Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Damski Bokser

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powiedz, że król jest nagi, to ciebie powieszą. Powiedz, że Grodzka ma gębę boksera, to ciebie zlinczują, medialnie. Za mówienie prawdy posłanka Krystyna Pawłowicz stała się celem klasycznej nagonki. Patrząc na Francję, wiemy co przyjdzie potem.

Chłop jak dąb, pięści jak bochenki i gęba boksera. Tak wygląda posłanka Anna Grodzka, którą tajlandzcy chirurdzy nie mogli za bardzo przerobić na kobiecą kobietę, jako że nie ma ona ani młodości ani talii ani wdzięku tajskich boysNiech się więc Grodzka obraża na samą siebie, a nie na posłankę Krystynę Pawłowicz.

 

Tradycyjne bicie piany przez TOK FM i “Wyborczą” wcale nas nie dziwi, więcej, możemy nawet przewidzieć co będzie dalej, ponieważ czujemy wiatr wiejący tym razem z Francji.

 

Francuski parlament rozpoczyna dzisiaj 12-o dniową debatę nad kontrowersyjnym projektem „małżeństwa dla wszystkich” pchanym do przodu przez lewaków z Parti Socialiste, którzy dysponują większością głosów.

 

Prawie milion osób protestowało niedawno na ulicach Paryża przeciwko temu projektowi, na próżno, jak to określił pogardliwie jeden z salonowych komentatorów (cytat przybliżony) “przyjechali do Paryża, zamanifestowali i wrócą teraz do swoich prowincjonalnych dziur”.

 

Wszyscy wiedzą, że celem “małżeństwa dla wszystkich” nie jest małżeństwo homoseksualne samo w sobie ale przed wszystkim osłabienie małżeństwa heteroseksualnego i tradycyjnej rodziny, jako form przestarzałych w naszym nowym wspaniałym świecie. W latach 80-tych lewacy przeforsowali już oficjalny konkubinat. Ale wśród par które zawarły do tej pory ten typ kontraktu, pary homoseksualne reprezentują tylko 4%.

 

Za tym wszystkim stoi potężne lewicowe lobby pro-homoseksualne, z kasą i z wpływami. A na jego czele stoi miliarder Pierre Bergé, były partner Yves'a Saint Laurenta. Bergé nie tylko finansuje akcje lobby, rok temu stał się także współwłaścicielem wpływowego lewicowego dziennika “Le Monde”.

 

Pierre Bergé pokazuje nam jak to będzie dalej wyglądało. Kilka dni temu porównał przeciwników “małżeństwa dla wszystkich” z antysemitami. To na pewno ucieszy redakcję “Newsweeka”.

 

A my wiemy przynajmniej, na co trzeba się przygotować. 

 

 

Nie zgadzasz się z potężnym homoseksualnym lobby = jesteś antysemitą

 

KOMENTARZE

 • Pogromca antysemitów
  http://www.youtube.com/watch?v=QUh-xL5r_z4
 • @
  Nie wiem jak inni odbierają zachowanie i zwroty pani poseł, ale jest ona celowo zapraszana przez stacje komercyjne, i celowo wyprowadzana z równowagi, a wtedy strasznie się piekli. Poseł powinien być opanowany nawet w tak trudnych warunkach, przynajmniej starał się nie puścić pary z gęby, kolokwialnie. Daje to efekt odwrotny. Żeby powiedzieć, że ktoś ma twarz jak męski bokser, trzeba być chyba zafascynowany swoją osobą, może nawet to popadanie w narcyzm? Rozumiem stanowisko, ale nie rozumiem formy w jakiej to przekazuje, i będzie dalej szykanowana i poniżana za temperament, a jednocześnie obniży słupki procentowe Pis-u. Ta pani mnie odstręcza swoją postawą, to już wywiad z Grodzką u Najsztuba był o wiele bardziej interesujący niż zaciekłe plucie na jeden temat i to w tak nierozumny sposób.
 • @fan-wolności 14:43:18
  Dobre :)
 • Jak już zrobił/a operację tam , gdzie wszyscy wiedzą,
  to mogłł zrobić jeszcze coś z twarzą

