Czując na plecach oddech dobrej zmiany w Waszyngtonie CIA próbuje jeszcze ostatkami sił i funduszy operacyjnych sprowokować "regime change" w Warszawie, według recept z Majdanu. Wczoraj amerykański Emitel częściowo wyłączył sygnał TVP.

Administracja prezydenta-elekta Trumpa zarzuca CIA sianie zamętu i manipulacji o tzw. ataku rosyjskich hakerów na wybory prezydenckie w USA. Widać że w USA - tak jak w 2005 i 2015 roku w Polsce - wygrał nie ten który miał wygrać. CIA zachowuje się w USA trochę jak kiedyś WSI w Polsce, tworząc państwo w państwie. Ale administracja Trumpa weźmie się za nich po 20 stycznia.

 

Na kilka tygodni przed dobrą zmianą w Waszyngtonie jesteśmy świadkami próby obalenia demokratycznie wybranej władzy w Warszawie poprzez awantury i zamieszki, tak jak wcześniej miało to miejsce na Ukrainie. Majdan w Kijowie zaczął się spontanicznie 21 listopada, zadyma w Warszawie wybuchła spontanicznie 16 grudnia. Pretekst jest podobny, wystarczy jakiś ruch władzy – wcześniej niepodpisanie umowy stowarzyszeniowej z Unią przez Janukowicza, teraz głosowanie nad ustawą o dezubekizacji w Sejmie.

Ale tym razem ciasteczek od pani Victorii Nuland raczej nie będzie  

Résultat de recherche d'images pour "maidan protests"

Według klasyki rodzaju już próbowano kłamliwie wciskać opinii publicznej, że rząd użył siły (gaz łzawiący, ranni). Ciąg dalszy planu CIA jest też klasyczny czyli prostacko kopiujący rozwiązania operacyjne z Majdanu:

 

wpolityce.pl/polityka/319931-ujawniamy-opozycja-planuje-wprowadzenie-do-sejmu-bojowkarzy-kod-i-rozpoczecie-okupacji-gmachu-z-paleniem-opon-i-barykadami


Ciekawe kiedy ubecy zaczną z ukrycia strzelać do ludzi a TVN24, Wyborcza i Financial Times obwinią za to siły policyjne i rząd Beaty Szydło Od soboty sygnał TVP nie jest odbierany w 13 województwach. Dostawcą sygnału dla widzów jest amerykańska firma Emitel.TVP złoży zawiadomienie do ABW, co jest normalne i logiczne w przypadku ataku na infrastrukturę znaczenia państwowego, ataku który można nazwać sabotażem lub aktem wojny.

 

O ile Platforma jest kontrolowana przez Niemców, to Nowoczesna, Razem i KOD są pod raczej kuratelą CIA. Opisywaliśmy już wyjazdy do USA i nagrody jakie sypią się na lewactwo z kieszeni amerykańskich instytucji:

 

monsieurb.neon24.pl/post/135628,slepe-wrony

monsieurb.neon24.pl/post/100403,sierakowski-nie-rodzi

 

Kilka tygodni temu w Waszyngtonie doszło nawet do historycznego spotkania byłego stażysty New York Times Sławomira Sierakowskiego i byłego honorowego wykładowcy na amerykańskiej akademii wojskowej Leszka Balcerowicza (www.citadel.edu/root/leszek-balcerowicz):

 

monsieurb.neon24.pl/post/135352,leszek-na-progu-zawalu

W tym kontekście warto się zastanowić dlaczego akurat mało znana w Europie amerykańska spółka Scripps Networks przejęła od WSI stację TVN oraz gdzie dokładnie popłynęło 450 mln PLN, które ludzie Balcerowicza z PKP zapłacili za mało atrakcyjną spółkę rezydującego w Szwajcarii kontrowersyjnego czeskiego oligarchy Zdenka Bakali:

 

monsieurb.neon24.pl/post/134035,leszek-oddaj-450-milionow

 

Oczywiście niemiecki wywiad BND z chęcią zrobiłby porządek w Polsce, ale zauważmy, że niemieckie media, które przez rok obrzucały rząd PiS błotem, zachowały akurat teraz dziwną wstrzemięźliwość w relacjach z zadymy w Sejmie, tak jakby to nie była ich sprawa.

 

Za to najwcześniejsze relacje z zadymy w Sejmie pojawiły się w Financial Times (który ma w Warszawie korespondenta Henry'ego Foya) i w lewicowym The Guardian. A na barykady przed Sejmem podwieziono szybko reanimowanego z politycznego niebytu Radka Sikorskiego.

CIA jest tylko biurokracją, która funkcjonuje tak jak inne biurokracje, kończy się właśnie rok księgowy, więc trzeba wykorzystać budżet, bo inaczej pieniądze przepadną. Mamy więc obciachowe igrzyska w Warszawie.

 

 

Administracja Trumpa z pewnością ograniczy gry CIA w Polsce

Résultat de recherche d'images pour "kaczynski giuliani"