Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

PZPR reformuje Ukrainę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stary komuch Cimoszewicz aktywuje się teraz na froncie post-majdańskim (zdjęcie) aby wytłumaczyć młodym Ukraińcom jak funkcjonuje demokracja. To kolejny, po Kwaśniewskim i Siwcu, polski komuch który "reformuje" Ukrainę. Tylko Balcerowicz odmówił.

Trochę jest nam żal tych młodych naiwnych Ukraińców, bombardowanych nachalną propagandą z jednej i z drugiej strony. Od czasu "spotanicznej obywatelskiej rewolucji" na Majdanie ich kraj się nie zmienił, poza tym że ubyła jego część i że poleciała na łeb waluta narodowa. 

Miała być Ukraina bez oligarchów, a oligarchowie biją się w najlepsze o władzę:


monsieurb.neon24.pl/post/120615,nocna-zmiana-ihora

 

Miała być demokracja, ale okazało się, że będą ją wprowadzać stare komuchy, które wcześniej wyrolowały społeczeństwo w Polszy. Do tej pory na Ukrainie grasowali Aleksander (Sasza) Kwaśniewski i Marek Siwiec, opłacani przez oligarchę Wiktora Pinczuka, zięcia kleptokraty Kuczmy. Teraz to dowarzystwa dołączył stary komuch Włodzimierz Cimoszewicz, który wszedł niedawno na listę płac innego ukraińskiego oligarchy Dmytro Firtasza, człowieka mafii sołncewskiej.

 

Naiwni są ci młodzi Ukraińcy - wypędzili Janukowicza, dostali Cimoszewicza

 

 

Cimoszewicz zaktywizował się wczoraj na froncie agitacji światopoglądowej, aby wytłumaczyć młodym naiwnym Ukraińcom jak buduje się demokrację. Wicie, rozumicie. Ale bardziej rozgarnięci młodzi Ukraińcy mogą poczytać sobie na internecie jaki jest prawdziwy bilans "25 lat wolności" w Polsce:

(i) Szef NIK ogłosił właśnie, że polski system wyborczy nie nadaje się do demokratycznych wyborów

 

(ii) Niezawisły wymiar sprawiedliwości wlepił 3 lata więzienia człowiekowi, który odważnie walczył z korupcją na czele CBA

 

(iii) Była wojskowa rozwiedka otwarcie poluje na polityków, którzy mieli odwagę uwolnić kraj od jarzma post-sowieckich służb

 

Biedni młodzi Ukraincy, nie czeka ich nic lepszego. Pozostaje zmywak w Londynie.

 

 

Wujek Sasza Dobra Rada z Polszy tłumaczy demokrację młodym Ukraińcom

 

Fenomen FEMEN mieliśmy już za towarzysza Wiesława

 

PZPR ma doświadczenie w budowaniu demokracji w czynie społecznym

 

KOMENTARZE

  • 8 cud swiata?
    Zlewow i zlewozmywakow czerwonych z rdzy i zardzewialych do buraczanej czerwonosci nie brakuje w Polsce i na Ukrainie, a mlodzi ludzie jezdza do Londynu na zmywak.


    PS. Moze tak w czynie spolecznym taka spontaniczna wiosenna akcja likwidowania zlewozmywakowatej czerwono-buraczanej rdzy?


    HIT NA ZLEWOZMYWAKU W LONDYNIE "PIOSENKA TREPA".
    https://www.youtube.com/watch?v=hvxlMSw0sJU

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930