Członkowie Strumgruppe Applebaum (Sikorski, Zakaria) ogrzewali się autorytetem Henry'ego Kissingera a ten stary lis wystawił szczeniaków do wiatru. Kissinger doradza teraz Donaldowi Trumpowi jak polepszyć relacje z Rosją.

Ciężkie jest życie klakiera. Trzeba biegać za starszymi i mądrzejszymi i ogrzewać się w ich autorytecie, mając nadzieję, że się coś z autorytetu innych przyklei albo że jakaś kość ze stołu spadnie. Nie dziwi nas bynajmniej, że członkowie antypolskiej Strumgruppe Applebaum, tacy jak Radek Sikorski i Fareed Zakaria, przykleili się do autorytetu Henry'ego Kissingera.

 

Fareed Zakaria jest pro-islamskim i antypolskim komentatorem stacji CNN (nazwanej wczoraj Fake News przez prezydenta elekta Trumpa), który lubi zapraszać na wizję Anne Applebaum i Radka Sikorskiego. Pamiętamy jak Zakaria atakował Polskę:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127920,v-kolumna-medialna

monsieurb.neon24.pl/post/134722,na-wizji-po-znajomosci

 

Zarówno Zakaria jak i Sikorski lansowali się na Henry'm Kissingerze:

 

 Radosław Sikorski‏ @sikorskiradek 3:16 PM - 19 Nov 2014

Jak zawsze ciekawa rozmowa z dr Henry Kissingerem. Ukraina, Rosja, Iran, stan przywództwa USA w świecie.

 

Podczas kiedy klakierzy ogrzewali się autorytetem starego lisa Kissingera, on wykiwał ich jak szczeniaków. Ostatnio przeszedł dyskretnie na stronę prezydenta elekta Donalda Trumpa i doradza mu teraz jak polepszyć relacje z Kremlem m.in. poprzez uznanie Krymu za integralną część Rosji:

 

www.independent.co.uk/news/people/henry-kissinger-russia-trump-crimea-advises-latest-ukraine-a7497646.html

 

Klakierzy zostali więc z ręką w nocniku, jako że oni wciąż obszczekują zarówno prezydenta elekta Trumpa jak i prezydenta Putina. Ale jak mawiają - psy szczekają, karawana jedzie dalej.

 

Taktyczne przesunięcie Kissingera zapowiadało się już od kilku miesięcy. Pisaliśmy już, że na jesieni zeszłego roku Akademia Nauk w Moskwie dokooptowała Kissingera jako członka:

 

monsieurb.neon24.pl/post/134869,zakaria-islam-i-moskwa

 

Aby było weselej, członkiem Akademi Nauk w Moskwie jest też były mentor Sikorskiego w MSZ Adam Rotfeld:

 

monsieurb.neon24.pl/post/134772,rosyjski-czlonek

 

Kissinger doradza Trumpowi a klakierzy zostali bez autorytetu. Jak żyć ?!

 

O dwóch takich co się uwiesili starszego pana jak rzep psiego ogona

Image result for fareed zakaria kissinger

Image result for kissinger sikorski

Image result for zakaria applebaum