Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Kajak jak Komor

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fala obaliła nie tylko prezydenta Komorowskiego ale także członka jego honorowego komitetu poparcia, Aleksandra Dobę, który był dużą medialną nadzieją Doroty Wysockiej-Schnepf (zdjęcie) i TVN Meteo. Dlaczego bogowie nie chcą zgody i bezpieczeństwa ?

Greccy bogowie są bezlitośni. Na świat spadają kolejne klęski żywiołowe, deszcze, burze, podtopienia, a do tego jeszcze wirus Zika i fala miłujących pokój muzułmańskich migrantów, którzy właśnie wzięli się za podpalanie swojego obozu na greckiej wyspie Chios:

 

www.welt.de/politik/ausland/article156018554/Wuetende-Fluechtlinge-auf-Chios-zuenden-Zelte-an.html

 

Greccy bogowie wywrócili też kajak Aleksandra Doby, dobę po jego wypłynięciu z New Jersey, USA. Doba chciał przepłynąć Atlantyk ale szybko zmyło go na brzeg. Rok wcześniej fala zmyła innego adepta wiosłowania, Bronisława Komorowskiego, którego Aleksander Doba dzielnie wspierał w zeszłorocznych wyborach prezydenckich. Co pokazuje, że jak człowiek zbyt długo pozostaje sam na kajaku, to mu się dziwne myśli w głowie rodzą.

Fatum Komorowskiego ? Dobę po dobie zmyło na brzeg

Wyprawa Aleksandra Doby do Lizbony została przerwana. Fala przewróciła jego kajak i wyrzuciła na brzeg. Na szczęście podróżnikowi nic się nie stało. Kajakarz z Polic już planuje kolejną wyprawę. Zamierza wyruszyć w rejs za rok.

Co stanowiło atrakcję dla lokalnej kapituły Baywatch

 

Spłukanie Doby na brzeg oznacza też koniec dziennikarskiej przygody Doroty Wysockiej-Schnepf, małżonki pana ambasadora Ryszarda Schnepfa:

 

monsieurb.neon24.pl/post/132000,lazienka-schnepfa

 

A ponieważ greccy bogowie są bezlitośni to sama Dorota Wysocka-Schnepf zostanie wkrótce, wraz z małżonkiem, wypłukana z Waszyngtonu. Jak żyć ?

 

Ale Aleksander Doba nie poddaje się. "Wracam za rok" zadeklarował butnie:

 

tvnmeteoactive.tvn24.pl/inne-aktywnosci,3019/wracam-za-rok-aleksander-doba-sie-nie-poddaje,204342,0.html

 

Widocznie otuchy dodał mu widok jego idola Komorowskiego kroczącego ramię ramię ze starym komuchem Kwaśniewskim na marszu obrony komuny KODziarzy. Bo Kwaśniewski gniewu greckich bogów się nie boi, ma podobno dobre chody u Dionizosa, boga wina i winorośli.

 

Lepsze czasy - kto mógł wtedy przewidzieć, że ich obu zmyje fala ?

 

Lepsze czasy - "Olek, chcesz ten obraz ? Bo "Gęsiarka" już jest zajęta"

Para prezydencka Bronisław (4L) i Anna (L) Komorowscy oraz Aleksander Doba (2P) z żoną Gabrielą (2L) podczas uroczystości. Prezydent RP Bronisław Komorowski wręczył zasłużonemu podróżnikowi i sportowcowi Aleksandrowi Dobie Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Uroczystość odbyła się w Belwederze. Fot. PAP/Jacek Turczyk

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930