Wczorajszy pogrzeb ofiary tunezyjskiego nożownika z Ełku pokrył się w czasie z orzeczeniem Sądu Apelacyjnego w Gdańsku podtrzymującym wyrok dożywocia dla migranta Samira S. (zdjęcie), który zamordował 3-osobową rodzinę, w tym 16-o miesięczne dziecko.

Nasze władze sprowadziły do Polski migranta Samira S. (zdjęcie) metodą "na wnuczka". Samir S. uzyskał Kartę Polaka, ponieważ bo jego dziadek był Polakiem. To że Samir. S. spędził 10 miesięcy w więzieniu w Kaliningradzie nie było widać problemem. Samir S. asymilował się w Polsce przykładowo - robił za bezrobotnego, handlował rasowymi kotami i paramilitariami, aż w końcu zamordował w Gdańsku 3-osobową rodzinę, w tym 16-o miesięczną dziewczynkę. Mamy ubogacanie na własne życzenie.

 

Wczoraj nie tylko chowano do grobu 21-o letnią ofiarę tunezyjskiego nożownika z Ełku. Sąd Apelacyjny w Gdańsku potwierdził wczoraj wyrok dożywocia dla Samira S., syna Firketa, który zamordował całą rodzinę, wraz z 16-o miesięcznym dzieckiem:

dziennikelblaski.pl/409712,Zabil-trzyosobowa-rodzine-Sad-Apelacyjny-podtrzymal-wyrok-dozywocia-dla-Samira-S.html#axzz4UnpXoHLx

Samir S. nie prowadził kebabu, za to magazynował w swoim garażu w Elblągu arsenał (zdjęcie poniżej). Asymilacja Samira S. w Polsce skończyła się wyrżnięciem całej polskiej rodziny a teraz Samir S. będzie miał zapewniony wikt i opierunek na koszt polskiego podatnika do końca życia. Zaczynamy prawie tęsknić za czasami PRL-u, kiedy migranci przyjeżdżali do Polski pracować lub studiować a nie podrzynać nam gardła.

 

Przedsiębiorczy migrant czyli arsenał w garażu Samira S.

 

Arsenał zamordowanego Adama K.

Zielony ludzik Samir S.

Samir S. został zatrzymany 15 marca 2013 roku

Zielony ludzik z Tunezji 

Ale niektórzy salonowcy nie widzą problemu. Tomasz Terlikowski, kanapowy miś i działacz katolicki, zaśpiewał po dramacie w Ełku odę na część kebabu i migrantów (cytat): "Uwielbiam kebab" i "Wspieram ludzi ciężko pracujących, którzy wchodzą w naszą polską rzeczywistość i wzbogacają ją":


www.pudelek.pl/artykul/103151/terlikowski_broni_kebabow_jestem_polakiem_katolikiem_i_uwielbiam_kebab_wspieram_ludzi_ciezko_pracujacych/

 

Żyjemy w świecie coraz bardziej konkurencyjnym i technologicznym, ale zamiast migracji inżynierów, lekarzy czy naukowców, nasi salonowcy przyklaskują migracji osiłków z nożami ! Widzimy jak idiotyzm zachodnich elit przesiąka już nawet tzw. elity katolickie w Polsce. Przy takich elitach naprawdę nie potrzebujemy zielonych ludzików z Rosji, sami się wykończymy swoimi własnymi rękami. To tylko kwestia czasu.

 

Najlepsze kasztany są na Placu Pigalle a najlepsze kebaby w Tunisie. Panu Terlikowskiemu sugerujemy podroż z całą rodziną do Tunisu i smacznego ! A jak dobrze pójdzie, to jego dorastające córki załapią się jeszcze przy okazji na ubogacanie kulturowe i będzie się czym pochwalić w Brukseli. 

 

Za to zdjęcie z Chrystusem Terlikowskiemu obcięliby w Syrii głowę

 

Image result for tomasz terlikowski

Ale w Polsce Terlikowski może spokojnie wymądrzać się na kanapie 

Image result for tomasz terlikowski