  a tak to jest profanacja dla ludzi chcacych zmienić płeć
 • @lju 15:09:51
  ponoć niczego nie ucinali ... to wszystko pozostało, tylko cycki zrobili.
 • @Pirx 15:12:02
  Spec komisja mogłaby zbadać stan faktyczny, ale podobno "z tym" nie można zmienić płci.
 • @
  skoro o możliwości dostania się do sejmu może zadecydować obcięcie sobie czegoś, to może i można dostać się przyprawiając sobie coś. Czekamy na posła z ogonem albo racicami, chociaż tacy z racicami to pewnie już tam są.
 • @Pirx 15:12:02
  Ma i dla Szczuki, Środy/Czwartku jak i dla Biedroniu, czyli? kombajn, i wymłóci i sam będzie przeczyszczony. Ot sowieckij nastojaszczyj czeławiek. To jak kawał o tym kołchoźniku co kutasa miał jak cep. Na dwie ręce kosił dwustronną kosą, grabił grabiami wetkniętymi w żopu, żona mu powiedziała, że ma szczęście, że nie wiedzą w kołchozie jakiego ma kutasa bo i młócić by mu kazali.
 • @Pirx 15:12:02
  Wstawili silikonowe wkładki.
 • @Stanislas Balcerac 14:36:19
  Transfobia, czy prawo do prawdy? "Sąd ma mnie zmusić do uznania tego, że jest on kobietą"
  fot: Wikipedia

  Spór o słowa posłanki Krystyny Pawłowicz (czy mój proces) na temat jednego z polityków Ruchu Palikota jest w istocie sporem o to, czy w Polsce można jeszcze mówić prawdę. Istotą sporu nie jest tu bowiem forma, ale to, czy o płci decyduje rzeczywistość, biologia czy widzimisię osoby. I wreszcie, czy mamy prawo zachować swoje poglądy czy też zostaną one zakazane.

  I niestety nie jest to przesada. W pozwie, jaki wysłał do mnie znany polityk Ruchu Palikota, sprawa jest postawiona zupełnie jasno. Sąd ma mnie zmusić do uznania tego, że jest on kobietą. Reakcje na wypowiedź (ostrą, może niezbyt przyjemną i sympatyczną, ale prawdziwą) prof. Krystyny Pawłowicz są zaś tylko potwierdzeniem tego pozwu. Głównym zarzutem jest bowiem to, że posłanka miała obrazić polityka RP określając go mianem mężczyzny.

  Problem polega tylko na tym, że tak biologicznie właśnie jest. Zmiana nazwiska, hormony czy nawet (tu wcale nie jest pewne, że się ona odbyła) operacja na narządach czy skonstruowanie narządów nieco przypominających kobiece nie zmienia tożsamości osobniczej i płciowej, która zawarta jest w genach. Tych nie da się zmienić i na to ani Anna Grodzka ani nawet sąd nie może nic poradzić. To jest rzeczywistość. Jedyne zatem, co można zrobić to spróbować zakazać mówienia o niej. Sprawić, że każdy, kto mówi o rzeczach oczywistych staje się transfobem, co z czasem może zostać spenalizowane. Ale i to nie zmieni rzeczywistości. Mężczyzna pozostanie mężczyzną, a kobieta kobietą. Wszystkie próby podważania tej prawdy są niebezpieczne dla cywilizacji i świata, w którym żyjemy, rozbijają bowiem ich fundamenty. Bardzo mocno przypomina o tym Benedykt XVI wzywając nas do walki z ideologią gender, będącą ogromnym zagrożeniem nie tylko dla Kościoła, ale też dla świata.

