Prezydent platformerskiego Gdańska Paweł Adamowicz (ksywa "Budyń") pochwalił się, że dostał zaproszenie do Watykanu. Ale czy człowiek który nie potrafi nawet zliczyć do siedmiu może pamiętać np. o dziesięciu przykazaniach ?

Biedny Watykan. Nasz Jan Paweł II jest w niebie, zdeprymowany gejowskim lobby Benedykt XVI podał się do dymisji a papież Franciszek odbija się od ściany do ściany i zamiast chronić oblegane chrześcijaństwo agituje za islamem. Po swojej wizycie obozu uchodźców w Grecji, papież Franciszek sprowadził do Watykanu 12 muzułmanów, ale ani jednego chrześcijanina.

 

Benedykt XVI nie poradził sobie z lobby gejowskim w Watykanie, a teraz Watykan nie radzi sobie z lobby masońskim. A ci poczynają sobie coraz śmielej, pamiętamy wizytę Junckera i Schulza w Watykanie i ich obściskiwanie się z papieżem. Aż chce się ich pokropić wodą święconą ...

Kardynałowie czy handlarze świątyni ? 

Image result for tusk juncker schulz vatican

A ponieważ nieszczęścia chodzą parami, do Watykanu wybiera się teraz Paweł Adamowicz - bo został zaproszony na konferencję o uchodźcach. Których jest już 125 milionów, tak głosi Watykan. Tylko jak ich wcisnąć do Polski ? Czy Adamowicz wyprosi u Franciszka papieską bullę i logistyczne wsparcie gwardii szwajcarskiej ?

Jak pisaliśmy, Adamowicz zainstalował już w Gdańsku "Małą Czeczenię", co niewątpliwie umocni jego pozycję jako "autorytet moralny i religijny":

monsieurb.neon24.pl/post/135331,czeczenia-adamowicza 

Kilka lat temu partyjny kolega Adamowicza, Radek Sikorski, pisał jako minister rządu Tuska donos do Watykanu na Ojca Tadeusza Rydzyka. Czy teraz Adamowicz zapłacze w rękaw papieżowi, że jest prześladowany w nietolerancyjnej katolickiej Polsce za swoją miłość do tolerancyjnego islamu ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/132653,przemily-czas-w-meczecie

 

Ale pozostańmy pełni nadziei. Skoro Watykan poradził sobie z księdzem Charamsą, to może my poradzimy sobie z Adamowiczem.

 

Purpurat od siedmiu boleści (i siedmiu mieszkań) 

Résultat de recherche d'images pour "pawel adamowicz msza kosciol"