Skoro zewnętrzne granice Unii nie są chronione przed barbarzyńcami to mury powstają wewnątrz Unii. Najbardziej znana katolicka świątynia w Niemczech została otoczona na Sylwestra zasiekami i ogrodzeniem. Witajcie w nowym wspaniałym świecie!

Dekady postępu, demokracji i tolerancji doprowadziły do tego, że w końcu 2016 roku w środku laickiej Unii europejskiej katedra w Kolonii musi być chroniona przez zasieki i bariery. Skoro chrześcijańskie świątynie w Niemczech muszą już być chronione takimi środkami, to co będzie dalej ?

 

Po masowym molestowaniu i okradaniu kobiet oraz po strzelaniu petardami w katedrę przez tłum miłujących pokój migrantów, władze miasta Kolonii ogłosiły plan ochrony katedry przed barbarzyńcami pod tytułem godnym Franza Kafki: "Sylwester 2016: Pokojowa zabawa w Kolonii" (Silvester 2016: Friedlich feiern in Köln):

 

www.ksta.de/koeln/koelner-dom-wie-die-silvesterfeier-in-der-schutzzone-ablaufen-soll-25391818

"Pokojowa zabawa w Kolonii" będzie wymagała obecności 1500 policjantów i agentów ochrony oraz instalacji zasieków wokół katedry. Ach ci Niemcy, oni naprawdę wiedzą jak się dobrze bawić !

Postęp czyli katedra w Kolonii chroniona przez strefę bezpieczeństwa  

Image result for Drängelgitter koln dom

Istniało ryzyko, że migranci puszczą katedrę z dymem ? 

Image result for Drängelgitter koln dom

Widać jak na dłoni, że sprawdzają się optymistyczne prognozy ekonomiczne kanclerzycy Merkel, migranci rzeczywiście stymulują ekonomię – nie tylko policjanci zarabiają więcej w nadgodzinach a firmy ochroniarskie prosperują, nie tylko gaz pieprzowy i broń sprzedają coraz lepiej, to do tego jeszcze producenci zasieków i barierek przeżywają prawdziwy boom na zamówienia. Tylko Niemcom pozazdrościć wzrostu gospodarczego ! 

Producenci zasieków (Drängelgitter) w Niemczech zacierają ręce

Image result for Drängelgitter polizei

Do tej pory islamiści puszczali z dymem chrześcijańskie świątynie w Nigerii, Syrii lub Iraku. Teraz postęp i tolerancja wkroczyły do Europy. Pisaliśmy już, że we Francji w Wigilię kościoły były chronione przez uzbrojonych z karabiny maszynowe policjantów i wojsko:

 

monsieurb.neon24.pl/post/135898,betlejem-w-berlinie

 

Wcześniej islamski Boko Haram porywał setki dziewczynek ze szkoły w Nigerii aby zrobić z nich niewolnice seksualne, od 18 miesięcy trwa polowanie muzułmanów na kobiety w Europie. Setki kobiet było już molestowanych lub zgwałconych, kilkanaście z nich zapłaciło też swoim życiem (ale Parlament Europejski jest zatroskany prawami kobiet w Polsce).

 

Zasieki wokół katedry w Kolonii to kolejny krok w stronę postępu i tolerancji.  

 

Zasieki i tysiące policjantów czyli fajny niemiecki sylwester multi-kulti  

Image result for Drängelgitter polizei