Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ambasada USA lubi Stalina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ambasador USA w Polsce Paul Jones zaprasza młodych blogerów do Warszawy na nasiadówkę ozdobioną symbolem nawet nie Pałacu Kultury i Nauki tylko Uniwersytetu Łomonosowa w Moskwie. Widzimy jak przerażające jest pokłosie lat Obamy i Clinton.

Dziękujmy Bogu, że Hillary Clinton przegrała wybory. Lewicowi amerykańscy demokraci już nam szykowali drugą Moskwę w Warszawie. Chyba jako odpowiedź na drugi Budapeszt w Warszawie ?

 

Ambasada USA w Warszawie organizuje wraz z fundacją (w której radzie zasiadają m.in. były ambasador Kwaśniewskiego w USA, szef kancelarii byłego prezydenta Komorowskiego i członek fundacji Balcerowicza) nasiadówkę dla młodych blogerów w Warszawie, której symbolem jest stylizowany budynek Uniwersytetu Łomonosowa w Moskwie.

 

US Embassy Warsaw ified account @USEmbassyWarsaw

Calling all journalists, bloggers, and social activists! Rekrutacja na TechCamp Warsaw trwa tylko do 25.11, join us!

 

frsi.org.pl/techcampwarsaw-2016/

 

Rozumiemy, że Moskwa jest bliska sercu Kwaśniewskiego, Komorowskiego i Balcerowicza, ale nie wiedzieliśmy, że serce amerykańskich Demokratów też bije za Moskwą ? Rozumiemy, że John Podesta, szef kampanii wyborczej Clinton, brał kasę od Ruskich za lobbying poprzez swoją firmę Podesta Group, ale żeby aż tak ostentacyjnie promować interesy Putina w Warszawie ? Co na to Anne Applebaum i Fareed Zakaria ?

 

Symbolem konferencji US w Warszawie jest dzieło Stalina w Moskwie 

Image result for lomonosov moscow state university

Pamiętamy, że w czasach rządów PO-PSL symbolem Wiadomości TVP był Pałac Kultury i Nauki, prezent Stalina dla PRL, dopiero dobra zmiana przywróciła na ekran TVP Zamek Królewski w Warszawie.

 

No ale Ambasada USA i fundacja zarządzana przez ludzi Kwaśniewskiego, Komorowskiego i Balcerowicza nie promuje nawet Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie tylko bezpośrednio Uniwersytet Łomonosowa w Moskwie. Czy pan ambasador Paul Jones otrzymał specjalną misję propagandową od administracji Baracka Husseina Obamy ? Tym bardziej, że celem nasiadówki w Warszawie ma być propagandowe szkolenie młodych blogerów.

 

Mamy nadzieję, że polski rząd i polskie służby przyjrzą się bliżej tej dziwnej akcji w Warszawie i że nowa administracja prezydenta Trumpa szybko zajmie się wyczyszczeniem gniazda postkomunizmu w polskiej fundacji finansowanej przez amerykańskich podatników:

 

frsi.org.pl/o-nas/rada-frsi/

 

Niech sobie ludzie Kwaśniewskiego, Komorowskiego i Balcerowicza organizują propagandowe nasiadówki na Uniwersytecie Łomonosowa w Moskwie. Ale za swoje pieniądze.

 

A panu ambasadorowi Jonesowi życzymy dobrego powrotu do USA.

 

 

Obrońcy demokracji – Schnepf, Kerry i ambasador Paul Jones 

Image result for paul jones ambassador

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930