Ponieważ opluwanie polskiego rządu mało dało, Sturmgruppe Applebaum zaczyna teraz złorzeczyć na Kościoł Katolicki. Kawiorowa lewica nazywa polskiego duchownego "fanatycznym księdzem" i wyszydza niewybrednie z nowego kościoła pw. Jana Pawla II.

Kampania opluwania prezydenta Dudy i premiera Szydło w zachodnich mediach, ręcznie sterowanych przez międzynarodówkę kawiorowej lewicy, nie daje większych rezultatów, więc nowa linia ataku wymierzona jest teraz w polski Kościół Katolicki.


Jedna z propagandystek Sturmgruppe Applebaum, młode dziewczątko Annabelle Chapman, tłumaczy na ramach The Economist (gdzie jednym z edytorów jest dobry znajomy Applebaum i Sikorskiego, niejaki Edward Lucas), że destabilizacja kwitnącej polskiej demokracji to wina ojca Rydzyka, katolickiego księdza:

 

"Observers wondering why a stable EU member with a growing economy has suddenly plunged into such turmoil might do well to visit Torun, a small city in northern Poland. Torun is home to Radio Maryja, an ultra-conservative radio station run by Father Tadeusz Rydzyk, a Roman Catholic priest."

 

www.economist.com/news/europe/21684826-attack-judicial-independence-reveals-governments-ideology-courting-disaster

 

Historia kołem się toczy. W PRL-u ciemny lud podburzał ksiądz Jerzy Popiełuszko, w III RP ciemny lud podburza ojciec Tadeusz Rydzyk. Na księdza Popiełuszkę znaleziono sposób, na ojca Rydzyka jeszcze nie.

 

Przy okazji Champan zadrwiła z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Błogosławionego Jana Pawła II w Toruniu, porównując go do demonicznego symbolu "Oka Sauronu" ("Eye of Sauron"):

Annabelle Chapman@AB_Chapman17 déc.

On edge of Toruń, Father Rydzyk's new church (which some locals call the "Eye of Sauron").

 
Permalien de l'image intégrée
 
"Eye of Sauron" ("Oko Saurona") to symbol demoniczny
 
A Russian Orthodox Church spokesman warned that the installation, to be affixed to a skyscraper in Moscow, may have dire repercussions for the city

 

Ta nowo wybudowana katolicka świątynia od lat denerwuje masonów z Wyborczej a dziewczątko Chapman robi Wyborczej gorliwą laskę:

 

monsieurb.neon24.pl/post/128280,ta-druga-chapman

 

Oczywiście dziewczątko Chapman samo "Oka Sauronu" nie wymyśliło, ćwierka tylko pod klucz. Już rok temu postępowcy chcieli wywiesić gigantyczne "Oko Saurona" w Moskwie, ale Kościół Prawosławny wyraził swój ostry sprzeciw i postępowcy wycofali się z podkulonymi ogonami.

 

Niestety polski Kościół Katolicki nie jest tak mocny jak Kościół Prawosławny w Rosji czy Grecji. Tam sobie w kaszę dmuchać nie pozwalają, podczas kiedy u nas wiadomo, obrażanie katolików należy do jednej z najpopularniejszych rozrywek salonu, będącego w większości dziećmi i wnukami Urbana.
 

Anne Applebaum z Londynu błyskawicznie podjęła pałeczkę sztafety ataku na polski Kościół Katolicki i przy okazji przejechała się dodatkowo po Ojcu Rydzyku, nazywając go (cytat) "fanatycznym księdzem":

 

Anne Applebaum ‏@anneapplebaum  30 déc.

from@TheEconomist: how a fanatical priest and his radio station are shaping Polish politics  http://econ.st/1OkuWFd via@TheEconomist  
 

Oczywiście nikt nigdy nie słyszał o fanatycznych imamach i rabinach, ale za to fanatycznych katolickich duchownych zna każde dziecko, nieprawda ?

 

Podczas kiedy Applebaum wściekle gardłuje na temat fanatyków w polskim Kościele Katolickim, w tolerancyjnym Izraelu na kościoły lecą kamienie i butelki z benzyną.

 

Katolicki Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb nad Jeziorem Tyberiadzkim (zdjęcie poniżej) został już dwa lata temu obrzucony kamieniami przez żydowskich fanatyków. Według rektora lokalnego seminarium izraelskie władze nic nie zrobiły tej sprawie.

 

Skoro tak to 18 czerwca 2015 roku młodzi uczniowie szkoły talmudycznej (jesziwa) poszli dalej za ciosem i podpalili część budynków należących do kościoła. Spłonęło biuro pielgrzymkowe i przykościelna sala spotkań a mury budynku wzbogacono antychrześcijańskimi tagami.

 

Czy ktoś ośmieliłby się powiedzieć, że w talmudycznej szkole w Izraelu wpaja się mikrocefalom nienawiść i fanatyzm ? Oczywiście, że nie ! Szkoła talmudyczna to nie jakieś seminarium w ciemnogrodzie.

 

Spalony częściowo przez żydowskich fanatyków kościół jest zarządzany przez benedyktynów i stoi na miejscu świątyni z IV wieku, która upamiętniała rozmnożenie pięciu bochenków chleba i dwóch ryb przez Jezusa Chrystusa. Jego częściowe spalenie przez żydowskich fanatyków nie wywołało większego oddźwięku w światowych mediach.

 

Ale pomyślmy tylko sobie co to by się działo gdyby tak na przykład kilku zapalczywych młodzieńców spaliło część synagogi w Polsce ? Świat zatrzymałby się w miejscu, autorytety moralne dostałyby białej gorączki i zawału, najlepsi wśród nich wstydziliby się za Polskę do śmierci i przez kilka miesięcy mielibyśmy Ogólnoświatowy Festiwal Oburzenia.

 

Ale spalony kościół katolicki w Izraelu nikogo nie obchodzi. Fanatycy są przecież tylko wśród katolików. Wszystko można usprawiedliwić, nawet islamistów i talibów, tylko nie tą cholerną katolicką nienawiść, antysemityzm i fanatyzm, wypijane jak wiemy z mlekiem matki.

 

Na szczeście, światowe autorytety moralne, takie jak żona Radka od Pomerola, stoją na posterunku aby nam o tym codziennie przypominać:

 

monsieurb.neon24.pl/post/100540,applebaum-odczep-sie-od-nas

 

Dopóki Polacy będą pozwalać na bezkarne obrażanie siebie i swoich tradycji przez osoby takie jak Applebaum (która robiła promocję swojej książki kucharskiej za pieniądze polskich podatników) dopóty cały świat będzie uważał, że jesteśmy narodem słabym i zahukanym, który zasługuje na pozostanie na kolanach.


 

Anne Applebaum nazywa polskiego katolickiego księdza "fanatykiem"

 

WARSZAWA OTWARCIE WYSTAWY STAEJ MUZEUM YDW POLSKICH
 
Applebaum, odwal się w końcu od nas ! Zajmij się twoimi fanatykami !
 
ISRAEL-PALESTINIAN-RELIGION-POPE-DEMO
 
18.06.2015: żydowscy fanatycy spalili część kościoła w Tabga, Izrael    
 
Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb
Yinon Reubeni and Yehuda Assaraf, two of the suspects of vandalizing the church of the Multiplication of the Loaves and Fishes in Tabgha, on the shore of the Sea of Galilee last month speaks to their lawyers at the Nazareth Magistrate's Court on July 29, 2015. Photo by Basel Awidat/Flash90