Złowrogi Putin znów zaatakował. Po perfidnym ataku rosyjskich hakerów na kampanię wyborczą w USA, rosyjskie satelity wojskowe poraziły wczoraj promieniami obrońcę demokracji przed Sejmem w Warszawie (zdjęcie). Czy KOD poskarży się w ONZ ?

Putin poczyna sobie coraz śmielej. Wczoraj Rosjanie wsparli faszystów z PIS okupujących Sejm RP. Wideo pokazuje jak uczestnik marszu KOD w obronie demokracji przed faszyzmem zostaje nagle porażony promieniami kosmicznymi pochodzącymi z jednego z rosyjskich wojskowych satelitów, znajdujących się na orbicie stacjonarnej nad Chobielinem:

 

Dzisiaj rano promienie kosmiczne poraziły także Anne Applebaum, która doznała nagłej wizji, że Polska jest państwem jednopartyjnym i że posłowie PiS pozbyli się wczoraj w niecny sposób pokojowych posłów opozycji, którzy aż przebierali nogami aby przegłosować budżet:

Anne Applebaum ‏@anneapplebaum  5 godz. 5 godzin temu

Far-right Polish ruling party last night deliberately voted without opposition present. Now angry protests against nascent one-party state.

To oczywiście nie pierwszy przypadek użycia kosmicznej broni masowego rażenia przez Rosjan. Amerykańska kawiorowa lewica lamentuje od tygodni, że Rosjanie zmanipulowali elektronicznie wyniki wyborów prezydenckich. Mało tego, nowa tajna broń Rosjan to promienie z Twittera, które mogą wyrządzić poważne szkody w mózgu. Wczoraj promieniowanie z Twittera zaatakowało neurony jednego z dziennikarzy amerykańskiego Newsweeka, Kurta Eichenwalda (zdjęcie poniżej), który tak jak dziennikarze polskiego Newsweeka, broni świat przed faszyzmem:

www.mediaite.com/online/kurt-eichenwald-claims-twitter-troll-gave-him-seizure-taking-social-media-hiatus/

Sytuacja jest bardzo niepokojąca. Do tej pory promienie kosmiczne atakowały tylko Ryszarda Petru, co tłumaczy jego często nieskładne wypowiedzi. Ale zmasowany atak rosyjskich satelitów wojskowych na międzynarodowe autorytety obrońców demokracji takie jak Kurt Eichenwald czy Anne Applebaum wymaga stanowczej odpowiedzi. Czas na specjalną sesję Rady Bezpieczeństwa ONZ w przyszłym tygodniu ?


 

Dziennikarz Newsweeka został porażony promieniowaniem z Twittera

Image result for kurt eichenwald

On chyba też

 

Image result for anne applebaum

To rosyjskie satelity atakują promieniami z kosmosu

 

Image result for james bond russian satellite

Jedyną obroną przed promieniami są specjalne hełmy ochronne 

Image result for signs movie

Amerykańska technologia jest niestety mniej zaawansowana