To że niemieckie władze i media kłamią na temat zagrożeń ze strony hord muzułmańskich migrantów to już wszyscy wiemy. Poniższe wideo pokazuje co mówi "zintegrowany" od 8 lat w Niemczech Syryjczyk, doktorant na uniwersytecie. Mrozi krew w żyłach.

Regionalne władze na zachodzie Polski, przy niemieckiej granicy, zaczynają przygotowywać się do konstytucyjnej obrony polskich obywateli na naszej ziemi. W gminach Łęknica i Słubice wprowadzono już patrole po pierwszych (na razie jeszcze nie krwawych) ekscesach z udziałem migrantów zadekowanych na socjalu w obozie po drugiej stronie granicy:

forsal.pl/artykuly/921011,uchodzcy-w-polsce-lubuskie-kryzys-migracyjny-wojewoda-lubuski-wywiad.html

Najwyższy czas. Lepiej nie będzie, może być tylko gorzej. Wczoraj w niemieckim mieście Darmstadt aresztowano syryjskiego doktoranta na miejscowym uniwersytecie, który wcześniej wypuścił w świat wideo popierające palenie żywcem i kamieniowanie kobiet przez IS. Polecamy oglądnięcie całego wideo (8 minut, podtytuły w języku angielskim) dla przestrogi i dla obudzenia tych lemingów, które jeszcze bujają w obłokach:

 

To ostatnie ostrzeżenie, które pokazuje jak przykładowo "integrują się" muzułmańscy migranci w Niemczech. Nie mówimy tutaj o nieletnich złodziejach i gwałcicielach, ale o ludziach wykształconych i pozornie (tylko) zasymilowanych w niemieckim społeczeństwie. Uniwersytecki doktorant islamista przebywa w Niemczech już od 8 lat:

www.faz.net/aktuell/politik/kampf-gegen-den-terror/polizei-nimmt-fuer-den-is-werbenden-doktoranden-aus-darmstadt-fest-14049028.html

Jeżeli taki człowiek - "młody i wykształcony z dużego miasta" - publicznie chwali IS za palenie żywcem i kamieniowanie kobiet, to czego spodziewać się po tłuszczy analfabetów, która zalała teraz Niemcy ?

Jeżeli trzeba zmienić polską konstytucję i zmodyfikować porozumienia międzynarodowe, które podpisała Polska, tak aby polski rząd mógł lepiej chronić życie i zdrowie swoich obywateli, to nadchodzi na to najwyższy czas.

Dopóki nie polała się jeszcze polska krew ....

 

Może być tylko gorzej niż już jest

Controversial Dutch Politician Geert Wilders Arrives In The UK