Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Irański trop Kulczyka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dekadę temu Jan Kulczyk kombinował razem z Irańczykami z Londynu jak kupić PKN Orlen. Rok temu Jan Kulczyk zmarł na rękach irańskiego chirurga w Wiedniu. Iran to potęga naftowa a przed swoją nagłą śmiercią Jan Kulczyk kombinował przy ropie.

29 lipca 2015 roku Jan Kulczyk zmarł nagle w szpitalu Wiedniu, po operacji przeprowadzonej przez urodzonego w Teheranie chirurga prof. Sharokha Shariata, światowej sławy eksperta od urologii:

 

en.wikipedia.org/wiki/Shahrokh_Shariat

 

Nikt z komentatorów nie potrafił przekonująco wytłumaczyć jak nasz wizjoner mógł umrzeć na stole operacyjnym takiej klasy chirurga, co więcej, rodzina Jana Kulczyka nie podała do sądu ani chirurga ani szpitala. Mało tego, chirurg Shariat pojawił się na oficjalnym pogrzebie Kulczyka w Poznaniu.

 

Dekadę temu Jan Kulczyk kombinował razem z Irańczykami z Londynu jak kupić PKN Orlen na rachunek Rosjan. Ci Irańczycy to bracia Vincent i Robert Tschenguiz. Ich firma wydmuszka Rotch Energy Ltd. miała wyłączność na rozmowy z ówczesnym rządem SLD na temat PKN Orlen.

 

Londyńczyk Jan Kulczyk naśladował braci Tschenguiz toczka w toczkę (zdjęcie poniżej). Kiedy sprawą PKN Orlen zajęła się sejmowa komisja śledcza, Jan Kulczyk zaniemógł nagle na serce w Londynie i nie mógł stawić się na posiedzenie komisji. Schował się w londyńskiej klinice. Już wtedy.

 

W Moskwie oczywiście wkurzali się na taki rozgłos wokół ich biznesów.

 

Irańczyk Robert Tchenguiz chciał kupić PKN Orlen dla Rosjan 

Londyńczyk Jan Kulczyk kopiował Tchenguiza toczka w toczkę

 

Ostatnie lata przed swoją śmiercią Jan Kulczyk spędził na kombinowaniu wokół ropy naftowej i gazu, snuł jak pamiętamy swoje wielkie wizje w Amber Room przed siedzącymi jak na kazaniu notablami rządu Platformy. Ale w praktyce zagraniczne energetyczne biznesy Kulczyka były niewypałem:


monsieurb.neon24.pl/post/121933,kulczyk-sie-kurczy

 

A jego partnerzy w dyskusjach z krajów naftowych kończyli marnie:

 

monsieurb.neon24.pl/post/60780,utopil-sie-kontakt-kulczyka

 

To że Jan Kulczyk zniknął pod fachowymi rękami irańskiego chirurga w Wiedniu (siedziby kartelu naftowego OPEC) pasuje więc do pewnego geopolitycznego scenariusza. Chyba, że .. ?

 

PS. Zdjęcie otwierające ten wpis pochodzi z filmu "Żyje się tylko dwa razy".


 

Więcej o Janie Kulczyku w najnowszym numerze Polski Bez Cenzury

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930