Frankfurter Allgemeine zasugerował wczoraj Niemcom polski model obrony Europy przed hordami nielegalnych migrantów. A były sędzia niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego stwierdził, że działania Merkel są bezprawne. Kiedy w końcu aresztują Merkel ?

Niemcy to naród tchórzliwy i lemingowaty. Czekali z próbą eliminacji Hitlera aż do lata 1944 i nawet to spartaczyli. Teraz czekają pokornie, aż Merkel rozwali ponownie ich kraj. Naród samobójców ?

 

Na szczęście pojawiają się coraz częstsze głosy rozsądku. Aż się zdziwiliśmy, kiedy zobaczyliśmy wczoraj we Frankfurter Allgemeine Zeitung poradę, że Niemcy powinni brać przykład z (cytat) "kochających wolność Polaków" i bronić praworządności w Niemczech:

"...warum Deutsche nicht „wie die freiheitsliebenden Polen“ von ihrer Regierung die Einhaltung bestehender Gesetze verlangten?.."

 

Ów głos rozsądku wyszedł od osoby, która nie ma szczególnych sympatii do nowej Polski i manipuluje polską rzeczywistością w stylu Petru. Ale niemniej wzywa Niemców do masowego protestu, co jest ciekawe samo w sobie.


Pani Monika Maron jest dobrze zakomuszoną niemiecką pisarką i resortowym dzieckiem (jej ojczym był ministrem spraw wewnętrznych NRD czyli takim Kiszczakiem), urodzoną w czasie II wojny światowej, która widziała w swoim życiu obie strony Niemiec i która mieszka teraz w oblężonym przez migrantów Berlinie.


Panie Petru, wicie rozumicie, emigrujcie więc do Niemiec razem z KOD-em ! U nas demokracja ma się w końcu dobrze, a tam was bardzo potrzebują.

 

W Kolonii masowo rejestrowane są skargi na upolitycznioną policję za "nieudzielenie pomocy", co jest wykroczeniem według polskiego KK:

 
 

Ale sprawy idą o wiele dalej, były sędzia niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego Michael Bertrams twierdzi, że działania Merkel są nielegalne i niekonstytucyjne i że wprowadziła ona swoisty autorytarny reżim samowładzy (selbstherrlichen "Kanzler-Demokratie") oparty na samowoli (Selbtsermächtigung). To są już poważne zarzuty. Gdzie jest Bruksela ?

 

www.ksta.de/debatte/-merkel-bertrams-sote-kanzlerin,15188012,33511494.html

 

Pisaliśmy już, że rząd Merkel łamie nagminnie niemiecką konstytucję:

 

monsieurb.neon24.pl/post/128665,jak-oni-lamia-konstytucje

 

Widzieliśmy też jak Niemcy samowolnie pogwałciły minionego lata prawo europejskie czyli uzgodnienia Schengen oraz konwencję dublińską, wprowadzając ogromny chaos w Europie. Co wolno wojewodzie ...?

 

Czekamy teraz na tą przysłowiową kroplę wody, która przeleje czarę bezprawia i uruchomi procesy korekty, zanim jeszcze nie będzie za późno.

 
Te "kobiety i dzieci" wpuszczono do Europy łamiąc bezczelnie prawo
 
Permalien de l'image intégrée
 
Arabscy nielegalni i azylanci czyli część listy sprawców z Kolonii
 
Permalien de l'image intégrée
 
1. Najpierw wsadzić Merkel na jedną noc do obozu dla migrantów 
 
Permalien de l'image intégrée
 
2. Potem odebrać jej obywatelstwo - za zdradę - wydalić ją z Niemiec 
 
German Protestors