koniec odjazd młodej pary wypasionym Mercedesem klasy S z zaciemnianymi szybami, takim jakie jeżdżą w Moskwie, Kijowie czy Charkowie. W porównaniu z Audi TT z „Wesela” Smarzowskiego z 2004 roku, widać jak na dłoni, że III RP zrobiła duży skok cywilizacyjny.

 

Weselnicy bawili się w restauracji Staraków „Belvedere” w Łazienkach
 

 

KOMENTARZE

  • Wesele pełną gębą
    http://www.youtube.com/watch?v=TgBtdEDSrMc
  • może
    sie gdzieś zachowala jakaś kopia tego wspaniałego dzieła albo pojawi ponownie? może ktoś nagral to wiekopomne dzieło szkoda, wczoraj chciałem zobaczyć ale sie nie zalapałem miałem zamiar zgrać na dysk po tak obstawiałem ze za długo to nie powisi :) ale licze ze sie jeszcze uda zobaczyć to dzieło.
  • @zwyczajnie normalny 16:56:06
    Tak, pracujemy nad tym tematem, w imię całej prawdy, całą dobę -:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031