  Afera o wypowiedź posłanki Pawłowicz czy mój proces z osobą prezentującą się jako Anna Grodzka jest właśnie elementem fundamentalnego sporu o rzeczywistość i prawo do mówienia o niej, w zgodzie z własnymi, a nie lewackimi poglądami.
  http://wpolityce.pl/artykuly/45805-transfobia-czy-prawo-do-prawdy-sad-ma-mnie-zmusic-do-uznania-tego-ze-jest-on-kobieta
  Tomasz Terlikowski
 • ehhh
  Autor ma rację, ale niech każdy sobie przypomni jak Kaczyńskiego nazwano kartoflem. Ile bicia piany było.

  pozdrawiam
 • @Kula Lis 62 15:53:51
  Zgadzam się z autorem. Niestety Ruch Palikota chce nas dosłownie cofnąć do czasów stalinowskich. Już wyjaśniam dlaczego. W owych latach radziecka nauka biologii przesiąknięta była wpływem dwóch szarlatanów - Łysenki i Miczurina, dwóch niedouków, którzy wprost zaprzeczali istnieniu genetyki, genów i chromosomów, a wszystkie zjawiska wyjaśniali materializmem dialektycznym w duchu marksizmu-leninizmu-stalinizmu. Współcześnie polityk z Ruchu Palikota upiera się, że jest kobietą, pomimo tego, że badania genetyczne niewątpliwie wskażą że jest on płci męskiej, a w tym celu zaprzęga do pracy sądy. Oznacza to, że ni mniej ni więcej, zaprzecza on podstawowym twierdzeniom naukowym, że to geny decydują o płci, i że należy uznać jedynie swego rodzaju "widzimisię". Kiedyś marksistowskie, dzisiaj genderowe. W takim wypadku należy zwolnić ze szpitali psychiatrycznych wszystkich Napoleonów i Juliuszów Cezarów, bo to zbrodnia nienawiści trzymać tak wybitnych wodzów w odosobnieniu.
 • Pierre Bergé
  Idąc tropem logiki pana Pierra Bergé wynika że, jeśli jestem przeciwko "małżeństwom" homoseksualnym, to jestem antysemitą, co oznacza, że wszyscy pederaści są żydami! Ergo, pedalstwo jest zjawiskiem żydowskim!
 • zdziadziała Anka
  Anka Grodzka , to była kiedyś super laska , ale gdy zaczęła majstrować przy swoich "jajcach", to się taki obwieś z niej zrobił że nic tylko pawia puszczać !!!!!!!!!!!
  Anka zdziadziałaś totalnie !!

  Gdzie są laski z dawnych lat ?
 • @Gabriel Nestorski 15:58:45
  Pan Bergé używa tylko jednego z ostrych narzędzi z gamy wściekłego agitatorstwa, które ma doprowadzić, jest jak to świetnie określa Stanisław Michalkiewicz (cytat): "do prawnej degradacji rodziny, jako instytucji „dawnego reżymu”, przez postępactwo znienawidzonej."

  więcej na: http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2730
 • hahahahahah
  w nawiązaniu do tytułu tekstu:

  Co powiedzieliby politpoprawniacy gdyby poślę Grodzkie wystawić do walki bokserskiej z kobietą? Nie protestowaliby, że nastepuje dyskryminacja połączona z agresją względem kobiet?
 • @prawi co wiec 16:30:55 Grodzka kontra Gołota
  Skoro Grodzka jest piewcą równouprawnienia, to powinna raczej bić się z Gołotą, sukces transmisji z meczu gwarantowany -:)
 • @Kula Lis 62 15:23:56
  Dobre. Pozdrawiam
 • Kim to cos jest?
  Mezczyzna nie jest - bo sie pozbyl meskosci. Chociaz zostal mujej wyglad boksera. Kobieta - kon wielkosci Bakowskiego juz sie usmieje. Ufaldowane cyce, ktore nigdy nimi nie byly. Raczej zwaly tluszczu z przodu. Z tegotej taka kobieta jak z koziej .... traba. Cyrk onona robi. I takie cos jest w sejmie i takie cos kandyduje na wicemarszalka. Przy tworzeniu prawa nam, Polakom, potrzeba ludzi okreslonych a nie bezpostaciowce - typu takiego czegos. Opluwanie Polakow ciagle trwa. Dla naszego honoru trzeba sie zjednoczyc i wszelkie patologie wepchac do rynsztoka i wyrzucic z naszego kraju. Na Jarka Kaczynskiego nie licze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930