Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Smoleńska omerta Anne A.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Małżonka Radka, Anne Applebaum, oskarża z pianą w ustach złowrogiego Putina o wszystkie zbrodnie świata - poza Smoleńskiem. Już kilkanaście godzin po katastrofie Applebaum napisała, że nie można mówić o rosyjskim spisku. Skąd ona to wszystko wie?

W sprawie katastrofy smoleńskiej jesteśmy robieni w konia już od pięciu lat. Więc zamiast owijać sprawę w bawełnę i słuchać kolejnych dyrdymał w resortowych mediach głównego nurtu, zadajmy sobie proste rzymskie pytanie "Cui bono" ?

Małżonka naszego męża stanu Radka złorzeczy Putinowi zawodowo od czasu spartaczonego zamachu stanu na Majdanie. Według Applebaum Putin jest odpowiedzialny za długą listę zbrodni. Na przykład, kiedy tylko nieszczęsny samolot Malaysian Airlines spadł latem zeszłego roku na pole w Donbasie to wiadomo już było, że za katastrofą stoi złowrogi Putin. Tylko dlaczego holenderscy śledczy dziwnie ślamazarnie odczytują już od 9 miesięcy czarne skrzynki samolotu? Czyżby nauczyli się fachu od komisji Laska?

Jeszcze kilka dni temu Applebaum udzieliła wywiadu "Kulturze Liberalnej", w którym Putin został określony jako (cytat) "Chory człowiek z pistoletem":

 

kulturaliberalna.pl/2015/04/07/anne-applebaum-wywiad-rosja-wladimir-putin/

Skoro według Applebaum "chory" Putin z pistoletem jest odpowiedzialny za wszystkie zło, to dlaczego nie jest on odpowiedzialny za Smoleńsk? Dostał dyspensę od Applebaum na 10 kwietnia 2010 roku ?

 

Już kilkanaście godzin po katastrofie Applebaum wysmarowała artykuł do brytyjskiej prasy, opublikowany 14 kwietnia 2010 roku, w którym w majestacie autorytetu stwierdziła, że o rosyjskim spisku nie może być mowy, (cytat) "this time around, nobody suspects a Russian conspiracy" oraz, że tragiczna śmierć 96 Polaków w Smoleńsku "przyśpieszy zbliżenie pomiędzy Polską i Rosją" (cytat): "plane crash near Smolensk, which killed so many of Poland’s leading figures, may hasten a rapprochement between Warsaw and Moscow":


www.spectator.co.uk/features/5911983/a-flicker-of-light-in-a-dark-russian-forest/
 

Rok po tym intrygującym pro-rosyjskim smoleńskim manifeście Applebaum (od tamtego czasu w kwestii smoleńskiej nabrała ona wody w usta) jej małżonek Radek, nasz ówczesny niezapomniany minister spraw zagranicznych, otworzył bezwizowe drzwi dla uzbrojonego po zęby Okręgu Kaliningradzkiego:

 

monsieurb.neon24.pl/post/106660,wpuscil-rosjan-do-polski

 

W listopadzie 2012 roku, prezydent Komorowski, który jak wiemy ze śmiechem na ustach dorwał się do władzy na fali smoleńskiej katastrofy, obwiesił Applebaum Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi Rzeczpospolitej Polskiej, za "zasługi dziennikarskie" (zdjęcie powyżej). Za jakie dokładnie zasługi ? Dla Polski ?

 

Od kilku dni żyjemy rewelacjami reputowanego niemieckiego dziennikarza śledczego Jurgena Rotha, który twierdzi na podstawie dokumentów niemieckiego wywiadu BND, że za zamachem smoleńskim stoi wysokiej rangi polski polityk.

 

Jego nazwisko pozostaje wciąż tajemnicą. A my pytamy się tylko "Qui bono" ?

 

 

Ścieżka dźwiękowa z kokpitu TU-154 M wymagała 5 lat eksperckiej obróbki

 

Ścieżka dźwiękowa dyskusji Komorowskiego i Tuska jest wciąż w obróbce

 

KOMENTARZE

  • "Powinno być śmieszne?"
    "Meksyk śmieje się z Tuska i sytuacji w Polsce".

    https://www.youtube.com/watch?v=vuzz5rqfJ3g

    "Meksyk o wyborach w Polsce"

    https://www.youtube.com/watch?v=28MgUGPpwZQ

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930